www.sudzibas.lv mašīnu novietošana Mašīnu novietošana uz zālāja

mašīnu novietošana - Mašīnu novietošana uz zālāja

У нас всё плачут, что нет денег в бюджете. А ведь его можно очень хорошо пополнить за счёт штрафов. Уже просто надоело бороться с водителями, которые паркуются во дворах на газонах. Куда смотрит муниципальная полиция? Во всём городе во дворах уничтожены газоны! Может полиции надо почаще делать рейды по дворам и вешать "горчичники", тогда и на з/п полиции будут деньги и в бюджет. Да и дворы наши станут красивее. Или я не права?

B Baņkieris 24.07.2009

Kur jūs naivi!
Lai šo naudu iegūtu, ir jāstrādā un jāstaigā pa šīm vietām, jāraksta soda kvītis. Vienkāršāk ir noņet skolotājiem, mediķiem un tiem pašiem policistiem. Viegli un vienkārši! Nav nekur jāstaigā! Mūsu valdība prot iet tikai vieglāko ceļu, jo nav raduši strādāt, vismaz ar galvu, nerunājot par rokām un kājām!

C civa 24.07.2009

Tad kad cēla tās mājas, tad bija paredzēts, ka vienā kāpņu telpā labi ja 2 vai 4 auto īpašnieki būs. Bet tagad mēs jau dzīvojam citā gadsimtā! Gandrīz uz katru dzīvokli ir pa auto. Kur lai tos liek?