Valsts Policija - Nedarbojas.

Shodien biju nolicis auto uz Turgenjeva ielas.lai ieetu centraaltirguu.Kad iznaacu aaraa pie sava auto, tad izraadiijaas, ka durvju atsleega atlauzta un nozagts Sony autoradio/kaut arii paneliitis nebija virsuu-tik un taa nozaga/.Vairaak nekas.Automashiinai ir signalizaacija, bet burlakiem tas pat neinteresee.
Zvanu uz policiju, lai brauc skatiities.Atbrauca, apskatijs un jautaaja:
-Vai automashiinai ir kasko?
-nav, tikai obligaataa apdroshinaashana.
-vai tev ir radio passe?
-maajaas ir, bet liidz nevadaaju/esmu no laukiem/.
-ja nav kasko, tad mees neko nevaram dariit.Ja nav pase, tad diez vai veerts pat iesniegumu rakstiit.Brauc uz Gogolja 7 pie dezuranta, tas tev pastaastiis.
Apmeeram taada saruna mums sanaaca.
Meeginaaju tur piebraukt, bet nebija neviena vieta, kur apstaaties, taapeec neriskeeju, lai veel nebuutu sods jaamaksaa, jo jau tas autoradio maksaaja 120 ls.Un saprotot to, ka bez pases neko nevar paliidzeet, pat pirkstu nospiedumus nevar nonjemt...tad braucu prom bez skaidrojumu sanjemshanas.
No vienas puses var saprast-policistiem algu nemaksaa par padariito-noziegumu noveershanu un atklaashanu.No otras puses-man no algas atvelk nodokljus, par ko policija sanjem algu.Un tiem, kam pieder staavlaukumi neko nedara, lai samazinaatu zagshanas gadijumus.Noveeroshanas kameras nemaksaa miljonus.Bet taas noveerstu zagshanas gadijumus.Patiesiiba ir pakaljaa ar sho valsti, kas neaizsargaa savus pilsonjus:(

K Klāvs 06.05.2009

Maksā vai nemaksā nodokļus, viņiem po, man 2 mēnešu laikā izsita gandrīz visus logus auto, pāris reizes biju policijā, kur 20 min ar dežurantu "diskutēju", par to kāda jēga vispār man te nākt un rakstīt kaut kādus iesniegumus, pilnīgs vājprāts, nafig tad tādus vispār vajag... beigās pat pateicu, ka ir aizdomas, kas to "paveica", vaicāja vai redzēju? - tā kā pa nakti neguļu mašīnā, tad loģiski, ka nē un diskusija beidzās. Pēc pāris dienām saņēmu atteikumu ierosināt kriminālporocesu, jo neesot pamata - ķipa logi paši ņēma uz izbira!!!
Tos narikus/burlakus policijā izlaiž pēc pāris stundām ārā, vai arī aizved pāris kvartālus tālāk un viss.
Liekas, ka bez tabu vai tautas balss ir vienīgie, kas kaut kā var palīdzēt šādos gadījumos, vismaz tauta redz (cerams, kāds politiķis ar skatās...).
Vājprāts, ne policija!!!

M maris 06.05.2009

Ja pats nedomaasi, kaa savu mantu sargaat, tad pats buusi vainiigs.Ko tad policija var izdariit, ja pie rokas nav neviens piekerts.

K Klāvs 06.05.2009

Raivo, nav jau runa par to (par sargāšanu), runa ir par attieksmi, un bezdarbību, kāds man tolks maksāt nodokļus, ja vēl dirst pasūta. Savu mantu nosargāt var tikai mežā aprokot, i tad pastāv varbūtība, ka tai kas var notikt...

U Uģis riktigais 07.05.2009

Ka jau rakstiju-vislabak ir videokamera ar ierakstu, ko varētu stāvlaukumu ipašnieki uzrīkot.Jo par stavlaukumu ir jamaksā, tas nozīme, ka nauda ir, par ko kameru nopirkt.Man pie majas paris reizu izzaga no bakas benzīnu, turklat 3x salauza bakas vāciņu.Es pēc tam uzliku novērošanas kameru ar automatisko fotografēšanu un prožektoru ar kustības sensoru.Un par to izterēju apmēram 80LS /protams, ka ir noperkamas dāgākas un krutakas kameras/, bet ar to pietika, ka mašīnai neviens klāt nenak, jo nevelas nepatikšanas.

L lule 13.05.2009

ari policija maksa nodokļus un šajos laikos ir labak parupeties pašam par sava ipašuma nosargāšanu, policija reali izstasta situaciju... neba jau demoletaji vai zagleni paši piesakas policija