"Trakā Bite" SIA "Sanrits" kafejnīca - beķereja - Vienaldzība

Labdien!Šodien vēlējos iegādāties buljona pīrāgus.Ap desmitiem no rīta iegāju beķerejā un man neapmierināta pārdevēja man pateica ka gatavi būs pēc stundas.Vispār nesaprotu kā var tāda pārdevēja strādāt,jo sejas izteiksme bija tāda,ko atnāci,ko jautā.Ap diviem vēlreiz aizgāju uz beķereju un atkal man stāv neapmierināta pārdevēja un atbild ka nebūs.Nesaprotu priekš kam tāda pārdevēja strādā un varbūt vadītājai ir jāizstāsta darbiniekam kā jāstrādā ar klientiem.Ja manā darba vietā tādi darbinieki strādātu,es atlaistu.Es saprotu ka algas tirdzniecības ir mazas un klienti ir kašķīgi,bet es biju ļoti laipna un tādu attieksmi nebiju pelnījusi.

I

A AnrkjsJ 26.09.2015

OMG!!! Dēļ pīrādziņiem celt tādu brēku? Uzskatu, ka pīrādziņ ēdāja vienkārši saskatījusies REN TV un jūtās supervarone!