Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

AtrisinātaLatvijas Pasts - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Ļoti slikta attieksme pret klientēm. Saņemu pa pastu kvīti, ka atnāca sūtījums no Holandes. Tajā paša diena atnācu to dabūt, bet īpaši rupja darbiniece pateica ka sūtījums jau saņemts. Neko vairāk negribēja paskaidrot, turpat paņēma savu krūzi un sviestmaizi un Saka ēst, ignenorejot turpmākas jautājumus. Laikam mans sūtījums paticis arī viņai.

AtrisinātaDPD - Kurjerpiegāde

Kurjerpiegāde Otro reizi mēneša likā saskaros ar to, ka sūtījuma piegādes laiki netiek ievēroti. Atnāk sms, ka sūtījumu piegādās no 19: 00-22: 00. Kurjers zvana 16: 00, ka ir klāt. Paskaidroju, ka neesmu uz vietas, bet būšu pēc 30 min, parelēli izjautāju, kur kurjers dodas tālāk, un vai nevaram kaut-kur satiktie vai varbūt viņš atpakaļceļā var ievraukt? Saņēmu atteiku ar paskaidrijumu, ka tad viņš kavēs citad piegādes! Tas, ka mana piegāde ir randomā laikā nevienu neuztrauc! Rupji, ar zemu servisa līmeni, labprāt neizmantotu Dpd pakalpojumus, diemzel daudzi veikali ir tos izvelejusies pec noklusejuma.

AtrisinātaDPD Latvija - Diskriminācija

Diskriminācija Dpd diskriminē cilvēkus, proti nosūtot un saņemot paku norēķināties var tikai ar karti, tas diskriminē tos cilvēkus kuriem bankas kartes nav un tādu ir diezgan, viņi nevar tādējādi saņemt šo kurjedienesta pakalpojumu, skaidru naudu taču neviens nav atcēlis un arī neatcels, bet tas ir negodīgi no Dpd puses ka sūtotos un saņemot paku nedrīkst norēķināties skaidrā naudā, vajag dot izvēli skadrā naudā vai ar karti!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Neatod sūtījumu jau mēnesi, kurš atrodas viņu noliktavā. Katru reizi kad zvanu Sola ka uzzinās un pārzvanīs, bet nepārzvana. Un uz jautājumu kad es saņemšu savu pasūtījumu man atbild kurjeram nebija laika piegādāt, nākamajā dienā pasaka ka viņiem jāatrod viņa noliktavā ka ļoti daudz darba. Es visu saprotu, bet nejau mēnesi nevar piegādāt. Šausmīgs serviss, mēnesis pagājis, gaidām tālāk.

Itella - Обман

Обман Произошла такая ситуация! 02.12 без уведомления позвонил курьер сообщил что через 10минут будет у меня, на вопрос кто вы? Какая посылка он мне не ответил, я спросила вы не предупреждаете о своём прибытии? На что мне ответили нет, у нас такая функция не работает.. Я ответила что на данный момент меня нет дома, какие варианты вы мне посоветуете? Он сказал укажите адрес доставки где в понедельник точно могут весь день быть дома. Я ему сообщила адрес, который находится рядом с их складом. Мне...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīgi ilgs gaidīšanas laiks, pēc izsekošanas nr. Redzu ka paka 6 dienas stāv noliktavā, šodien beidzot paradīja, ka kurjers paku iekrāvis busā, taču protams nekā ir plkst.21 un paku neesmu saņēmusi. Ko jūs ar tām pakām darāt? Nedēļu vienkārši noliktavā stāv.

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Tika nosūtīta paka novembra beigās. Šodien par lielu pārsteigumu saņēmu sms, ka paka man ir atgriezta un lai to izņemtu man vēl jāsamaksā 3,09 eur. Momentā sazinājos ar klientu, klients netika saņēmis ne sms par izņemšanu, ne e-pastu, lai gan tika norādīti abi un sistēmā rādās, ka paziņojumi tika klientam izsūtīti. Klientam mānīties nebija pamata, jo paka bija apmaksāta un liela summa, kā arī klients sūtījumu ļoti gaidīja. Viss ok, kam negadās? Sazinājos ar omnivu, cerībā, ka situācija tika...

