Reitings Politika / Valsts struktūras

Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa
Latvijas vēstniecība Īrijā
Gailīšu pagasta pārvalde

VID Jelgavas nodaļa -

Iesniedzam deklarācijas 1.aprīlī. Pēc likuma noteikumiem attaisnotu izdevumu summai jābūt atskaitītai 3 mēnešu laikā. Tātad līdz 1.jūlijam. NEKĀ! Zvanu uz VIDu un pat ne jau lai kašķi celtu, bet pārliecinātos, vai viss kārtībā (sākam domāt, ka bankas konts nav precīzi norādīts).

Ceļu Policija -

BEZPREDEL INSPEKTAROV NA DOROGE! ULICA SLOKAS PO NAPRAVLENIJU Kr. Valdemara dvizenie po tramvajnim relsam zapreseno, nu i po doroge ehat toze zapreseno vseravno gadi ostrofovali na 40ls,napisal zalobu na inspektarov, policija prislala otvet 4to inspektori dovali klatvu nevrat i sluzit Latvii, poetomu ja na nih gonu, hota u mena est svidetel ! KTO MOZET POMO4 V TAKOJ SITUACII?

Ceļu Policija -

posolstvo belarusii -

pozvonila segodnja v posolstvo.takogo hamstva po tel. nigogda ne slishala.oshutila sebja kuchkoj derma.pogovorili takim tonom,kak budto ja chto to proshu imenno u devushki kotoraja sidit na tel.ne mogla dozvonica do nih pol chasa bez pererivno nabiraja nr.tak eshe i nahamili.mozhno podumat derzhat marku,kakimi ih pomnju 10 let nazad takimi i ostalis,hami.

konsulstbo LR vo pckove -

takoi bespredel kotorii tvoritsja v konsulstve LR pckove eto detskie igri s tem cto tut napisano, tam berut dengi za strhovku i oformlehie vizi i kogda okazivaetsja cto u rebenka 3 let net foto{po rossiiskim zakonom nado s 6} nnekto necego ne oblasnjaja. informacii net nikakoi net, nehotjat ordavat dengi.razgovarivajut kak so skotinoi.

Pārtikas un veterinārais dienests -

Šajā sūdu kantorī nav ko darīt, priekšniecība saņem Ls 1500, bet inspektori knapi 150, par to vēl 7 ādas mauc nost un atskaites un paskaidrojumi bezgalīgi.

Pārtikas veterinārais dienests -

PVD izvirza likumnepamatotas prasības, liek tās pildīt uzņēmējiem, aibildinoties ar ES prasībām, neņemot vērā, ka ES likumdošanu pie mums varēs piemērot tiešā veidā tikai pēc iestāšanās ES.Pa rajoniem braukā jauni trafarēti fordiņi, bet priekšniecība savus nav trafarējusi, lai brīvbienās varētu izmantot savām vajadzībām.

Santa -

Kazu salons "Santa"-tiirais Vilnjas tirgus pat kopaa ar visaam paardeveejam. Pajautaaju vai nav balta kostiima un kaada piedieniigi balta cepure, lai vareetu sieviete gados salaulaaties, man dod vakarteerpu pelnu peleeka kraasa, sakot, tas jau labs diezgan. Murgs. Kaa lai atrod labu teerpu. Ko tie uzneemeeji domaa.

Policija -

Kaa taa var. Ar policistiem striideeties laikam ir tas pats, kas ar galvu sienaa skriet. Melo. Manam pazinam lieldienu dienaa atneema tiesiibas. Par ko, ka nepareizi izbraucis krustojumu, kuru reguleeja policists. Logiski, ka peec masiinas manevra policists maina roku kustiibas, bet aiz stuura izlien striipotaa vaaliite un pazino, re roka policistam kaaa staav. Logiski, vins regulee nepartraukti to krustojumu, bet tas tik seed savaa sleepnii. Arpraac. Kaa lai tagad tiek skaidriiba. Varbuut...

Policija -

Shodien 18. apriilii ejot no skolas uz maaju pamaniiju, ka pa Akas ielu (manupraat taa ir vienvirzina iela) brauca POLICIJAS businjsh (DJ-428) preteejaa virzienaa. Nezinu, vai vinjiem tas ir atljauts... Tachu celju satiksmes noteikumi atljauj braukt tikai vienaa virzinaa pa sho ielu. Vai taa nav cuuciiba no policistu puses?? Un ja es buutu braucis pretii, ta man vinjsh buutu jaalaizh garaam, pasham uzbraucot uz jau taa mazaa trotuaara??

Nodarbinātības Valsts Aģentūra -

Jezusbaznicas 11,Nodarbinatibas Valsts Agentura. Nekompetentnije liudi rabotajut v etom ucerezhdeniji, A.J.Bubuce i naparnica ejo,nikakoi funkciji ne vipolniajut,Na voprosi otvechajut vashi problemi,mi vas tolko regestrirujem.A kto zhe mne mozhet pomoch sovetom i razlichnimi Variantami raboti kak ne oni?Dlia etogo oni tam i rabotajut,Otvechajut grubo na zadannij vopros.chto est to jest,nikakoi aktivnosti net,passivnij obraz raboti,net zhelanija razgovarivat s bezrabotnim chelovekom.Nizkij uroven,Pozor dlia gosudarstvennij instanciji.

Izglītības politika -

Nelieši Latvijas valdībā lobēja rīkojumu par obligātas augstākās pedagoģiskās izglītības iegūšanu bērnu pirmsskolas iestāžu skolotājiem. Tādā veidā, šie stulbeņi centās izgādāt darbu lielam baram dažādu dumju ķozlu,- kuras pašas, ne nieka nejēgdamas pedagoģijā nu māca un eksaminē visas bērnu dārzu audzinātājas, arī tādas, kuras visu mūžu ir nostrādājušas audzinot bērnus un turpina strādāt, pat divās maiņās, un braukt klausīties, tai muldēšanā, turklāt vēl pildīt garus un muļķīgus mājas darbu...

Наркоманы - Rīga, Cesu 13 - Полиция бездействует

V rige na protiv cesu 13 nahoditsa 2 etaznij dom i v kvortire nomer 10, zivut narkomani. Prodajut VSJO- i marihiuanu (travku) i ekstasi i drugiji narkotiki, kradeniji mobilnije telefoni i tak dalije eto ix bizness. Policija nicevo nedelajet v etom slucije, oni kak to, nicevo, NE VIDET!!!

Augstākā tiesas kanceleja -

Nu kas tur strādā? Pakustēties nemaz nevar. Spriedumu izsniegt jāgaida, kad aizbrauc sūta mājās, jo neesot vēl gatavs. Kad pēc 4 mēģinājuma reizēm esi saņēmis spriedumu, tad izrādās,kad nav uzlikt zīmogs,ka spriedums stājies spēkā. Līdz ar to pirmais ko iedod dokuments ir podā liekams, brauc pēc zīmoga atkal.Bet nav tak derīgs dokuments bez zīmoga. Tas tā normāli laikam skaitās?