Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi bērni svētdienas vakarā netika uz skolu pilsētā, tas nozīmē neattaisnoti kavētas stundas utt. Par kādu servisu te vispār var būt runa, dispečers neceļ tālruni, nožēlojama kompānija. Regulāra šoferu bezkaunība, reisu kavēšana vai neizpildīšana vispār. Labi, ka vēl galā nonāc sveiks un vesels. Runa ir par reisiem, kas ieiet dunalkā. Nenotika reiss 19.00

Rīgas Satiksme / 57.autobuss - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, vēlos sūdzēties par 57. Autobusu, nu jau mikroautobusu. Tajā ir ļoti maz vietas, turpretim cilvēku ir ļoti daudz, un man cilvēkam, kuram ir klaustrafobija, kā arī ir jāizmanto iespēja iegūt izglītību, kamēr tā ir par “velti”, tomēr būtu nepieciešamība izkļūt ārā vajadzīgajā pieturā, nevis galapieturā. Bet diemžēl šoferi stājas tikai tad ja stopē, bet es kā mirstīgs cilvēks būdams, jūtoties kā siļķe bundžā, neesmu iemācījusies stopēt atrodoties autobusa iekšpusē. Ar cieņu, 57. Autobusā vīlušais un sūdzībām pilnais mr. X

Aips SIA - Kavēšana

Autobuss Sia Aips, Kas Kursē Bauska - piebalgas vienmēr ienāk vecumniekos ar lielu nokavēšanos! Braucot no misas, viņam jau ir jāizbrauc no misas 6: 43, bet viņš tikai 6: 56 iebrauc misā! Šīs vainas dēļ cilvēki kas tālāk no vecumniekiem brauc uz rīgu - ierodas pieturvietā, bet mikroautobuss jau ir aizgājis! Ko jūs tiem 4 cilvēkiem ieteiktu pateikt saviem priekšniekiem? Vai tiešām nevar būt laicīgāk, es saprotu, ka ceļi nav mums tie pasi labākie, bet varbūt tad lai autobuss laicīgi izbrauc, lai...

Liepājas Autobusu Parks - Atsauksme

Atsauksme Vēlos visu pasažieru vārdā izteikt pateicību šoferim aldim (uzvārdu neatceros, brauca 15. Martā maršrutā pāvilosta - liepāja plkst.12.00 no pāvilostas) par izcilu attieksmi pret pasažieriem un, protams, ļoti labu braucienu. Pasažieri. Kāpjot ārā, izteica vēlmi, lai visi šoferīši būtu tādi. Vēlreiz paldies!

Liepājas Autobusu Parks - Šofera neverība

Šofera neverība Labvakar! Šovakar 15.03.2018 saskaros ar sabiedriskā autobusa šofera neveribu. Kapjot autobusā kungu ielā pulkstens 19.14 jau bija apgrutinata iekapšana ar bernu ratiņiem,jo nebija nolaits autobusa borts, kapjot arā no autobusa ezera ielas pieturā pulkstens19.18 Autobusa šoferis neparliecinotie vai pasažieri ir izkapuši vera ciet durvis. Kad kāpu arā no autobusanepaspeju ne izkapt pati ara ne ar bernu ratiņus izstumt! Iespiežot mani durvis bernu ratiņi palika autobusu salonā! Autobus slimnica-M.ķempes iela no slimnicas atstāja 18.50 taka braucu ar menešbiļeti, neieveroju borta numuru!

Liepājas Autobusu Parks - Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu!

Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu! 14. Marts.. Autobuss no Misas pienāca 7: 07, un mikroautobuss kas kursē no bārbeles uz Rīgu nepagaidīja, uz 4 cilvēki nokāvēja darbu sakarā ar to! Lūdzam kaut ko darīt lietas labā, lai tāda situācija vairs neatkārtotos, jo cilvēkiem no rīta nav citas iespējas tikt uz darbu un visa cerība ir uz šo mikroautobusu. Cik zināms, maršrutu saraksts tika samainīta tā, lai autobusi gaidītu viens otru - kas, diemžēl, nenotika! Šoferīši, padomāsim par saviem klientiem, Lūdzu!

