Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Dobeles auto parks - Attieksme

Attieksme 02.02.2018 9: 40 braucu ar Dobeles mikrinju uz Jelgavu. Paprasīju šoferi izlaist pie valdekas. Šoferis neko neatbildot sāka braukt ātrāk garām pieturai, kaut gan pirms valdekas un pēc visus pasažierus izlaida jeb kura pietura. Pirmo reizi Dobeles mikriņā trāpijas tik nelaips šoferis. Citi šoferi, ja nevar izlaist vajadzīgajā pieturā vienmēr laipni paskaidro, nevis visus pasažierus izlaiž jebkura pieturā a vienam neatbildod brauc garam. Ari iekapjot mikriņā pasažieris jautā, kāpēc nokavēja viņš nelaipni kaut ko noburkšķ.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 3 gadus gaidīju rindā uz valsts apmaksātām breketēm, bet kad diena pienākusi, maršrutam atbilstošais 21.autobuss nav ieradies norādītajā laikā 2 reizes pēc kārtas. Nolēmu ātri skriet līdz tuvākajai tramvaja pieturai uz 1.tramvaju. Lai cik dīvaini tas izklausītos,tas arī neatbrauc. Kad tramvajs beidzot ieradies, ceļā paredzēts pavadīt +/- 40 min , bet ceļš aizņēma vairāk kā veselu stundu tādēļ, ka vadītājs lēni brauc un vēlu ierodas pieturā.

Liepājas Autobusu Parks - Grafika neievērošana

Grafika neievērošana Šodien, 26. Janvārī, 19: 55 bija jāpienāk 22 mikriņam, pieturā ziemeļu kapi, es pieturā (neskatoties gafikā) ierados tieši 55, kad mikriņam bija jāpienāk, saprotu, ka pēc saraksta tūlīt vajadzētu būt, ar domu, ka varbūt jau aizbraucis, izmantoju lap.lv mājaslapas karti, kur var redzēt, kur atrodas attiecīgais autobuss. Visā 22 maršruta garumā mikriņš nav redzams, kas ir dīvaini, un šī nav pirmā reize, nezinu vai pazušanu no kartes veic paši šoferi vai tā ir tehniska kļūda. Paskatoties sarakstā...

Nordeka - Nepiestāj pieturā

Nepiestāj pieturā Reiss Rīga-Viļaka-Baltinava šodien pl.18;00 nepiestāja pieturā institūts, kur autobusu gaidīja bērni, lai brauktu uz Līgatni. P. S. Bērni mācās Siguldas 1. Pamatskolā un 2xned. Ir vakara nodarbības. Kad tas ir iespējams, protams, vecāki brauc pakaļ, bet ir dienas, kad tiek izmantots sabiedriskais transports! Lūdzu risiniet šos jautājumus, cik sapratu, šādas situācijas ir regulāras, ka autobuss nepiestāj pieturas!

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 22.01.2018г. - маршрут № 206, «Межциемс - Автовокзал», время отправления из Межциемса 10.26 и, тот же маршрут № 206 «Автовокзал - Межциемс», время отправления с автовокзала 12.33 (номер машины KZ 5326), в обоих направлениях ехала в холодной маршрутке, салон не отапливался. И это не единичный случай. Сколько можно мёрзнуть?

Liepājas Autobusu Parks - Agresivitāte

Agresivitāte 3. Autobuss braucot no karostas uz mirdzas ķepes galapunktu 12: 55 pie galerijtopa gandrīz notrieca mani. Man bija zaļā gaisma luksaforam uz gājēju pārejas, es biju jau sākusi iet pāri, kad šoferis ar lielu ātrumu grieza uz centra pusi un knapi nobremzēja pie manis, turpināju iet un man brauca bezmazvai virsū. Vai tas ir normāli? Nav pirmā reize, kad šoferi agresīvi brauc, bet šis atgadījums mani izbiedēja, ja nu nebūtu nobremzējis? Un kāpēc, kad vēl eju (kad vēl dega zaļa gaisma luksaforam...

