Demokratija - Kapec taa?

Kapeec man jaadziivo peec citu cilveeku likumiem? Kapeec vairaakums uzvar? Kapeec vinji baro mums to, kas ir labi un slikti? Kapeec man nav izveeles? Kapeec man ar jums visiem jadala kautkadas tiesibas u.t.t.? Kapec netiek pieljauta iespeja aiziet prom nedarot neko sabiedribas labaa? Kapeec mes piedzimstam ar zimogu nolemts sabiedribas sadiiraashanai? Kapeec kaads ir iedomaajies, ka uz shiis planeetas kaadam vispaar kautkas pieder? Kaa vispaar privatizaacija var buut legaala?Kas pa hujnju vispaar notiek atveriet acis. Neviena iteresees nav tas lai visiem ir labaak?

G

D Dievaacs 03.02.2009

Vispār jau jā - mani neviens nav nopircis jo es nepārdodos - Tātad es nevienam nevaru piederēt ka pats sev. Zemi cilvēks arī neradīja (Neuztaisīja) tātad tā arī nevienam nevar piederēt.

Jā būs jāpiestrādā pie šīs tēmas...
Labs materiāls var sanākt...
Ko vispār nozīmē vārds Brīvība???

L Liecinieks 03.02.2009

Vispār - Kas ir taisnība?

C Cilveks 04.02.2009

Ej dzivot meza...Filozofi...

N Nata 04.02.2009

It ka viss ir pareizi. Mūsu laikā tada filozofija ir bomžiem.

K Kiaspars 04.02.2009

Tā ir taisnība, jo cilvēks ir brīvs un zeme arī!

P papa 14.05.2009

Ejot gadu tūkstošiem un gadsimtiem, cilvēki ir sapratuši, ka tā vienkārši IR VIEGLĀK DZĪVOT, ja katram sabiedrības indivīdam uzliek par pienākumu ievērot šādus tādus noteikumus. Protams, nav iespējams sodīt visus, taču, ja nebūtu noteikumu(likumu) vispār, tad katra diena būtu izdzīvošanas spēle, kurā tevi mierīgi kāds var nogalināt, izdzīt no mājas vai izvarot tavu ģimeni. Tā sakot, visu laiku uzvarētu stiprākais, asinskārākais, vardarbīgākais.
Tas varbūt skan dīvaini, bet tieši tas, kas tev ir zināmā mērā jāupurējas sabiedrības labā, paglābj tevi pašu no iznīcības. Jo, ja tas nebūtu jādara tev, tad to nedarītu arī neviens cits un mēs dzīvotu kaut kādā mežam līdzīgā veidojumā.