Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Top Veikals - Attieksme

Attieksme Sveiki!Veikals TOP Vecpiebalga loti neapmierina pārdevējas -ieejot veikala pirmais ko redzi, tas ir pārdevēju skatiens, skatās uz tevi tā ka aizmirstas tas ko gribējās pirkt un uzturēties vairs veikala negribas , brīžiem tāda sajuta,ka nāks klāt teiks cik ilgi tu te vazāsies??? :((( Loti neomolīga sajuta veikala-draudzējos klusums......

Dārzeņu salāti ar brokoļiem - Krāpšana?

Ļoti bieži pērku''dārzeņu salātus ar brokoļiem''un vienmēr atnākot mājās esmu pārsteigta [nu vairs nē] par nekaunīgu pircēju krāpšanu! Šie ''salāti'' ir pilnīgi sausi,vienkārši sagriezti dārzeņi bez mērces;[sāls,cukurs,eļļa,citrona un apelsīnu sula,pipari],kā rakstīts uz vāciņa! Es jau neesmu zaķis...! Kur paliek tas,kam tur vēl jābūt? Arī pārdevēja man piekrita,sakot,ka to zin un salāti tiekot vesti. Iepērkos Dzelzavas 51 .

ALIS CO - Vecas ķirbju sēklas

Vecas ķirbju sēklas Veikalā Elvi, uz brīvības ielas nopirku ķirbju sēklas, ražotas Ķīnā, Izplatītājs Latvijā SIA ALIS CO. Sēklām derīguma termiņš norādīts 09.05.2016. Bet sēklas vispār nav ēdamas, ļoti negaršīgas, iespējams vecas.

Marno De Lux - Attieksme pret klientiem

Veikalā Aniņmuižas bulvārī 40a , strādā ļoti slikta pārdevēja!!! Gaļas produkciju bērnu cīsiņus, pārdod vecus kuriem ir izteiktas pazīmes ka viņi ilgstoši atrodas uz letes. Atsakās pārdot produkciju kuru prasa klients, bet dod tikai to kura viņai ir izdevīga. Bērnu cīsiņus iepako polietilēna maisiņa. Uz jautājumu vai var ielikt papīra maisiņa, paziņo ka, viņai ir žēl iedot maisiņos, jo tie ir viņas personīgie. Uz paziņojumu, ka cīsiņi ir pirkti bērnam pasaka, ka viņai ir vienalga. Pret klientiem izturas rupji, un pret darbu neizturas godprātīgi, ar ko apzināti firmai "Marno" ceļ neslavu.

PRISMA Domina - Cenu neatbilstība

Cenu neatbilstība 6.11.2015. Prismā 20% atlaide visai pārtikai. Šai dienā pazūd iepriekšējo dienu labās cenas! Bet pārdevēji arī ir cilvēki un visas cenas nepaspēja nomainīt. Cenu zīme stendā rāda, ka vīnogas RED GLOBE turpina maksāt 2.69, tāpat kā iepriekšējā dienā, bet svaros izdarītas izmaiņas - 3.39. Protams, ka veikala darbinieki pēc iebilduma maksāt pēc uzrādītās cenas, manā klātbūtnē ātri nomainīja cenu stendā un izsauca apsardzi, kas lika izdzēst no telefona nobildētās cenas. Pazemojoša attieksme. Veikals ieguva 1.10 eiro un manu nevēlēšanos šeit iepirkties.

Monēta veikals - Saldetas vistas/ Lats

Mīļie cilvēki skatāties ko pērkat. Iegāju veikala Monēta gribēju vīram vakariņas pagatavot vistu. Nopirku saldētu dīvaini līkas ka vistas ir vienkāršos maisiņos bez nekādam etiketem kur nu par terminu runāt. Domāju noriskēšu, noriskēju kad saku gatavot tāda smaka parādijas. Gribējās aiznes gimi iemest tas pus ceptas vistas. Drausmas pārdevējas kur skatās nezinu. Viņas tik tur viena otru pa visu veikalu aprunā. Taka biezi eju zinu visas vainu nesaskaņas liekas ka meitenes ir uzaugušas dziļa mēza...

PRISMA - Akcijas cenas

Akcijas cenas Labdien!Pamanīju interesantu faktu par to, kā veikalā PRISMA cenas tiek uzceltas līdz "debesīm", lai pēc tam pircējam tiktu piedāvātas "nebijušas" atlaides. Runa iet konkrēti par vīnu kurš, it kā, pirms AKCIJAS ir maksājis EUR 25 un nu ir pieejams par nieka EUR 4, kaut gan oficiālā informācija liecina, ka šis vīns ES zonā maksā EUR 7-8 robežās... Domājams, ka pievienotās bildes runā pašas par sevi... Ļoti nepatīk, ka mūsu ļaudis tiek turēti par pilnīgiem un lētticīgiem idiotiem...P.S. Starp citu - vīns bija diezgan neizteiksmīgs, ja ir runa par garšas buķeti...

Pica Lulū - 49 min

49 min 49 minūtes neeksistē. Pasūtīju Piccu pirms stundas! Zvanu šiem, atbild operatore... Šī noskaidro ka šoferis avarējis un piedāvā gaidīt vel 30min.. :) pulkstens jau viens naktī. Ne atvainoties ne Picca par brīvu lūk jums reklāma.