Elīna Bruce un Karīna Bokareva - Palīdzība un atsaucība

Palīdz vecam cilvēkam iekāpt sabiedriskā transportā. Ļoti laipnas un saprotošas. Paldies saka ģimene. Omīte vienas meitenes vārdu un uzvārdu dzirdēja no otras meitenes. Par to priecājas un pastāstīja mājās nonākot. Nolēmu pateikties, lai arī citi zina par labiem un jaukiem cilvēkiem. Žēl, ka nav portāls, kur ievietot labas atsauksmes, tā vairojot pasaulē labo, nevis slikto. Esam tie, par ko domājam un runājam.

Jelgavas autobusu parks - Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem.

Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem. Labdien. Esmu vilusies par šoferi kas otrdien vadīja autobusu maršrutā Bauska Jelgava 14.05 no Bauskas. Šoferis pie posmā no pilsrundāles vidusskolas līdz pilsrundāles domei. Nolēja ar sniega šļuru vairākus bērnus, kuri gāja uz savām mājām pa gājēju celiņu. Šoferis neesot piebremzējis pie peļķēm ar slapjo sniegu. Ceru ka tas neatkārtosies.

Bauskas autoosta - Bauska-Jelgava

Šī gluži nav sūdzība, bet ieteikums. Īsti nesaprotu Bauska-Jelgava ceļu. Jābrauc 62km, bet laiks tajā paiet 1h 20 min vai 1h 40min, taču braucot uz Rīgu, ir jābrauc 66km un laiks ir mazāks. Reizēm nākas braukt ar šo autobusu un esmu piefiksējusi, ka 1/3 daļa tiek nobraukta uz 60km/h, tad 5-10 min tik pavadītas stāvot un tikai pectam tiek lidots, pa nevisai labu ceļu. Rodas jautājums- vai šo laiku nevar saīsināt ?

Liepājas Autobusu Parks - Šoferis Edvīns Roķis

Šoferis Edvīns Roķis Sabiedriskā autobusa vadītājs Edvīns Roķis vadot autobusu maršrutā Liepāja - Pāvilosta , 27.februārī, divām gados vecākām kundzēm durvīs iespieda kāju. Pirmajai kundzei tas nebija tik traki, savukārt, otrā kundze pilnīgi iekliedzās. Tā nav pareizā attieksme sabiedriskā autovadītāja šoferim. Varbūt firmai vajadzētu apmācīt gados vecākus šoferus par pieklājības frāzēm un darbībām?

Ādažu ekspresis - Nedarbojas autobusa apkures, sistēma kad ārā -5 (19.02.2018)

19.02.2018 maršrutā no Rīgas uz Garkalni autobusā pilnībā nedarbojās apkure. Nožēlojami. Ādažu ekspreša vadībai vajadzētu iziet arā pie -5 grādiem un pasēdēt 1h pieturā uz soliņa, lai iejustos savu klientu ādā, varbūt tad aizdomāsies kā tas ir laist uz līnijas autobusu, kuram nedarbojas apkure.

Rīgas Satiksme - Riebīgie pensionāri, pasažieri!

Riebīgie pensionāri, pasažieri! Sveiki! Šodien vēlos iesniegt sūdzību par to. Kā pensionāri izturas pret bērniem sabiedriska transporta! Ārprāts bērns brauc pēc skolas un pēkšņi pensionārs sāk brukt virsu "palaidiet palaidiet lūdzu apsēsties" un tad vienkārši nekulturāli bērnu parauj aiz jakas un nogāž no krēsla! Šausmas vienkārši! Arī otrs gadījums bija tāds kad pensionārs vienkārši bez kaut kādas teikšanas nogrūž bērnu no sola! Rīgas satiksme! Es protestēju kad pensionāri nedrīkst vairs braukt ar sabiedrisko transportu ja...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Droši vien, ka RS ir pilnīgi nospļauties par šeit rakstīto, redzot, ka pie atrisinātajām sūdzībām ir smuka baranciņa, bet sāpe kaut kur jāizliek. Kas notiek ar transporta kustības sarakstiem? Tiem ir kāda dekoratīva nozīme pilsētvidē vai kā, jo praktisku jēgu kaut kā neizdodas saskatīt. Ko dod tie maršrutu numuri un skaistie cipari, kam būtu jāapzīmē transporta pienākšanas laiku attiecīgajā pieturā, ja 80% (neesmu statistiķis varbūt arī vairāk) gadījumu tas kavē, un kavē pienācīgu laiku. Iz...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien12.02.18 22:25 beidzot darbu pamaniju ka brauc autobuss #3 virzirna no Laumas pieturas uz Ziemeļu pieturu, iesaku uzreiz skriet, autobuss bija tukš, un atnaca nevis 29 minutes , ka viņam butu paredzets, bet 26 minutes, brauca liela atruma, tadejadi nepaspeju aizskriet lidz pieturai, vaditai neapstadinot autobusu turpinaja savu ceļu, kaut ari vareja pamanit ka viņam aizmugure skridn cilveks, rezultata man ir jasalst 15 minutes, kamer atnaks cits, lugums sodit šo šoferi, ka ari stingrak ieverot laikus kuros ir janak autobusam!

