www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Ļoti slikta apsargu attieksme pret autoostas apmeklētājiem

Daugavpils autobusu parks - Ļoti slikta apsargu attieksme pret autoostas apmeklētājiem

23.11 gribēju nopirkt biļeti Daugavpils autoostā. Arī agrāk saskaros ar apsargu nepieklājīgo uzvedību. Šodien kad ienācu, ieraudzīju ka apsargs ar cigareti rokās neļauj atrasties iekšā sievietēm gados, ja viņas nepērk biļeti neskatoties uz to, ka uz ielas bija ļoti auksts. Man viņš arī izteica aizrādījumus, uz ko es viņam palūdzu uzrādīt apsarga apliecību, to viņš uzrādīt atteicās un sāka prasīt manus dokumentus. Uzskatu, ka apsargam vajadzētu būt apliecinošiem dokumentiem pirms tos prasīt citiem.

23.11.2021

G Gulbenietis 23.11.2021

Noteikti lai nebīutu šķirošanas starp cilvēkiem un tautas daudz, tāpēc bez dzjelas neļauj autoostā atrasties. Apsargam prasīt dokumentus var tikai lidl banāngalva ;).