www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Neadekvāta mikroautobusa šoferis,kurš neapstājas pieturās un necienīgu izturas pret pasažieriem

Liepājas Autobusu Parks - Neadekvāta mikroautobusa šoferis,kurš neapstājas pieturās un necienīgu izturas pret pasažieriem

Mikroautobusu nr. 22, kurš uzsāka maršrutu 2021. Gada 4. Augustā plkst.20: 10 no Liepājas Peter tirgus pieturas, vadīja vadītājs, kurš bija pilnīgi neadekvāts. Pasažieriem, kuriem bija mēnešbiļete, pieprasīja nopirkt biļeti, ja sejas maska, kaut uz sekundi, tika pavilkta lejā uz zoda, draudēja izsaukt policiju, pieturās, kurās stāvēja bērni neapstājās, jo tie "šmurguļi" gribot par brīvu braukt. Viņš visus pēc "ģīmjiem" pazīstot. Autobusā kopā bija apmēram 7 pasažieri. Uz to pasažieru aizrādījumiem, kuri atradās mikroautobusā, nereaģēja. Apstājās tikai pieturās, kurās kāds gribēja izkāpt, tad strauji uzsāka braukt, aizvēra durvis un māja ar roku palikušajiem cilvēkiem (lielāko tiesu tie bija skolēni) . Vadītāja nr. 3057.
Kāpēc Liepājas autobusa parka vadība nereaģē uz jau vairākām sūdzībām par šo vadītāju?

04.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

Good Intentions 05.08.2021

Grūti no malas komentēt katru epizodi, bet labi, ka tikai aizrādija par masku nevis reali izsauca policiju, tas tā.

D Deividdddd 03.01.2022

Jūms neatbildēja ,tāpēc ka viņš viss pareizi dara! Tādus pusaudžus vajag pāraudzināt !Viņi uzvedas šausmīgi un dara visādus atkritumus, es viņu vecumā pat tāds nebiju !KAUNS PILSĒTAI ! Jūs esat tādi paši kā viņi, tāpēc jūs viņus aizsargājat ! Es esmu liecinieks visiem apgalvojumiem ar viņiem, viņi nospļaujas, tad viņi spārda autobusu, viņi tur visu lauž !KAUNS UN KAUNS ! Cieņa šoferim, par viņa atbildību !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes