www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Drausmīga attieksme no šofera puses

Rīgas Satiksme - Drausmīga attieksme no šofera puses

Labdien, saskarāmies ar bērnu no 3. Autobusa nr.79109 neadekvātu attieksmi no šoferes puses 26.08.21. Iekāpām plkst 12: 15 Ilūkstes ielā, braucām uz Daugavgrīvas pusi. Šofera logs bij pilnībā aizklāts ar audumu, kā iegādāties biļeti?
Bērna ritenis bij novietots priekšā malā, kur durvis norobežotas un slēgtas, uz ko šofere reaģēja asi, iznāca no kabīnes, sabļāva, lai novācot riteni, ka mēs kavējam vinhas reisu, jo maksājam sodu, jo biļete bij neaktīva, bērns sāka histēriski raudāt, sabijās no viņas. Kā tāda bāba var strādāt par vadītāju!? Ceļa posmā volleros brauca blondā šoferiene kā rallijā! Kur pasažieru drošība?

26.08.2021

R

R Rasmīte 26.08.2021

Emocionāla vardarbība pret bērnu šeit konstatėta,padzīt tàdus,pret dzèràjiem diez vai tik bravurīgi reagètu,žeel neaizsargàtaas māmińas..

Visi tavu bērnu apbižo? Dakteris, autobusa šoferis. Nākamais būs Put-ins :D

G Gii 27.08.2021

Saskārāties ar bērnu no 3. autobusa?

I IRKOTEIKT1 27.08.2021

Palasot iepriekšējās sūdzibas viss paliek skaidrs...
ESMĀTE šo visu raksta. un tad kad bērnam paliek 15 nesaprot kapēc neko nemāk un nevar un raud par visu. nedod dievs neiedos bērnam vietiņu kuru gribēs tad uzreiz sāks raudāt.

R Rasmīte 27.08.2021

Jā un LEPOJOS ar to!Tās ir Jūsu domas!
Atradusies/ies te speciāliste/ts bērnu audzināšanas jomā!

I IRKOTEIKT1 27.08.2021

Tad labāk sēdi četrās sienās un no mājas ārā ar savu bērnu vai viena nelien...Pasaule ir briemīga vieta un Jūs ātri apēdīs un savu bērnu rakstot sūdzības nepasargāsiet...
P.S. Internetu, televīziju un mobilos sakarus arī atslēdziet vēl bērns redzēs vai dzirdēt Jūsu prāt kaut ko nepieņemamu. :)

Good Intentions 27.08.2021

Jūsu vēsture runā pati par sevi. Cerams, ka tiešām jūs esat adekvāta nevis otrādāk.

G Gii 27.08.2021

Es arī palasīju. Pilnīgi ku-kū sieviete :D

R Rasmīte 27.08.2021

Es neklusēju un tās ir manas tiesības, un kā ar jūsu psihisko stāvokli?Cerams ka no tādas/-a dzirdu nevis otrādāk.

Rasmīte, ej gulēt :).

Good Intentions 28.08.2021

Man sen jau neviens nav mājās. Tās ir jūsu tiesības, bet rodas iespaids, ka jums ir saasinātas sajūtas.

Good Intentions 28.08.2021

Pilnīgs “ku-kū” tā kā pulksteņa dzeguze.

Un tu ej dēt olas

R Rasmīte 27.08.2021

a tu ej deet olas,nav kur izpsusties.:D

G Gulbenietis 27.08.2021

Nelien pie manām olām, velna vecene :D

R Rasmīte 27.08.2021

Kas tad nepatīk,ko?:D sprēgā labāk citā portālā,ne sheit.

R Rasmīte 27.08.2021

Azbesta veceni vēl piemirsi tu nekrietneli!

B barbaram 27.08.2021

Ta ir kad bez biļetes brauka un stav paša priekša skatas kontrolierus un visu ceļu norobežo vaditajam skatu, vel pie tam ar bernu! un tad kad kontra pekšņi uzrodas, tad jau uzreiz visi apkart vainigie un biļete pekšņi nederiga un logs aizklats ar audumu))))))

R Rasmīte 27.08.2021

Ne jau miermîlīgie pasažieri norobežo skatu savās sēdvietās:Ddomā,ko saki:D Aizssrdzība sākas,ja kas,tas ir fakts,videonovērošana ir autobusos,šķetināsim detalizētāk,ja kas neapmierina

R Rasmīte 27.08.2021

Nav man tev niecībai jāattaisnojas ,vèl bērna vārdā,kaunies!
Lai visi zin kādas mums lv vadītājas blondiem matiem un prātā trulas:D

R Rasmīte 27.08.2021

Un precizēsim visus pierādījumus šai konkrētajā situācijā,pèc normatīvajiem aktiem.

B barbaram 27.08.2021

Tevi jau viss apkart viss neapmierina, paskaties savu vesturi)))))))) esTAČUmate =D

R Rasmīte 27.08.2021

Aizrijies ar saviem vārdiem,saprati?

B barbaram 27.08.2021

nu te jau viss skaidrs))))))) Rigas satiksme, pieveršiet uzmanibu tam neadekvatam atbildem no tas sievietes, šoferitei nepaveicies vnk saskarties ar tik traku esTAČumati)))))))))))) 3 autobuss rulle, gan jau izkapa silikatu iela))))) tur daudz tadu))))))))))

G Gulbenietis 28.08.2021

Cik tev gadu, csvešņica?

S Smadzen'sVaig? 29.08.2021

Lūk ir uzskatāms piemērs, kāpēc es atbalstu idiotu sterilizāciju...

R Rasmīte 29.08.2021

Ej takšu tu d...t,pašai/pašam un arī šoferītei varu iedot bezmaksas nosūtījumu uz Tvaika ielu,ne jau tu uzstādi diagnozi,skaidrs:DDD?

R Rasmīte 29.08.2021

Un visos reisos ir videonovērošana,Rīgas satiksme pati izvērtēs,nevis te jāpiedrazo portāls ar saviem mēsliem!

G Gii 01.09.2021

...teica nelīdzsvarotā Rasmīte, kas piedrazo portālu ar saviem mēsliem :D