www.sudzibas.lv Monēta veikals Saldetas vistas/ Lats

Monēta veikals - Saldetas vistas/ Lats

Mīļie cilvēki skatāties ko pērkat. Iegāju veikala Monēta gribēju vīram vakariņas pagatavot vistu. Nopirku saldētu dīvaini līkas ka vistas ir vienkāršos maisiņos bez nekādam etiketem kur nu par terminu runāt. Domāju noriskēšu, noriskēju kad saku gatavot tāda smaka parādijas. Gribējās aiznes gimi iemest tas pus ceptas vistas. Drausmas pārdevējas kur skatās nezinu. Viņas tik tur viena otru pa visu veikalu aprunā. Taka biezi eju zinu visas vainu nesaskaņas liekas ka meitenes ir uzaugušas dziļa mēza un par kultūru un ētiku neko nezina. Un vispār kops veikal atveries visu laiku nav cenu jāmin cik kas maksa. Un ja vairākām prece parjauta tad vel uzrēc uz tevis cik tad var prasāt. Vajadzētu nedaudz aizdomāties.