www.sudzibas.lv Rīga kiosks pie dzelzceļa stacijas Ignorē valsts valodu, runa tikai krieviski

Rīga kiosks pie dzelzceļa stacijas - Ignorē valsts valodu, runa tikai krieviski

ČEBUREKI. Izskatās ka īpašnieki, principiāli, neatbild valsts valoda.. čeku došana ari klibo,, mums tik daudz dienestu. kam tam būtu jāseko, ja tas ir Rīgas centra, kur iepērkoties ar tevi nerunā valsts valoda kas tad ir citur??

S saintific86 09.09.2015

pareizi dara. Cebureki nav latviešu edies. tie ir imigranti... :D Ja krievi jums ir slikti, tad musulmani bus labi. Drizuma Jus runasiet vinu valoda nevis vini macisies latviesu valodu.
Pats esmu armenis.dzimis riga, mani vecaki ta saucamie okupanti.

S saintific86 09.09.2015

uz manu kometariju nevajag atbildet - diskusijas nebus.

N Napalms 09.09.2015

saintific86 kas ar tevi diskutes tads pats vien ka tie esi citur tadus arste ar molotova kokteiļiem, vai ķieģeļu terapiju, atri sak runat latviski

G ggggggggg 09.09.2015

saintifics86, ne jau visi cittautieši ir dēvējami par okupantiem. Dienu no dienas sastopos ar krievu tautības cilvēkiem, kuri ir adekvāti, pieklājīgi, runā gan latviešu valodā, gan krievu, un viņiem nav vajadzības to vien darīt, kā kliegt vienmēr un visur, ka viņiem viss te ir slikti. Dzīvo, strādā, audzina bērnus un mierīgi sadzīvo ar apkārtējo sabiedrību. Un ir arī tādi subkultūras pārstāvji, kas nekautrējās staigāt kreklos ar CCCP uzrakstu un raudāt, ka nabadziņus visi apspiež. Neviens neliedz savā starpā runāt krieviski, kopt savas tautas tradīcijas, pat izglītību Latvijā var iegūt krievu valodā. Kas vēl neapmierina? Paskatoties uz dažu labu indivīdu rodas jautājums, vai tiešām ir tik stulbs, ka dzīvojot visu mūžu Latvijā nav spējis iemācīties saprast, pat ne runāt vai rakstīt, bet kaut tikai saprast latviešu valodu?

Latviešu tautas 09.09.2015

Napalms! Driz, kad atbrauks lopi no Sirijas mēs redzesim KUR jūs bazisiet savu meli...

M muretaja 10.09.2015

Uz VID aizraksti un miers būs

S skeptiskā 15.09.2015

nevajag ēst visādus dranķus