VID Vidzemes raj. - Pārmaksātie nodokļi

Sōdien aizbraucu uz VID Brīvības ielā noskaidrot, kad beidzot varēšu saņemt pārmaksātos nodokļus [ir pagājuši vairāk kā trīs mēneši].izstāvēju 1h garu rindu informācijā.Ieejot kabinetā, pretī raudzījās biedējošas sejas ar izteiksmi""Ko atvilkies?Ūz manu jautājumu atbilde bij "Nezinu.''Aizsūtīja mani uz konsultāciju kabinetu.Nostāvēju vēl 1h rindā.Tur bij tas pats ''Nezinu''.Ko darīt, kur griezties, lai kautko uzzinātu?Vai tiešām krīze ir tik tālu visus ietekmējusi, ka neviens vairs pat nevar atbildēt uz itkā viņa kompetencē uzdoto jautājumu?Tad lai vispār pāriet tas VID uz divām darba dienām nedēļā, un lai atstāj pāris cilvēku nodaļā, varbūt tad tie pabaidīsies par savām darba vietām un zinās vairāk?

N neitraalaa 12.08.2009

Man pagāja 5 mēneši līdz saņēmu (šogad)
Tā, ka turpini gaidīt

N Nadja 12.08.2009

Pēc likuma jābūt-3 mēnešu laikā.Bet pacik valstī ir krīze un VID darbinieki daudzi ir atlaisti, a pieteikumus ir daudz, viņi nepaspēj laikus izskatīt šos pieteikumus :D:D:D

Z zuzu 12.08.2009

Es gan deklarāciju sniedzu Zemgales priekšpilsetas VID, arī interesejos, kad būs naudiņa.Nekādā rindā nav jāstāv, jāpazvana pa telefonu, janosauc p.k, un kundzītes diezgan laipni atbildēja, ka pašlaik apstrādā martā iesniegtos datus.

4 4u4undras 12.08.2009

Ne znaju, ja polu4ila spustja 4 mesjaca, no polu4ila. Zdite.

M margareta 13.08.2009

Man par pārsteigumu, izdevās sazvanīt Vidzemes priekšpilsētas nodaļu pa telefonu...ļoti laipna attieksme, paskatījās cik tālu ir un teica, ka nākamās nedēļas sākumā esot jābūt kontā naudiņai!!! Vispār pēdējā laikā šajā VID nodaļā man ir nācies saskarties ar ļoti pozitīvu attieksmi!

M M777 02.12.2009

VID Latgāles priekšpilsēas darbinieku vairākums (it īpaši sievietes gados) arī strādā ar attieksmi "Ko Jums vajag? Ejet prom!".

Apkalpošanu pa elektronisko pastu arī nav jēgas komentēt: viņi vispār neatbild uz vēstules vai uzskata, ka atbildes uz jautājumu par izziņas parauga atrašanās vietu viņu mājas lapā arī jāgaidā 3 mēneši, hm, vai viņi to pati arī vienkārši nezin...

Bet nu kā ir, tā ir, tāds taču it Latvijas valsts moto - Nodokļi jāmaksa, bet serviss nav jāsaņem!. Tā turēt uz priekšu! Sarauj, Latvija!

G gugu 17.06.2010

Varu pateik to, ja buutu vairaak darbinieku, viss notiktos atraak, iesniegto deklaraciju skaits ir nenormali liels, bet kas to apstrada ir dazi cilveki! Takaa ir jasaprot arii tos kas tur par tiem grashie strada, jo diez vai tie lielie kliedzeji butu spejigi to izdarit! Lai no sakuma atgriez darbiniekus un tad var runat talak! Diemzel, priecaties vaig par to ka vispar valst kautko atmaksa!