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzība

Sūdzība Vakar vakarā 16. Janvārī 7: 44 22 mikriņa vadītājs atmodas bulvāra galapunkta pieturā negribēja ielaist 9 gadīgu bērnu, turot viņu ar rokam un nelaižat iekšā, sakot ka nav vietas, tikai pateicoties lielo cilvēku iejaukšanos šoferis viņu ielaida, lauka mīnus-8un liels vējš, bērns bija pārsalis, jo pirms tam 7: 35 22 mikriņš vispār nebija.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Tas, ka RS minibusu vadītāji pat elementāri nemāk atbildēt pasaźieriem valsts valdodā ir pilnīga taisnība. Katrs trešais vadītājs noteikti.Vēl pat neapmierināti,rupji atbild, par braukšanas kultūru vispār nerunājot, pats ikdienā braucu ar minibusu un to gadījumu gadu garumā ir ļoti daudz.Skaidrs ka pieņemot darbā vadītājus, nekādas pat elementārās valsts valodas zināšaanas netiek ņemtas vērā!

Liepājas Autobusu Parks - Autobuss neierodas laikā

Autobuss neierodas laikā Labvakar, es vēlos veikt sūdzību par mikroautobusu, kuru numuru es diemžēl neievēroju, bet pirmais ir tas kad mikroautobuss neieradās pieturā tam paradzētajā laikā, viņam šodien 10.janvārī pulkstens 20.39 bija jāierodas pārbrauktuves pieturā ar galapunktu "Pētertirgus" , bet viņš ieradās pulkstens 20.46. Un vēl tas, ka piespiedu "Stop" pogu pirms "Jaunā iela" pieturas, un par spīti tam, ka es stāvēju pie durvīm viņš tai pabrauca garām un izlaida mani zālājā gandrīz nākamajā pieturā. Jauku vakaru!

Nordeka - Nordeka autobuss ignore pasazierus un nepiestaj pietura

Nordeka autobuss ignore pasazierus un nepiestaj pietura Sveiki, Nordeka Autobuss pabrauca garam neuzņemot pasažierus, ņemot vera, ka te bija diezgan pasažieru pietura, kas bija skaidri redzams. Autobusa maršruts Rīga-Kalnciems, 2018 gada 03 Janvāri, plkst. 16.03. Autobusa šoferis liela atruma pabrauca garam pieturai 13. Janvāra, atstājot mani ar mammu un vel citus cilvēkus uz ielas, kopa kadi 7 pasažieri. Autobuss brauca parāk liela atruma atrodoties paša pilsētas centra, turklāt pa ceļa vidu, nevis pa labo pusi, kur ir jābrauc autobusam, lai...

Ecolines - Skits serviss

Skits serviss Slikts serviss, šodien atvedu savu bērnu uz pieturu Aglonas pagrieziens, autobuss braukdams virzienā no d-pils uz Rēzekni, pieturā Aglonas pagrieziens autobusa šoferis nemaz neapstājās, kaut gan mēs bijām piebraukuši laicīgi. Un vēlāk vēl divas pieturas dzināmies pakaļ kamēr šoferim pieleca, ka ir jāapstājas. 24.12.2017 reiss Daugavpils-Ludz Caur Rēzekni izbrauc 16: 00 no Daugavpils, lūdzu aprunājaties ar šoferi.

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss 23. Dec.2017 13: 06 iekāpjot Jāņuvārtu pieturā nācās meklēt brīvu tamburu, lai varētu iekāpt vilcienā. Tas laikam ir veids, kā nopelnīt ldz darbiniekiem prēmijas? Šī nav ne pirmā, ne pēdējā reize kad tā notiek. Kā varētu atrisināt šo situāciju? Mans variants - pirkt biļeti vilcienā un maksāt pieturu pirms galapunkta, ja pakalpojums izpildīts kvalitatīvi.

Ecolines - Necieņa

Necieņa Sveicināti. Šodien ari es saskāros ar Ecolines šofera necieņu. Maršruts Ērgļi - Madona(caur pļaviņām) 14.25. Biju sapirkusi pārtiku lai to nosūtītu vecākiem. Piegāju pie šofera, pajautāju, pat biju gatava apmaksāt biļeti, bet saņēmu striktu atteikumu. Nesaprotu kur rodas tik nelaipni cilvēki. Es te rakstu, bet neredzu tam jēgu, jo kā rada statistika, te neviena problēma netiek risināta. Paldies.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar, dārgie Liepājas autobusa parka vadītāji. Pēdējais mikriņš kas iet no Rīgas uz sloku, neapstājas majoros Lienes iela 22.27. Stadinaj viņu viņš vienkārši pabrauc garam, vienalga ka mirkiņš puspilns. Kas tas pa servisu, ja tas būtu pēdējais transports? Neskaitot to ka šoferi bieži nedod biļetes, vel nestajās maitas.