Itella - Atplēsts sūtījums, nozagts saturs

Atplēsts sūtījums, nozagts saturs Šodien Dzelzavas ielā 74 saņēmu no Smartpost busiņa ( MR1863 ) paku .Bija telefonā jāuzliek savs paraksts un tad no kurjera saņēmu paku .Paka bija apakšā atplēsta . Jau mājās pku nosvēru -bija jābūt 1,2 kg - pāri palisis tikai 850 grami , Protams varēju ar kurjeru skaidroties ,bet nebija laika un vēlēšanās ,jo nEzināju vai kaut kas trūkst vai ne. Neiesaku izmantot šīs kompānijas pakalpojumus, jo tur ir zaglīgi darbinieki kam patīk piesavināties svešas mantas.

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījums 13340000101986. Vakar strādāju, dienas vidū nevaru būt mājās. Pārliku sūtījumu uz šodienu. Speciāli paņēmu darbā brīvdienu. Gaidu līdz pulksten 15.00 rakstu uz [slēpt]@ dpd atbilde: sūtījums ir šodien palicis noliktavā. Piegāde tiks veikta tuvāko darba dienu laikā. Patiesi atvainojamies par radušos situāciju. Tā jau ir ņirgāšanās par klientiem. Pie tam no 15.00 līdz 18.00 vēl var paspēt no noliktavas atvest uz norādīto adresi. Dpd mājaslapā: jūsu paka ir šķirošanas centrā.

AtrisinātaDPD - Krāpšana ar atmuitošanu

Krāpšana ar atmuitošanu Sūtīju preces no Lielbritānijas uz Latviju, pārdevējs izvēlējās preci sūtīt ar dpd. Prece ir atmuitojama un nodoklis nebija pārdevēja segts, tāpēc biju gatava maksāt Latvijas likumdošanā noteiktus nodokļus. Prece no Lielbritānijas tika nosūtīta uz franciju, kur ar atmuitošanu nodarbojas starpnieks chronopost, kas ir dpd group sastāvā. Francijā paka tika nodota muitai, un chronopost izskaitļoja man nodokļus, kuru vērtība ir gandrīz 50% no preces Cenas, kas ir trakums. Vairākkārt izpētot...

AtrisinātaDPD - Rupji kurjeri

Rupji kurjeri Ļoti neprofesionāla, rupja attieksme pret klientu.netīšām satikos ar kurjeru, laikā kad izņēmu paciņu no pakomāta. Kurjers speciāli noparkojās tā, lai man grūtāk būtu izbraukt no stāvlaukuma. Uz prasību nobraukt malā, viņš tikai rupji noteica, ka nē. Nekad vairs neizmantošu Dpd pakalpojumus.

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Dpd servisa kvalitāte un apkalpošanas kultūra ir zem katras kritikas, viņi ir pazaudējuši manis sūtīto 10kg ar vismām manām mantām. Jau ir pagājuši 2 Mēneši un nav ne konkrētas atbildes ne mana kofera apkalpošanas serviss ir drausmīgs, un viņu konsultanti sniedz nekam nederīgas atbildes kaut ko sakot, bet nepasakot neko. Neiesaku. man ir identiska sūdzība. Protams sola kompensāciju, bet ar to nepietiks.

Omniva - Pazaudejas paka

Pazaudejas paka Mana paka pazaudejas 29.novebri bij Rigas Terminala katru dienu zvana omniva un katru dienu vini tejca ka bus šoden bus šoden bet nekas nau.man trešo rejze sutet pakas-L izmers un trešo rejze probleman.kas vispar noticejas ar omnivu un kapec pazaudejas pakas?

