www.sudzibas.lv Dmitrijs Smirnovs Par finanšu krīzi valstī.

Dmitrijs Smirnovs - Par finanšu krīzi valstī.

D.Smirnov - nedou4ka, kotorij propearilsja na vsju stranu!!!
No za4em zanimatsa ganenijami- eto pervaja oshibka Gos struktur, ne obrashaj vnimanie i vsjo! Nazval ES vragom USA:
"...Varbūt kāds to nesaprot, bet galvenais ASV pretinieks un konkurents ir Eiropas Savienība. ASV galvenais mērķis ir izjaukt savienību, jo tai nav izdevīga spēcīga vienota Eiropa, nav vajadzīga spēcīga valūta - eiro."
Eto kakim nado bitj debilom, 4tobi nazvatj Evropu konkurentom i vragom USA. O kakih likvidah idjot rech?...Ja pro4ital i uvidel trjoh NELIKVIDOV, i odnogo shizojda-nedou4ku-D.Smirnova!
Dima Pezduj v shkolu i prekrati umni4atj na vsju stranu!!! Vot stanesh doktorom...
Dima ti plahoj matematik, i ekonomist!!! Tak kak ti rabotal v banke, poetomu u nas takaja nestabilnostj i krizis po nam bjot bolno tolko izzza nekompetentnih viskazivanij tebja i tvoih koleg po besede-nedou4ek!!!

R Rima 14.04.2009

Kur tu mācies student?