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Sodien braucu ar 222 businu no lidostas uz autoostu. Bija 2 somas un 4 gadus vecs berns. Ta ka ara sniegs,zabaki nav tie tirakie.Berns dancinadams kajas paris reizes pieskaras stienim. Soferis daudzu cilveku prieksa lika man to stieni notirit. Paris minutes velak vins man saka lai apmaksaju bileti 4 gadus vecajam bernam. Kad es pasaku vinam tikai 4, tas man liek vinu panemt klepi,kaut gan man jau divas lielas somas klepi. Bruacu 11.02.2018 apmeram 18.30 no lidostas

Rīgas Satiksme - Kontrolieru cietsirdiba

Kontrolieru cietsirdiba Vai patiesam autobusu kontrolieri ir tik cietsirdigi ka pret tevu ar 3 gadigu meitinu, kas brauca bez biletes, uzliek vinam sodu un izmet abus no autobusa sija aukstaja laika, un pec tam nakosaja autobusa uzlika vinam atkal 30€ sodu un atkartoti vinu ar meitinu izmet ara no autobusa, vai tiesam nepastav kads cits risinajums, piemeram ja butu uzlikusi sodu un atlavusi vinam ar meitinu aizbraukt lidz vina pieturai?

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos informēt jebkuru sabiedriskā transporta kontrolieri ,ka jūsu tiesības ir ierobežotas ,un rīcībām jābūt likumiskām . Ja rodas problēmas ar bezbiļetnieku (zaķi) jūsu tiesības ir saukt policiju ,bet nav tiesību aizturēt,vai nelaist no transporta cilvēku ,ierobežojot tā pārvieto šanās kustību brīvību. Tā kā novēroju šādu visatļautību ,turpmāk būšu spiests iejaukties konflikta situācijā ar gāzes pistoles pielietošanu kā pamatojumu ,ka fiziski tiek iespaidots pilsonis un apdraudēta viņa...

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neapstāšanās pieprasītajā pieturā un agresīvs soferis

Neapstāšanās pieprasītajā pieturā un agresīvs soferis 9.02.2018. ap plkst.17.20 236.maršruta mikroautobuss nr 114, JP4330 nepieturēja pieturā Valsts arhīvs, kaut stop poga tika nospiesta uzreiz pēc pieturas ķīpsalā. Soferis apgalvoja un uzstaja, ka šim busam neesot pieturas Valsts arhīvs, ka nevajagot braukt ar šī nr. mikroautobusus, lai gan Jūsu mājaslapa ir skaidri norādīta šī pietuera http://marsruti.lv/rigasmikroautobusi/#minibus/236/a-b/5384 Soferis bija agresīvs un rupjs, ar roku aizkavējot izkāpšanu nākamaja pieturā, kā rezultātā tika...

Rīgas Satiksme - Bojājums

Bojājums Šorīt braucu uz darbu no rīta ar 1. Tramvaju no galapunkta Juglā. Galapunktā e-talona automāts nestrādā (pogas nereaģē) un arī tramvajā e-talona automāts nestrādā. Pat pirms manis bija sieviete kura mēģināja gan ar karti gan ar skaidru naudu samaksāt. Tramvaja numurs 57180

Jūrmalas satiksmes autobuss - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlos izteikt neapmierinātību par jauno jūrmalas sabiedrisko satiksmes kustību sarakstu maiņu, kas stāsies šī gada 12. Februārī. Pirms tam vērsos jūrmalas satiksmes mājas lapā ar jautājumiem, kādēļ 8. Autobuss Kauguri-Valteri-Bulduru stacija ir izmainīti darba dienas tieši agrā rīta un vakara reisi stundu laiki, iepriekš bija 6.30 Valteros un vakarā 18.10 muižas iela, tagad pēc jaunā grafika, kustību laiki pārlikti Valteri 6.18 un vakarā 17.40 vai 19.00 muižas ielā. Kāpēc darba dienā...