Hanzas Maiznīca - Sūdzība

Sūdzība Свежий не реализованный хлеб выбрасывают в мусорные контейнеры, вместо того чтобы продать по более низкой цене или же вообще раздать как благотворительность малоимущим жителям нашей многострадальной страны. На данном фото изображен мусорный контейнер с хлебом на территории "Hanzas Maiznicas" и так происходит каждый день, по несколько сотен килограммов в мусорник. Интересно чем думает руководство этого предприятия? Или у них девиз"лучше в мусорник, чем на благотворительность"

SIA Brasla LVA - Sauteta cukgala konservs

Riga, MAXIMA uz Bikernieku ielas nopirku sautetas cukgalas konservu - pilnigs drankis, ieksa bija nesamalta ada ar cipslaam, izvairieties no siis kompanijas produkcijas,

Gustava Bekereja - Kafijas maizītē stikls

Kafijas maizītē stikls Kafijas maizītē atradu aptuveni 3 cm garu organiskā stikla gabalu.Pārdevēja tā pat īsti neatvainojās, piedāvāja apmainīt pret citu tādu pašu kafijas maizīti.Apetītes vairs nav!

Rīgas Piensaimnieks - Kausētais siers

Neiesaku pirkt Dzintara kausēto sieru ar šķiņķi, jo no gaļas nav ne smakas, kaut sastāvā cūkgaļa 1,4%. Labāk ņemiet ar baravikām. Kaut sastāvā tik 0,2%, trauciņš pilns ar sēnem.

Pica Lulū - Apkalpošana

Apkalpošana Lulū klientus nelaiž tualetē,speciāli tur zīmi 30.min...kaut gan neviens tur nebija,jo kamēr mēs tur sēdējām nebija nekādas kustības, negrib laist klientus tur,mazs bērns nevar paciesties!!!Juglas centrā Lulu pic. personāls vienkārši atbaida ar savu attieksmi pret klientiem,stāv ar ķieģeļģīmi ..un tad novēl labu apetīti ...bet balsī jūtams nevis tā labā apetīte..bet drīzāk-aizrijies...tāda lūk sajūta!Nomainiet strādāt gribošu personālu.

"Trakā Bite" SIA "Sanrits" kafejnīca - beķereja - Vienaldzība

Labdien!Šodien vēlējos iegādāties buljona pīrāgus.Ap desmitiem no rīta iegāju beķerejā un man neapmierināta pārdevēja man pateica ka gatavi būs pēc stundas.Vispār nesaprotu kā var tāda pārdevēja strādāt,jo sejas izteiksme bija tāda,ko atnāci,ko jautā.Ap diviem vēlreiz aizgāju uz beķereju un atkal man stāv neapmierināta pārdevēja un atbild ka nebūs.Nesaprotu priekš kam tāda pārdevēja strādā un varbūt vadītājai ir jāizstāsta darbiniekam kā jāstrādā ar klientiem.Ja manā darba vietā tādi darbinieki...

Sia Baf - Nedod čekus

Cik ilgi būs jācieš tās neapmierinātās ar dzīvi pārdevējas???Vadībai būtu jāpievērš uzmanība. Veikals atrādos blakus dzīvesvietai,bet ja ir citi varianti skrienam uz citu veikalu.

KFC - NEMAKSĀ

NEMAKSĀ KFC īpašnieks nevar samaksāt par pabeigtu darbu. Celtniecības darbi ir sen jau kā pabeigti bet par darbu nemaksā. Kaut gan stradā uz pilnu slodzi viss tur. Neiesaku ēst tur nevienam, jo ja jūs zinatu kāda tur ir virtuve un ko jūs ēdat :( labāk tad est MCdonaldu!!!!!!!!! Iesaku īpašniekam samaksāt visu naudu visiem kam ir parādā savādāk bus jadod visi papīri citiem.... uzsūtīšu virsū visas iespējamās pārbaudes un tad būs dārgāk :)

Kafijas Draugs - Vissliktākais serviss Rīgā

Vissliktākais serviss Rīgā Kafijas Draugs и курьерская служба VENIPAKДо этого момента, ни разу не сталкивалась с сервисом хуже этого! Заказала кофе у kafijasdraugs в четверг, написав емайл менеджеру, с которым ранее вела переписку, и который пообещал "специальную" цену на интересующий меня сорт кофе. Ответа не получила до пятницы. В пятницу позвонила, оказалось, что менеджер в коммандировке, а его емайлы никто не проверяет. Девочка, что говорила со мной, обещала что доставка будет во вторник. Мол, такого кофе нет на...

Rīga kiosks pie dzelzceļa stacijas - Ignorē valsts valodu, runa tikai krieviski

ČEBUREKI. Izskatās ka īpašnieki, principiāli, neatbild valsts valoda.. čeku došana ari klibo,, mums tik daudz dienestu. kam tam būtu jāseko, ja tas ir Rīgas centra, kur iepērkoties ar tevi nerunā valsts valoda kas tad ir citur??

Italpasta - Tārpaini Italpasta makaroni

08.09.2015. , veikalā Maxima nopirktie makaroni ITALPASTA (akcijas prece), pēc izvārīšanas, izrādījās pilni tārpiņu..., pat bail iedomāties, cik tādu jau pa dzīvi ir apēsts, bet derīguma termiņš vēl ir līdz 02.2018. !!!

Laima - Tārpi šokolades konfektēs!

Tārpi šokolades konfektēs! Augustā nopirkām Laimas ražotās konfektes un izrādās tur ne tikai šokolāde, rieksti, bet arī balta gala!!Tārpi!!!Esmu loti nepatīkami pārsteigta!Viena konfektē pat divi tārpi...drausmas un tīk lieli!