Pasažieru vilciens - Auksts vilciens

Auksts vilciens Maršrutā Rīga - Tukums braucot ar vilcienu 21: 40 un pēc tam ir auksti vagoni. Pie pumpuriem tiek izslēgts siltums un tiek pūsts auksts gaiss. Vai tiešām uzskatāt, ka tālāk par jau minēto staciju neviens nebrauc? (ja tā-jūs rūgti maldāties!) cik naudas jau nav iztērētas uz zālēm, jo aukstā vilciena dēļ mēdz saslimt? !? !

Ekspress Ādaži - Slikts serviss

Slikts serviss 08.12.2017 atnākot uz Kadagas pieturu 10: 05 un gaidot minibusu (6821) , kuram 10: 15 ir jāizbrauc no Kadagas galapunkta, izrādījās, ka tas jau ir prom. Es un vēl 10 cilvēki nogaidījām līdz 10: 30, vairākkārtēji zvanījām uz Ādažu ekspress norādīto tālruni, bet nekādu risinājumu nesaņēmām. Vai tad šādā gadījumā (nākošais autobuss pēc 1.5h) , Sia Ādažu ekspresim nav jānorīko kāds papildus reiss, kurš savāks visus tos cilvēkus, kuri rēķinājās ar šo transporta kustības laiku. Kā arī šādas situācijas notiek regulāri, nedēļas laikā šim maršrutam šī ir jau otrā reize.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Lūdzu, izskatīt šoferu valsts valodas zināšanu līmeni! Mikroautobusa vadītāji nesaprot latviešu valodā uzdoto jautājumu: vai jūs braucat uz lidostu? Viņš krievu valodā atbildēja-nē. Un aiztaisīja durvis deguna priekšā. Neko vairāk nepaskaidrojot... Sagaidījām nākošo mikroautobusu pēc 30. Min. Atkal tas pats šoferis vienkārši krievu valodā atbildēja: ja mēs gribot jautāt, lai zvanot dispečeriem! Kā to izskaidrot? Ja jūsu reklāmā skaidri un gaiši ir norādīts, ka autovadītājiem jāzin b1. Līmenī latviešu valoda? Maršrutā 241

Ventspils Reiss - Slikts serviss

17.11.2017 , 17:49 Kandavas pagrieziena ( uz lielā ceļa ) - Rīgā . Autobusa šofere ar 15min kavēšanos ,liela ātrumā pabrauca garām pieturai , atstājot mani un vēl citus cilvēkus uz ielas. Nokavēju sev visu paredzēto un vēl ar lielām galvas sāpes domājot kur šonakt palikt . Kā rīkoties šāda situācija ?

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Плохой сервис

Плохой сервис Использую приложение "RMS" по которому ориентируюсь и планирую время своих дел. Ждал на остановке rīga "zolitudes" маршрутное такси 237 в течение часа, проверял по приложению карту где можно с помощью gps видеть маршрутку, но на карте не появилось не одного активного маршрутного такси. Люди которые меня ждали-покинули место ожидания и перенесли встречу на следующую неделю. Кто будет отвечать за безолаберное отношение к сервису приложения и мои потери?

Nordeka - Nav autubusiem pieturas Jēkabpilī

Nav autubusiem pieturas Jēkabpilī Labdien! Kāpēc nav autubusiem pieturas Jēkabpilī? Jēkabpils iedzīvotāju skaits taču ir lielāks nekā iedzīvotāju skaits Pļaviņās un Līvānos, kur autobuss pietur. Lūdzu rast iespēju autubusiem (Rīga - Daugavpils) apstāties pieturā Jēkabpilī (Kurzemses iela)! Ja darbs beidzas 19.00, tad no Rīgas nav neviena autobusa, kuram būtu pietura Jēkabpilī... Piemēram, autobusi, kuri no Rīgas uz Daugavpili izbrauc 19.20 un 20.20. Vai tiešām Jūs nevēlaties palielināt pasažieru skaitu? Ar cieņu, Z. Cekula