www.sudzibas.lv Marno De Lux Attieksme pret klientiem

Marno De Lux - Attieksme pret klientiem

Veikalā Aniņmuižas bulvārī 40a , strādā ļoti slikta pārdevēja!!! Gaļas produkciju bērnu cīsiņus, pārdod vecus kuriem ir izteiktas pazīmes ka viņi ilgstoši atrodas uz letes. Atsakās pārdot produkciju kuru prasa klients, bet dod tikai to kura viņai ir izdevīga. Bērnu cīsiņus iepako polietilēna maisiņa. Uz jautājumu vai var ielikt papīra maisiņa, paziņo ka, viņai ir žēl iedot maisiņos, jo tie ir viņas personīgie. Uz paziņojumu, ka cīsiņi ir pirkti bērnam pasaka, ka viņai ir vienalga. Pret klientiem izturas rupji, un pret darbu neizturas godprātīgi, ar ko apzināti firmai "Marno" ceļ neslavu.

V vmcom 13.01.2018

Absolūti piekritu! Tieši pie gatavās produkcijas letes pārdevēja ir rupja, lamājas, nolaidīgi visu dara. Pirku arī bērnu cīsiņus – gandrīz visām piedāvājumam derīguma termiņš ir nākamajā dienā. Pirku 4 gab. Pārdevēja bija šausmīgi neapmierināta, bubināja kko sev zem deguna. Palūdzu čeku, to viņa vispār svieda pagaisu. Bet kurš tad pirks preci ar tik īso termiņu kilogramiem? Pretīgi, pēc šāda piedzīvojama vairs neko tur nepērku.

Kas sūdzību grāmatas anv tai bodē?