Latvijas Pasts - Preses izdevumu piegāde

Preses izdevumu piegāde Kas notiek, ka Ventspilī (Saules 110) laikrakstus sākuši piegādāt pēc pl.16-iem? Reiz jau interesējos, tad man sniedza atbildi, ka tā diena esot pensiju piegādes diena. Taču nu jau gandrīz mēnesi tas turpinās. Uz priekšu laikrakstus nepasūtīšu, sliktās piegādes dēl. Ar cieņu Elita Krišjāne Ventspilī, Saules 110-14 26438830

Omniva - Slikti vērgi negrib strādat. Tad vērgus ir jāmaina

Slikti vērgi negrib strādat. Tad vērgus ir jāmaina Ar kājām no Bauskas sūtījumu jau sen varēj atnest. Kaut kā neredzu, kā esat pāslogoti. Mājas lapā nav tādas info. Un spriežot pēc kalendāra, aiz loga arī nav svētku. Par ko jums tikai maksā, bezjedzīgas būtnes? - informācija par sūtījumu saņemta. Sūtījums vēl nav nodots omniva 22.11.2022 15: 45 klients ievietoja sūtījumu pakomātā 24.11.2022 17: 04 Bauskas pionieru ielas rimi pakomāts sūtījums izņemts no pakomāta 24.11.2022 17: 04 Bauskas pionieru ielas rimi pakomāts sūtījums ieradās pārkraušanas punktā 25.11.2022 03: 09 riga sorting line - šodien 30. ! Datums!

DHL Latvia - Krāpšana

Krāpšana Я только вчера писала что моя посылкаcu800297930de была доставлена курьером без предупреждения, и т. К. Никого не было дома, он уехал. Я в шоке, сегодня отслеживала трек.. И что вы думаете. Написано что в 8.48 загружена в машину и в 20.02. Доставка невозможна! Но мне никто! Не звонил! Ни смс! Ничего! Самая отвратительная компания!

DHL Latvia - Ужасный сервис

Ужасный сервис Посылка CU800297930DE, курьер доставил без предупреждения. Ни смс ничего! Дома никого не было. Он отвёз куда-то ? Обратно.. Дозвониться немогу... Никому! Писала, отвечают робот по-моему. В треке написано, что клиента дома не было, клиент информирован. И что мне от этого.. Где искать оплаченную посылку. Ужасный сервис.

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti Atkal uzdošu to pašu jautājumu, kuru uzdevu jūsu klientu apkalpošanas centrā kādu laiku atpakaļ. Kādēļ man ir jābrauc pēc sūtījuma uz otru pilsētas galu, ja man tuvumā ir Rīgas ielas 64 top omniva pakomāts? Un pie tam ar sabiedrisko transportu! Līdz Rīgas ielas 64 top omniva pakomātam varu aiziet ar kājām. Lūdzu skatiet pievienoto karti!

AtrisinātaDPD - Воровство посылки в Dpd

Воровство посылки в Dpd Люди! Поимейте, пожалуйста, совесть! С 20 сентября на ваших складах лежит не доставленная адресату посылка aeca0002342912ru2 (заказ №5052 5373 2289 4947) это тёплая куртка, выписанная для холодного времени года (а на улице уже начались холода) неужели курьеру приглянулась? Но это-же воровство (кстати в конце 2021года ещё одна посылка так же не была доставлена именно вашей же компанией – уж не тем же курьером?) на телефонные звонки ваша компания не отвечает (пишут в личку что якобы мы не...

Latvijas Pasts - Не доставили корреспонденцию муниципалов о штрафе

Не доставили корреспонденцию муниципалов о штрафе Сотрудники адажского отделения Latvijas pasts почти пол года не могли доставить мне на декларированный адрес (частный дом) извещение от муниципалов курземского района о штрафе за парковку. У сотрудников полиции наверное слабнет зрение от напряжённой работы а средства на очки выделяют только офицерскому составу, который конечно не рассматривает что там за разрешения на лобовом стекле у машины. А рядовой состав без очков. В итоге мне пришлось заплатить и за парковку (с разрешением на лобовом...