Pasažieru vilciens - Kavējums

Vilciens Rīga - Jelgava vajadzēja būt 21.35, cilvēki gaida neko neasaprot un vilciena nav jau 5 pēc tam jau 10 min. Aizgājām pie kasiera viņa teica neko nezin, cita sieviete aiz mums teica ka kavēs 20 min un tad kasiere teica viss ir rakstīts uz tablo. Tablo atrodas Origo iekšā, mēs stāvējām ārā, kur ir mazais lodziņš rada virzienu kad un vikos būs vilciens, un tad pēc tam mēs ieraudzījām ka rāda + 15, kā mēs varam to zināt, ja izmantojam vilcienu piemēram ne tik bieži un visus sīkumus mēs nezinam. Tad kāpēc nevarēja to pateikt pa skaļruni un pabrīdināt cilvēkus. Šausmas nu.

11.12.2021

I

S Stone Jam 11.12.2021

Kas līdzīgs dzirdēts no citiem iepriekš. Diemžēl.

G Gulbenietis 12.12.2021

20 min kavēs, ai jai jai. Es arī domāju, ka labāk skaļrunī būtu paziņojuši, bet 20 min gaidīt transportu ir ok. Autobusi ziemā, tālāk no Rīgas, mēdz arī 1h un vairāk kavēt.