www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Mūžīgā kavēšana

Rīgas satiksme - Mūžīgā kavēšana

Katru reizi 46. Autobuss kavē uz 10-15 minūtēm. Cilvēki plāno savu laiku, jo bieži izmanto pārsēšanos, lai tikt uz darbu, mācībām, uz vilcienu. Vai nav vieglāk sarakstā likt kursēšanas laikus uz 10 minūtēm vēlāk? Jo cilvēki stāv aukstumā, zem lietus, zem sniega un beigu beigās tāpat nokavē uz skolu, vai darbu. Saprotu, ka ir dažādas situācijas uz ceļa, bet nu ne katru dienu un katru atnākšanas laiku!

06.09.2021

AEW 06.09.2021

Kā vienmer atbild RS support: kāmēr neesi iekāpis autobusa un pikstinājis e-talonu, mēs Jums neko neesam pārādā...

B barbaram 06.09.2021

Tas pats ari 56 autobusam! nekad neatnak laika 10-15 minutes regulari kave! Zvanits uz RS ari piedavats likt kursešanas laiku velaku bet atbild ka roboti, pat neklausas problemu, tikai stulbas dziesmiņas par sastregumiem.