Daugavpils autobusu parks - Apsardze

Labdien. Šodien ap plkst 12.30 iegādājos ar bērniem biļeti. Maska nebija līdz galam uzvilkta taču man ir sertifikāts un autoosta bija tikai 5 cilvēki. Man ir tiesības staigāt arī bez maskas. Mēs nepaspējām nopirkt biļeti kā viņš mūs rupjā formā izdzina laukā it kā tur nesaslimšot. Tādā gadījumā lai viņš iemācās runāt latviešu valodā un vismaz vienu svešvalodu.
Inta Livmane [slēpt]@inbox.lv
Tel.nr. 20590448

20.07.2021

X

A anse22 20.07.2021

Ja godigi es ari izdzitu ara jus ar visu sertifikatu ja nav maskas, un pirms rakstit sudzibu likumdošanu par covid-19 palasiet, ja esat tik gudra un izglitota tad jaiet politika stradat! Un par valodu zinašanu es budama Latviete pati neciešu tadus nacistis ka jus, kas staiga un maca dzivot citus, ka uzrakstijat savu numuru tas labu es domaju jus saņemsiet daudz zvanus un sms no krapniekiem :)))))

V Vadims B. 20.07.2021

Я хочу знать , как долго люди которые на родном (государственном) языке не могут прочесть законы (и понять в каких местах qr код имеет силу, а в каких они обязаны носить маску которая прикрывает нос и рот) будут уличать других в плохом знании государственного языка ? Если вы не способны понять закон на родном языке , значит вы обычный Шариковс, герой романа Булгакова «Собачье Сердце». Например я горд тем что знаю русский язык идеально , и умею читать законы и правильно понимать их. Ведь это мой родной язык!
А вам видимо язык дан чтоб жалобы писать))) мозгом видать не наградили?
По сути жалобы, 100% уверен что охранник вначале сделал замечание , прежде чем выставить вас из здания автовокзала , и 100% вы его поняли , но он же русское быдло, а у вас qr код и вы можете наплевательски относится к просьбе одеть маску)) хотя возможно 🤔 с учётом того как вы понимаете законы на родном языке , вы просто не поняли его латышского, ну пк это ваши проблемы , так же как не знание закона вами не проблема охраны .

B BK 20.07.2021

Kādas tev ir tiesības staigāt bez maskas?

G Gulbenietis 21.07.2021

Sertifikāts par uzmanības trūkumu? :D

A anse22 21.07.2021

Tadu sertifikatu dod ipašam Latvietem :))))