www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kāve transports

Rīgas Satiksme - Kāve transports

Man ja apnika ka jūsu šoferi vienmēr kāve šodien gan nebija trolejbusa 3 saraksta neierādās 9: 14, 9: 21, 9,37 un 9: 52 tikai bija 2 trolejbusi visu laika līdz ganību dambis parks pie Sarkandaugavā depo trolejbusos tieši numurs 3 gan. Tikai ar sievu apsēdāmies uz trolejbusa Kundziņsala ap 10 un gan atpakaļ šitā situācija notika pie vakara gandrīz ap 14: 40 un 14: 51 nebija neviens trolejbuss pie galapunkta neatbrauca kauns tādus šoferus ņemt darba kad nav neviens nebrauc pēc saraksta un gan nav ceļa neviena korķa uz ceļa kauns uz jūsu transportam.

01.10.2021

R

R [email protected] 01.01.2020
trash

krch jūs esat dauņi.mēs esam atsalušas un faking nenāk transports.pamēģiniet paši pastāvēt 2h pieturā jūs logi.trash??

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

H Haris121 01.10.2021

Riteni nopērc un mauc uz nebedu

R Reminder 02.10.2021

Noperc sev velosipedu un no valsti

Good Intentions 02.10.2021

Diemžēl vienmēr būs blakus faktori un tik lielā tīklā būs nobīde. Ja jums ir svarīgs laiks, tad varbūt vērts apdomāt citu pārvietošanās veidu.

V Vitalijs Ž 08.10.2021
Slikts serviss

37 автобус почему так опаздывает? 8.10 в 22:08 приехал только в 22:23. Маршрут и так короткий. Водитель вообще помойму плевать ему на время.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021