www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Bezkauniga un drausmiga riciba pret bernu!

Daugavpils autobusu parks - Bezkauniga un drausmiga riciba pret bernu!

Aprakstu isi situāciju: vakar kopa ar mazu bērnu ratiņos 18: 22 iekāpu autobusa ar numuru 3c, kurs brauca maršrutā no centra līdz ķīmiķu rajonam. Pie ķīmiķu kultūras nama mums bija jākāpj ara, piebraucam, no sakuma izkāpa sieviete, tad mēs, paspēju nolaist tikai vienu kāju zemē un turot ratus, autovadītājs vēra durvis ciet, un piespieda manu bērnu ar durvīm, es centos ar kājām un rokam turēt durvis, tad atvēra, tad es cenšos jau atkal kāpt lauka, ka vadītājs atkal aizver durvis un mans bērns ratos atkal tiek iesprūst starp durvīm... Tad viss autobuss sāk kliegt viņām virsu un es esmu ļoti dusmīga. Tas vispār ir normāli? Pie jums tur necilvēki strādā? Bezkaunīga, nolaidīgā rīcība pret mati un mazu bērnu, tas nav normāli. Gribu redzēt šo cilvēku, un paskatīties acis, un pajautāt kas viņām ir galvā. Neadekvāts cilvēks pilnīgi... Beigas es paņemu ratus rokā kopa ar bērnu un izskreju no tā autobusa, tas ir vājprāts. Es tā to neatstāšu, un rakstīšu vel tālāk un augstāk.

23.10.2021