Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Rīgas Satiksme - Ужасный сервис, систематическое задержка транспорта

Ужасный сервис, систематическое задержка транспорта Проблема в том, что систематическая задержка транспорта, а точнее 11-го трамвая приводит к потере моих средств, заканчиваю работу в 18:00 трамвай должен быть в 18:04, в итоге транспорт приходит в 18:10+ из-за чего, я не успеваю на электричку , хотя у меня куплен билет на месяц, советую побольше кататься зайцем и не платить им не гроша, разожрались

Pasažieru vilciens - Vienaldzība pret klientiem

Vienaldzība pret klientiem Jau veselu nedēļu Siguldas virzienā, dienas vidū četras ar pusi stundas nav vilcienu! Es saprotu, ka notiek remontdarbi un infrastruktūra ir jāuztur kārtībā, bet to var darīt arī nakts laikā, kad vilcienu kustība ir minimāla! Ja to dara dienas laikā, tad vismaz autobusu norīkot posmā garkalne-jugla! Ar šādu attieksmi pazaudēsiet pasažierus!

Latvijas dzelzceļš - konduktora neizdarība

konduktora neizdarība Konduktore vakara pēdējā reisā vispār nepievērsa pasažieriem uzmanību un nebrīdināja , ka vilciena vagona durvis ir bojātas , līdz ar to pasažieris palika vilcienā un nakts melnumā nonāca pilnīgi citā stacijā ! Vilciens Rīga Aizkraukle 16.05.18. Kur cilvēkam likties naktī , ja nav radinieku , kas var ātri noreaģēt un aizbraukt ar auto pretīm

Pasažieru vilciens - Tehniski bojājumi un nepilnības

Tehniski bojājumi un nepilnības Es gribētu zināt, kad pēdējo reiz ir pārbaudīti stopkrāni un stop pogas, jo viņas nestrādā! Konduktore pat nevarēja ar pirmo un otro reizi noraut stopkrānu - sajūta, ka plombas nav pārbaudītas kopš vilcienu uzbūvēja! Man arī žēl konduktores, jo viņai būs jāraksta paskaidrojums, kāpēc viņai nācās noraut stopkrānu, kurš nestrādāja! Situācija nežēlīga! Tātad, braucu uz Rīgu, iekāpju stacijā viļāni, man līdzi divi koferi, ar pirmo es iekāpju vilcienā, otru man palīdz iestumt iekšā mamma, un...

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Jūsu nordekas šoferu attieksme ir vienkārši briesmīga, ja neesi blondīne tad labāk autobusā nekāp, jo visa uzmanība tiek pievērsta tikai blondīnēm. It sevišķi reisā alūksne - rēzekne. Ja neesi blondīne uz šoferīšu labvēlību nav ko cerēt. Vai tiešām šoferu pienākums ir pievērst uzmanību tikai blondīnēm, ignorējot pārējās pasažieres? Ar cieņu, Ausma

Nordeka - slikts serviss

slikts serviss 9.maijā braucu ar autobusu Žīguri-Rīga (12.45 no Žīguriem), ja pareizi atceros šoferis Valdis Kalniņš. Iedomīgs, nelaipns. Kad pasažieris gribēja nolaist galdiņu, kas ir pie priekšējā sēdekļa atzveltnes, šoferis sāka lamāt, ka tas nav domāts izmantošanai. Ja kāds ēda, tā bija traģēdija. Arī es atļāvos apēst speķa pīrādziņu, jo nebiju ēdusi no agra rīta, un nepaēdot paliek slikta dūša. Nezinu pat kas būtu labāk apēst klusām salvetē ietītu pīrādziņu, vai pieķēzītu autobusu? Par cik sēdēju...

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobusu ietilpība, piedāvājuma un pieprasījuma neatbilstība.

Mikroautobusu ietilpība, piedāvājuma un pieprasījuma neatbilstība. Regulāri nākas braukt ar maršruta mikroautobusu Rīga - Sloka, Rīga - Jaunķemeri. Un problēma ir pieprasījuma un piedāvājuma slimajā neatbilstībā. Problēmas ir bijušas vienmēr, bet šodien jo īpaši (10.05.18) stāvēju pieturā Zolitūdes iela Jūrmalas virzienā un 3(!) mikroautobusi pabrauca garām pilni. Es nevainoju mikroautobusu vadītājus, bet gan uzņēmumu, kas nevar normāli nodrošināt piedāvājumu atbilstošu pieprasījumam. Man ir slīdošs grafiks un es braucu dažādos laikos un mikroautobuss VIENMĒR(!) ir pilns!

