LV RU
www.sudzibas.lv Kaspars Seleckis Nopirktais tiesu izpildītājs

Kaspars Seleckis - Nopirktais tiesu izpildītājs

Lieta sākās 2006.gadā, kad E.B. bija gājis par garantu kādam A.L. dzīvokļa remonta kredītām. Bet šis A.L. nemaksāja kredītu, par kuru mēs uzzinājām tikai 2008.g.decembra beigās no šī paša Kaspara Selecka tiesu izpildītāja, ka ir lēmums rīkot šī A.L. dzīvokļa izsoli, nekas cits netika minēts. Bet pats labākais sākās 2 nedēļas atpakaļ, kad atnāk vēstule par to ka tiek rīkota izsole dzīvoklim, kas pieder Z.B., t.i. E.B. laulātajai sievai par nieka 6650 LVL.
Nākot pie šī tiesu izpildītāja ar jau zināmu lēmumu, kurā nav nekas teikts par kaut kādu dzīvojamo platību izņemot to dzīvokli, kas pieder A.L., bet gan tikai par 1/2 daļas no summas piedziņas no E.B., tas ir 6650 LVL, kuru jau atskaita no algas. Šis paziņojumā samelojās ka tiesa nolēma rīkot dzīvokļa izsoli, kas pieder Z.B.
Vēlāk izrādījās, kad atnācām apciemot šo krāpnieku, šis paziņo, ka uz šo dzīvokli ir jau pircēji, tā kā tas atrodas Mežaparkā. Un ka centīsies abas daļas pārdod. Un ka to otru dzīvokli neviens nepirkšot.
Kaspariņ, likums nav tavā priekšā, jo kā noteikts tiesas lēmumā naudas izteiksmē atgriezt naudu, neviss mantiskā. Kā arī netika nekas paziņots.

Ri

Vairāk sūdzības par Kaspars Seleckis

Komentāri (5)

Sa sandis 21.07.2011

Каркас Силецкис нр 54-превышение полномочий .продажи имущества. квартир-через подставных лиц.а так же.большинство судебных исполнителей наглым образом занимаются выше перечисленным.куда смотрит Евро парламент .В скором времени вас посадят за все что вы творите. вами должен заняться пр органы.

Ol olga 21.07.2011

не перечисляйте деньги лично на счет этого судебного исполнителя-перечисляйте тем компаниям где вы должны этот человек кидалово.

Kr Kristinite 13.09.2011

Viņš ir briesmīgs darba devējs, meitenes izkalpina, kliedz, pilnīgi neciena savus darbiniekus, katru dienu ārdās, lamā, sauc par durām un cūkām, neiesaku iet pie viņa strādāt, algu arī kavē.

Vīra draugs 12.02.2012

Tiesa pret šo krupi ir vinēta! Piedzinām morālo kaitējumu! Prasījām 100 000 Ls, tiesa atzina tikai 2670 Ls, kaut vai, kaut ko! Pats uz tiesu neieradās nobijās. 10 minūtes pirms tiesas atsūtīja faksu ka it kā steidzamā lietā brauc uz Limbažiem.

Ir ira1970 18.09.2014

Ja s vami o4en soglasna..Etot naglij sudebnij ispolnitelj..beret dengi naglim obrazom perestupaja normi zakona..Eto edinstvennij sudebnij ispolnitel kotorij u sebja v ofise imeet stolko rabotnikov...na kakie dengi ...on im vipla4ivaet zarplatu..Polu4aetsja na nawi s vami dengi..On vor...i o4en hitrij..naglij..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay