www.sudzibas.lv VZD Patvaļa

VZD - Patvaļa

VZD ar likumu noteikts termiņš kādā izsniedzama informācija fiziskām vai juridiskām personām. Tagad ir izdots VZD iekšējais rīkojums informāciju izsniegt vai projektu, topogrāfisko plānu saskaņot termiņa beidzamajā dienā. Ja grib ātrāk tad jāmaksā vairākkārtīgi vairāk, kā ātrajam pasūtījumam. Jau tā valsts zemes dienests pelna neadekvātu naudu par bieži vien ļoti kļūdainu un nekvalitatīvu informāciju.

I

A Aldis 10.02.2009

Tieši tā, ja likums paredz noteiktu izpildes laiku, tad pie tā arī pieturēsimies.
Tiem, kas grib, lai viss buutu tuulīt un uzreiz ir maksas pakalpojumi. Un ne kādas patvaļas te nav. Viss atbilstoši likumam.

V valdis 16.02.2009

tiesi taa.jo likums ir taads, ka likuma vispaar nav.

L laila 17.02.2009

Ir Mk noteikumi nr.666 (parakstījis Ministru prezidents un TM), kur arī viss ir aprakstīts, kā tiek izpildīti ātrie pasūtījumi.