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt skrēj uz vilcienu Zilupe - Rīga, kurš Ogrē atiet 7:44. Skrēju, pa trajrktoriju redzamu mašīnistam. Kad jau biju 3 metru tuvuma, man priekšā aizveras durvis un noskan vilciens gatavības signāls. Mašīnists redzeja, ka skrienu, vareja uzgaidīt 5 sekundes, bet vislielsksis sašutums par vīrieti -lopu,(ar brillēm) kas bija izkāries pa mašīnista logu un ņirgājošā msnierē smīkņāja, ka neesmu nepaspēju, šajā sacensībā. Tik pretīga situācija sen nebiju atradusies. Ceru, ka viņš tiks atlaists, jo tādiem lopiem necilvēkiem, vieta ir kūtī.

Mobilly - Mājas lapas neatbilstība

Mājas lapas neatbilstība Kļūdas pēc pasūtīju nepareizu biļeti. Gribēju atgriezt. Skatījos kā to dabūt gatavu. Mobilly mājās lapā bija teikts ka jāieiet savā profilā, jāuzspiež uz sadaļu "biļetes", jāizvēlas attiecīgā biļete, jāuzspiež uz i un atceļ biļeti naudu atgūstot savā kontā. Izstaigāju visu mājas lapu, bet tādas sadaļas "biļetes" tā arī neatradu. Viņas vienkārši tur nebija. Varēju atrast savu darījumu vēsturi bet sadaļa "biļetes" nav. Tā arī nespēju atcelt savu biļeti. Tas notikās pēc 23:00 tākā sazvanīt viņus arī nevarēju, bet autobuss 07:55 no rīta. Viņu zvanu darba laiks ir no 08:00-20:00.

Rīgas starptautiskā autoosta - Negodīga rīcība, ko piesedz administrācija.

Negodīga rīcība, ko piesedz administrācija. Brīdinu par negodīgu rīcību Rīgas autoostas kasēs: esat uzmanīgi, ja, iegādājoties biļeti, maksājat ar karti! Pirku autobusa biļeti kasē ar bankas karti. Dažas dienas vēlāk konstatēju, ka no mana konta noņemta lielāka summa nekā uzrādīts biletē. Uz iesniegto ziņojumu (kam bija pievienota gan biļetes, gan konta izraksta kopijas) no rigas autoostas administrācijas pienāca atbilde, ka esmu jau saņēmusi (!) summas starpību skaidrā naudā. (tas esot fiksēts!) . Man šobrid ne tik svarīga pārmaksātā...

Liepājas Autobusu Parks - Pieturu izlaišana

Pieturu izlaišana Šodien, 06 maijā 2018, gadā pulkstens 13: 10 maršruta Vecpils-Liepāja autobusa vadītājs izlaida pieturu ''raibāmuiža'' pabraucot garām nevis pašai pieturai, bet šoferis vispār brauca pa citu ceļu kura posmā nebija pietura, tā nekad vēl nebija bijis, ka autobuss izbrauc cauri pilsētai pa citu ceļu, nebraucot garām pieturai! Tā šofera dēļ nācās gaidīt 2 stundas līdz nākamajam autobusam un līdz ar to nokavēju svarīgas sporta spēles liepājā!

Rīgas taksometru parks - Autobusa priekšlaicīga,nevis laikā iziešana

Man,17:03 bija autobus no Daugmales uz Rīgu,no mājās izgāju 16:57 (to atceros jo kad izgaju no majas paskatijos telefona) un man acu priekšā pabrauca garām autobus,līdz ar to es nevarēju aizbraukt uz Rīgu jo auto aizbrauca priekšlaicīgi. Ar cieņu Edgars. 01.05.2018

SIA Migar - Ņirgājoša,neētiska un pazemojoša attieksme

Ņirgājoša,neētiska un pazemojoša attieksme 25.04.2018 maršruts Jelgava-Jaunberze-Jelgava jāsaka diemžēl, nākas ik pa reizei braukt ar šo autobusa šoferi no līvbērzes (plkt.16.21) uz jaunbērzi, kurš jaunbērze apgriežas un izbrauc plkst 17.00 atpakaļ. Braucu pakaļ meitai uz dārziņu, takā dārziņš ir turpat blakus, tad paspēju aiziet un atnākt atpakaļ un vēl drusku pagaidīt kamēr apgriežas autobuss. Bet takā mums notiek ceļa darbi, autobuss 25.04 atbrauca vēlāk, līdzarto bija galapunktā vēlāk. Bet ņemot vērā laika trūkumu, tāpat paspēju...

