Sabiedriskais transports - Slikts serviss

Labdien.
Goda vards pieriebies jau ka sabiedrisko transporta vaditaji pilniba nesilda tos!
Šoferi pieturvieta atstaj durvis ziemaa atvertas uz visu to laiku kamer deg sarkanais luksafors! Kur ir logika,ja man ir jabrauc kadas 40/60min sabiedriskaja kura ir kā ledusskapi tad protams nakosaja diena es saaugstejos jo kajas ir parsalusas!Kapec ir jatur durvis valaa?
Tas attiecas uz teamvajiem kopumaa!
Pec vakardienas brauciena del parsalusam kajam sezot nemitigi atverta tramvajaa -šodien man irjadzer zaales un jaarstejas!
Lai gan mes visi maksajam diezgan dargu bileti!
Negribu lamaties bet saja situacija nu nav savadak iespejams! D***** aukstakajaa pakapee!😠🥶

A Anita Kuzmane 22.12.2021
Slikts serviss

Kas notiek ar 21 autobusa maršrutu,pactāvigi kavē,no Juglas līdz Mežciemam nau tik tālu un ceļi nau noslogoti tik lai pactavigi kavet 20minutes.

A Anita Kuzmane 22.12.2021
Slikts serviss

I Ireena Nedzvecka 29.12.2021
Izlaisti reisi

Laikā, kad Rīgas Zoo ir atvērti ZIEMAS VAKARi 48 autobusam tiek izņemti vakara reisi, piem., no Sesku ielas 16:30, atstājot stundā tikai vienu reisu. Bērni salst un viņiem tiek atņemta 11stunda ZOO apmeklējumam. Slikti!

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

MURAKAMI 04.01.2022

A ko tērēt lieko elektrību vai degvielu uz to salona apsildi? Tas maksā naudu. Rīgas Satiksmes nospļauties uz cilvēkiem. Galvēnājs savas kabatas. Pie tā, uzskatu, kā visi kas tur strāda, ir līdzdalībnieki šīm noziegumam, kas saucās Rīgas Satiksme.

MURAKAMI 04.01.2022

Rīgas Satiksmes darbinieki, kasieri, vadītāji, kontolieri, ceļa remontētāji - viena liela zagšanas mehanisma, sīkas detaļās.

MURAKAMI 04.01.2022

Daudzi jautā: tu zog veikalā? Es atbildu: Nē, es atbalstu tīro konkurenci!
Tad jautā: Un kāpēc brauc par "zaķīti" sabiedriskājā? Atbildu: Jo es neatbalstu monopoliju un zagļus. Bija VAS SV un citi pārvādātāji. Visus "pieveica", visus! Un kas pēc tam? Auksts trasports! Paaugstināta biļetes cena! Transports kursē kā vadītāji vēlās...
Pietiek! Vairs nekādas biļetes nepirkšu. Kabatā ir viena, jā būs kontrole... Bet tā, lai brauc uz Brisseli visi RS darbinieki, s*k*t savam bijušam saimniekam!

E Eyerolleris 04.01.2022

Mēs nesaaukstējamies no auksta gaisa, vai caurvēja, bet gan tad, ja JAU ir novājināta imunitāte.
Otrkārt, un šis ir pat svarīgāk - vēdināšana tagad taču īpaši aktuāla, izvēdināt mūsu izelpoto un aizvadīt ārā no salona. Darbā, piemēram, logus jāver vaļā vismaz reizi stundā. Jā, arī nākas pasalt, bet vismaz mazāka iespēja ieelpot kaut ko ne to. Fuu.

G Gulbenietis 04.01.2022

Ir katrā gadalaikā atbilstoši jāģērbjas, autor! Ziemā daudzi domā, ka, ja sabiedriskais pie mājas, tad šortos var atskriet, jaku vispār nevajag :D. Cilvēki un sievietes ar bomžiem piesmirdina sabiedriskos ar smaržu un alko buķeri, vot i jāvēdina aktīvi.

D Dodo East 04.01.2022

Varbūt tā ir kovida dēļ vedina salonu, jo visādi perdeļi klepo bez maskām un izplata vīrusu, vispār jā ir iespēja, ir jābrauc mazāk tagad sabiedriskajā, kovida dēļ plus kursē neregulāri, smird salons un visādi bomži un psihi brauc tajā.

ē ērglis99 04.01.2022

Es atceros, ka šī problēma bija aktuāla no 2009.-2012. gadam, kad reāli nesildīja un autobusi bija auksti. Tagad braucot visi autobusi ir silti, bet vecie tramvaji, it īpašī, radiatori ir karsti un nevar pielikt kāju, jo reāli var apdedzināt. Tas ir labi, ka vēdina sabiedriskos transportus, it īpaši, kad daudz cilvēki brauc, jo ziemas laika daudzi slimo un transports ir jāvedina. Cerams, ka nākošie braucieni būs labāki un ar zālēm nav ieteicams slimošanu ārstēt. Veiksmi!

Good Intentions 05.01.2022

Nevaru par visiem runāt, bet zinu, kad šoferi ziemas sezonā mēģina turēt durvis maksimāli ciet, jo pašiem nav silti. Jebkurā gadijumā izvēlies citu transportu piem. mikroautobusu vai taksi un būs visas ekstras.