www.sudzibas.lv Valsts ieņēmumu dienests krapsanas,naudas piesavinasanas

Valsts ieņēmumu dienests - krapsanas,naudas piesavinasanas

sveiki!

veletos par so kopaniju ko jus visi pazistat VALSTS IENEMUMA DIENESTS kur jus protams maksajiet savus nodoklus un visu ta talak,nakamaja gada par ieprieksejo gadu meginiet dabut savus nodoklus parmaksatos atpakal,gadas taka man ka kops pagajusa gada Novembra paliku bez darba lidz sim bridim veselibas problemu del un domaju ka tiksu pie parmaksatiem nodokliem lai varetu dzivot kadu bridi,bet ko jus domajiet peksni pec tiem 13gadiem uzrodas Tiesu ispilditaijs pa so laiku pirmais vispar atnem man visu ka sodien man atsutija vestuli VID nosutam ANDRIM SPOREIJ 277,99 eiro viss kas man butu no istikas lidzekla, a tagad si iestade mani dzen melna ekonomika,jo esmu palidzis vispar bez centa kabata

01.04.2020

N

T Turkey901 01.04.2020

Pēc kādiem "tiem 13gadiem"?
Kopš kura laika VID ir "kompānija"?

N Nils37 01.04.2020

kada starpiba ko lietas butibu saprast var

R Radzulis 01.04.2020

Neko neizdarīsi no 2018 gada viņi drīks pieprasīt no valsts ieņēmumu dienesta naudu jūsu. Parādi ir jātdod.

E Ezis616 02.04.2020

Problema ir viena nav līdz galam pabeigts piedziņas process. 1. Jūs neesat samaksājis parādu T.I 2. T.I nav noslēdzis lietu.

N Nils37 01.04.2020

un actat cilveku bez centa kabata nu nu tad vel brinas kapec ir melna ekonomika seit viens piemers sini visa

M Mego izmeklētājs 01.04.2020

Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana) . Jūs neatdodat naudu ko aiznēmāties un vid ir krāpnieki?vairāk izskatās ka krāpšanas termins šeit piestāv kādam citam..

N Nils37 01.04.2020

velviens auns ieradas es tev skaidroju ka 13gadu laika jo dzive gadas visadi ne BigBank ne kredita piedzineji nesutija nevienu atgadinajumu tik 2020gada Andris Spore atsuta pirmo vestuli pa visu so laiku,un velak vel nodod lietu VID lai atstaij bez centa kabata,tad nav brinums ka ir vel pastav melna ekonomika

T Turkey901 01.04.2020

Kāpēc viņiem atgādināt, ja situācija ar procentu uzkrāšanu viņus pilnībā apmierina tiktāl, kamēr soda procentu griesti ir sasniegti?!
Viņiem arī nav tāds pienākums, turpretim Jūsu pienākums ir atmaksāt aizņēmumu atrunātajā termiņā!

K Kristina Smith 01.04.2020

Tu neizglitotais apsi viniem ir pec likuma pienakums atgadinat par kavetu maksajumu izlasi pirms komente te ko

M Mego izmeklētājs 01.04.2020

Paradniekam ir likums maksat parādus

E Elisa Elisija 01.04.2020

Un kādēļ tu savus aizņēmumus nemaksāji laicīgi? Domāji, ka tā nauda tev tiek dāvināta? Kaut centu esi atmaksājis pa šiem 13 gadiem?

Tas, ka tev nesūta atgādinājumus, nenozīmē, ka pats vari uzlikt mīksto, neko nemaksāt un nelikties ne zinis par aizņemto naudu. Protams, ka tiesu izpildītājs agrāk vai vēlāk uzradīsies šādā situācijā.

K Kristina Smith 01.04.2020

Tam cilvekam toreiz summa bija 400ls un bija vairak ka pusi atmaksajis kad gimene sakas loti liela krize,un navko seit apvainot kadu labi zinot ka sadas iestades ta ar dara izdod kreditus un neparbauda iten neka

N Nils37 01.04.2020

tiesi ta tada man bija summa kopuma kas tika atmksata vairak ka puse tik sakas gimenes problemas kura man nolaidas rokas jo nevelejas man tuvi cilveki palidzet un tai bridi iesledzas tas ka ja negrib tad man ar nav vaidzigs.Un no ta briza iten neviens ka pec likuma tas ir jadar nemeginiet iegalvot ka ta nav ka parada piedzinejiem nav jasuta vestules tai laika jau bija jasuta atgadinajumu viss ta talak

E Elisa Elisija 01.04.2020

Uztaisi vēl trešo profilu, lai sevi aizstāvētu:D

N Nils37 01.04.2020

kadu treso profilu tu ko te runa tagad ko,cilveki dazi vismaz saprot ko es rakstu salidzinot ar tevi sturgalvigu aunu

T tele2 nidejs 02.04.2020

Jācer..šim drīz norubīs internetu..kas par analfabētismu.

T Turkey901 01.04.2020

nils37 = kristinasmith, to var redzēt pēc interpunkcijas, ortogrāfijas un stilistikas šajos komentāros, kā arī pēc tiem ierakstiem, kuri tika iepriekš komentēti!
Kas par mūlāpu!

K Kristina Smith 01.04.2020

ka ludzu tu iemacies vispar ko uzrakstit sakuma :D

M Mego izmeklētājs 02.04.2020

Tie vārdiņi -interpunkcija ,ortogrāfija ir tik sarežģīti.