Pica Lulū - Apkalpošana

Lulū klientus nelaiž tualetē,speciāli tur zīmi 30.min...kaut gan neviens tur nebija,jo kamēr mēs tur sēdējām nebija nekādas kustības, negrib laist klientus tur,mazs bērns nevar paciesties!!!Juglas centrā Lulu pic. personāls vienkārši atbaida ar savu attieksmi pret klientiem,stāv ar ķieģeļģīmi ..un tad novēl labu apetīti ...bet balsī jūtams nevis tā labā apetīte..bet drīzāk-aizrijies...tāda lūk sajūta!Nomainiet strādāt gribošu personālu.

J

A AnrkjsJ 26.09.2015

Vienkārši brīnos par cilvēku debīlismu...par sūdzības autora debīlismu. Nabadziņš. Kaut cik izglītots cilvēks būtu atrisinājis šo situāciju tur pat uz vietas, kaut vai vienkārši ieejot tualetē un pačurinot savi sīko.

D Derpypandalx 24.08.2016

Ir tāda lieta ka lulu jugla tualete nepieder lulū. Tapēc te nav nekāda sakara ar apkalpošanu un ar darbinieku attieksmi.
Par to ka darbinieki esot ļoti negatīvi es gan tam nepiekristu, jo ja jums būtu bijusi normāla attieksme darbiniekiem arī būtu.