Latvijas dzelzceļš - Lēna apkalpošana

Lēna apkalpošana Jelgavas Cukurfabrikas stacijā, es vēlējos kā jau katru nedēļu iegādāties trīs dienu biļeti, bet 24.04.21018 plkst 7: 09 biļešu izsniedzēja vārdā ludmila atteicās pārdot trīs dienu biļeti, ar attaisnojumu, ka esot rinda un vajag pārdot biļeti visiem. Es pilnīgi piekrītu, ka biļete ir jāsaņem visiem, tāpēc ir jābūt ātrai apkalpošanai. Biļešu pārdevēja iepriekšējam klientam veltīja 5 minūtes, kamēr visu izskaidroja, bet man pus minūti, lai izsniegtu biļeti. Nav taisnīgi, kāpēc tad vispār ir tādas 3 dienu biļetes vai nedēļas biļetes, ja viņas nevar iegādāties, kad es vēlos!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Kādēļ rs izgatavo kaut kādus transporta sarakstus ja tāpat sabiedriskais transports kursē, kaa grib!? Aizvakar slēpotāju ielas pieturā 206 maršuta mikroautobuss neierādās 21;04, bet gan 21: 12 (virzienā uz autoostu) ... Šoreiz manā dzīvē tās minūtes neko nemainīja, bet ja cilvēks rēķinās, kaa būs transports tajā laikā, bet viņa nav, tad tas mazliet kretinē.

Vtu Valmiera - Slikta attieksme.

Slikta attieksme. Nejauka attieksme no šoferiša. Šorīt valmiera pietura pie slimnīcas 7:33 bija jāiet 8.autobusam galapunkts Stacija. Šajā laikā piebrauc.8.autobuss galapunkts Kocēni. Iekāpjot iekšā pajautāju vai viņš brauc uz Kocēniem vai Staciju (kka negribēju kļūdīties un izkāpt pavisam citur) šoferis varēja laipni pateikt ka uz staciju vnk uzraksts nav samainīts. Tā vietā asi atcirta labi labi un iebāza rokās biļeti. Apbrīnojami.. Kaut gan nav pirmā reize. Pie bērnudārza arī bija gadījums kad kāpām ar mazo...

Liepājas Autobusu Parks - atsauksme

atsauksme Vēlos izteikt pateicību šoferim Leonam Brēdiķim par labu pasažieru apkalpošanu, izcilu attieksmi pret pasažieru, viņš izglāba mani neparastā situācijā( ))) ). Pateicos vienkārši pozitīvu cilvēku. es domāju , ka tie kas zina Leona man piekritīs. vēlreiz paldies !

Liepājas Autobusu Parks - Neiradies autobuss

Neiradies autobuss Vakar, 1. aprīlī, vēlējos no Liepājas doties uz Vaiņodi. Ierados autobusa pieturā (Kuršu laukums) 17:30 (pirms manis jau bija viena sieviete gados, kas sēdēja jau no 17:00 un pēc manis ieradās vēl viena ap 17:35). Autobusam bija paredzēts ierasties 17:45. Gaidījām... Bija jau 17:50 un sākām nedaudz jau spriedelēt, būs vai nebūs, ieradās pa to laiku viens cits autobuss, kas devās uz citu pusi, prasījām šoferītim vai Vaiņodes autobuss būs, uz ko mums laipni atbildēja, ka jābūt, bet noteikti...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Neuzskatu, ka ir normāli vienkārši neatbraukt norādītajā laika, izlaižot vispār tā kustību, ka atnāk tikai nākamais. Cilvēki plāno laiku, saprotu, ir satiksme, ceļa remonti, laikapstākļi, utt, bet, nu ne jau tik bieži tas ir pie vainas, 3. Autobusam šis sagādā lielas problēmas, pat ierasties laikus vēlā vakarā, kad no satiksmes nav ne miņas.

Jūrmalas autobusu satiksme - 5.autobusa vadītājs rupjš un netaisa aizmugurēj;as durvis

5.autobusa vadītājs rupjš un netaisa aizmugurēj;as durvis Braucu 28.03.18 ar 5.maršrutu uz Kauguriem ar atiešanas laiku 16:45 no Dubultiem, un pie izkāpšanas pieturā vadītājs speciāli neatvēra aizmugurējās durvis, lai gan 2 reizes tika pieprasīts. Viņš skaidroja, ka tās domātas tikai ratiņiem, lai gan man bija čemodāns un nācās iet caur visu salonu uz priekšgalu. Pie tam kādai jaunai sievietei bez ratiņiem, kura izkāpa dažas pieturas pirms manis, vadītājs atvēra aizmugurējās durvis - tātad jau nevienlīdzīga attieksme un diskriminācija.