Ceļu Policija - 4to delatj ?

Zdrastvujte..skazite pozalusto 4to delatj esli u menja slu4ilsja neprijatnij slu4aj s doroznoj policiej... zaklju4aetsja on v tom 4to ja bil ostanovlen za proezd perekrestka na morgaju6ij zelenij signal svetofora...posle 4ego rabotnik policii otkazav v prosmotre video zapisi na4al menja 6antazirovatj...jakobi esli ja podpi6u protokol 6trav budit 20ls a esli net to v 3 raza bolj6e...posle togo kak ja v protokole ukazal 4to ja ne soglasen, on na4al ne cunzurno zapugivatj menja 4to napi6it na menja kakojto raport i oni raskatajut po polnoj programme...pomogite pozalusto, , , 4to tvoritsja v etoj strane POLICIJA ZANIMAETSJA VIMOGATELJSTVOM..

M Maksims 10.03.2009

Kāpēc tev cipari burtu vietā. Grūti saprast.

N Nata 10.03.2009

Берут на понт. Если Вы не согласны с протоколом, разбираться Вам дальше не с ними, а с вышестоящими инстанциями. Там Вы спокойно и уверено объясняете причину, обоснованно излагаете свою версию. Предполагаю, что за каждое несогласие с протоколом сами рядовых работников Дорожной полиции по головке не гладят.

P polo 11.03.2009

Ne soglasie podpisivatj protokol absoljutno nichego ne dajet. shtraf vse ravno tak i tak nado budet platitj. vas vizovut na komissiju gde vse pridjetsja razjasnitj, esli vashi utverzhdenija budut konkretni i zatronut ''serdca'' komissiji, shtraf budet ne znachiteljnim. Udachi!

K KIRA 12.03.2009

menti ohreneli. normalnij muzhik mozhet kotatsa rovno odin god a potom vikinutj prova v musornoe vedro, a drugie ezdjat v pjanom vide na krasnij i im pohuj!!! DAESH NA LAPU, I U TEBJA VSJU DAROGU 0 PUNKTOV, MENTI URODI-PRODAZHNIE!!!

Z zeitgeist 01.12.2009

lai kaut ko panāktu ir vajadzīgs vienots pikets iziet ielās vienā un tajā pašā dienā vissiem reizē visu nozaru pārstāvjiem, skolotājiem, skolniekiem un studentiem, ārstiem un medmāsām, Policistiem un armijas spēkiem, ārodbiedrību pārstāvjiem, pension
ariem, krieviem un Latviešiem jo tā ir mūsu zeme un mūsu Valsts - un mums pašiem jāizcīna sava labklājība un pārticība - Eiropa un citas Valstis Latvijai palīdz tikai un vienīgi savās interesēs un domā tikai par savu peļņu.u.tt. u.c. tikai tad ir sagaidāms rezultāts. Kāpēc bagātie nodokļus maksā pēc tam, kad savus ienākumus ir patērējuši - Izlasiet Grāmatu "Bagātais tētis Nabagais Tētis" Bagātie nosākuma nopelna, tad tērē algās, rēķinos, ŗestorānos, ceļojumos u.c. definējot tos par izdevumiem - un tikai tad kad ir patērējuši no pārpalikuma samaksā nodokļus.

L Lena 01.12.2009

Sergej, a kakaja skorostj bila, kogda vi proezzali na margajushij zelenij? Esli 30-50 km, to vi vse praviljno sdelali. Mezhdu prochim etot punkt estj v CSN, esli 10-20 km, to dolzhni bili ostanovitsja. Eto zavisit kak daleko vi bili ot svetofora.
Ne v koem slu4ae ne bojtesj policiju, esli vi uverenni v svoej pravote, dokazivajte!!! Vse eto eshe nado dokazatj. S takim zhe uspehom vi mozhite skazatj, 4to oni vas prosto tak ostanovili, i vse povesili na vas. pustj dokazhut!! U nih zhe vse zapisivaetsja. Bespredel!

H Hugo Djego 01.12.2009

Šodien kaut kur braucu, biju ieslēdzis Kurzemes radio.Ziņās teica, ka tagad pie avāriju liela skaita vainīgas esot sezonai neatbilstošas riepas.Ar 7 decembri CP pastiprinati pievērsīs uzmanību šim faktoram un droši vien arī ar 7 datumu sodīs.Ja vairāk alkoholu nedzer, ātrumu neparsniedz, tad jāsak meklēt, kas vēl varētu būt pie vainas, lai pelnītu valdībai naudu.Bļin, bet ārā tak ka rudens +8 grādi, nekāda sniega...!