Rīgas ūdens - Udens apgade

S.g.27.novembri musu majai(Sampetera iela, Riga) bija atslegts udens remonta darbu del(no10 lidz20).Nakamaja diena kaut kadas avarijas del atsledza udeni atkal(apmeram no 10 lidz15)Un atkal 29 novembri atsledza udeni avarijas del no 10:30!!!Bez udens es nevaru kurinat maju, nevaru suni izlaist no majam ara, jo kepas nav ar ko nomazgat, nevaru tirit maju, nevaru gatavot est!Kad es to izteicu Rigas Udens darbiniekam, kurs gaja no majas lidz majai, sakot ka atkal nebus udens apmeram 4 stundas, es sava adresi dzirdeju tadus vardus(protams sliktus), kadus nekad muza neteiktu kadam cilvekam!!!Tagad man kartejo reizi ir jaiet uz veikalu un japerk udeni!

I

A ally 22.04.2009

priecājies, jo man ir ūdens no kura jau ir radusies alerģija, _jauki_

T TeRaivis 09.06.2018
Atslegts siltais ūdens

Hidrauliskas pārbaudes dēļ atslēdza silto ūdeni , bija rakstīts ka atslēgts tikai uz 8 jūniju , visu dienu, bet jau no 7 jūnija pēcpusdienas nebija siltā ūdens , kā arī šodien , 9 jūnijā nav siltā ūdens .

G Gigi31 17.11.2018
19. Novembrī jastrādā?

Labvakar. Vēlos tikai uzzinat jūsu viedokli! Ja ir mainiju darbs, bet iekrit 19. Novembri stradat, kad 18. Novembri ir Latvijai lieli svētki un 19. Novembri ir oficiāli brīvdiena "itka", tad rodas jautājums kam tā ir brīvdiena?
...