Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Cityparks - Необаснованное выписывание штрафа

Необаснованное выписывание штрафа Я приехал закупаца в магазин бета. Оставил машину на стоянке у магазина. И пашол закупаться. На станке написано клиентам беты стоянка час бесплатно. Так вот закупался с детьми. Ходили минут 15-20. Это время с очередями. Выхожу и у меня на машине штраф. Вапрос как так? И как теперь решить сложившейся ситуацию. С уважением александр.

Cityparks - 10 октября припарковались возле магазина Рими в Пурвциемсе я зарегистрировала машину но по ошибке перепутала цифры

10 октября припарковались возле магазина Рими в Пурвциемсе я зарегистрировала машину но по ошибке перепутала цифры 10 октября припарковали машину около магазина Риме в пурциемсе. Я зарегистрировала машину но по случайной ошибке перепутала цифры номера я зарегистрировала номер jv9854 а надо было jv5894 это просто нелепая случайность. А подойдя к машине и увидев что я перепутала цифры я уже не могла исправить ситуацию так как уже лежала квитанция на штраф n9247026 на сумму 35 евро. Сумма штрафа я считаю не справедлива я все таки машину регистрировала. Я законопослушный человек когда летом нам положили штраф...

Autoskola Einšteins - Krāpšana

Krāpšana Nav iespējams nolikt autoskolas eksāmenu. Braucu jau, cik ilgi vien iespējams pie instruktora. Jau 3 mēnešus viņš saka, ka esmu gatava, bet kad piesakos uz eksāmenu, mani nelaiž cauri. Es, vērsos pie citiem instruktoriem, lai pārliecinātos, ka tas nav tikai manā galvā. Visi pie kā esmu vērsusies, ir teikuši, ka es braucu kā ikviens normāls pie stūres sēdošs cilvēks. Es nesaukšu nevienu vārdos, jo nevēlos, lai piedzīvo publisku apkaunojumu, bet manuprāt autoskolai vajadzētu pārskatīt vidējo...

Panda Taxi - Отвратительное обслуживание

Отвратительное обслуживание Вызвали машину, обещали через 15 минут и так 3 раза. Через 45 минут отзвонил водитель,что едет,был выслан номер машины,а через 10 минут отзвонил диспетчер и сказал,что машины не будет. И опять автоответчик через 15 минут. В итоге вызвали другое такси. Потеряли кучу времени.

Automazgātuva/autoserviss ROSTOK SIA ( Rīga, Salaspils iela 24 ) - Pavirša automazgātuve

Šat tad iegriežos autoservisā Rostok (Ķengarags), lai nomazgātu vai ar ķīmiju apmazgātu auto. Auto mazgātāji mainās- kā sēnes pēc lietus. Tas sīkums! Bet no 10 reizēm 7. esmu apmierināts. Sī bija pēdējā reize kad iegriežos tur, jo pēc auto apmazgāšanas atgriezos, lai atrādītu nekvalitatīvo darbu. Uz ko auto mazgātājs atbildēja krievu valodā: MAN PO..UJ, vajadzēja mazgāt ar vasku! Ko, lai saka...teicama attieksme! Servisa administrātors naudu atgrieza! SIA Rostok..., lai nezaudētu klientu...

Auto 5 autonoma - Krāpšana un klientu apzagšana

Krāpšana un klientu apzagšana Māšīnā bija atsātas dārgas autobrilles, zvaniju uzreiz lai pēc tam atbrauktu atpakaļ, sākumā teica, ka nekā nav un viss, pēc tam nolēma piedāvāt bazāra brilles itkā tās tur bija atrastas ( kaut gan iepriekš nevienu vien reizi teica ka nekā tur 100% nav) Par degvielu - bāka 45l, bija 3/4 no bākas fiksētas ar foto, pēc tam saskaitīja 25l itkā. Nekādā gadījumā nelietojiet šo kompāniju. Zagļi un krāpnieki. В машине были оставлены очки, брендовые, очень дорогие. На следующий день сразу звонил чтоб...

123 Drivers Ltd - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Nosūtīju savu CV vakancei uzņēmumā "123 drivers". Personāls atzvana ap plkst 19-20 vakarā, neatvainojoties, ka tik vēlu traucē. Zvana no mašīnas, kurā skan tik skaļa mūzika, ka pašu runātāju knapi var dzirdēt. Kā ķirsītis uz kūkas ir vel tas, ka reaģējot uz manu komentāru, ka neko nevar dzirdēt, runātājs sadusmojas un turpina sarunu uzbrūkošā manierē-klausuli noliku. Īsāk sakot, neizklausās pēc "normāla" kantora.

Cityparks - Soda iznicinasana

Soda iznicinasana Добрый день,поулчила письмо в котором написано что имею не оплаченый штраф за парковку на улице Purvciema Beta veikals. Дело в том что под лобовым стеклом ничего не было,штраф выписывали в тот момент как подошла к машине,и молодой человек при мне же его утилизировал сказал что я успела и на этот раз штрафа не будет (лежали часики,а что регистрировать машину надо не видела). почему через 3 месяца приходит уведомление,что штраф всетаки есть?

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Tā kā veikalu Rimi Juglā apmekleju visu laiku zinu ka vajadzīga registracija,bet satiekoties ar pazinu kadu momentu aikavejos ar regitraciju,soda kvits jau loga pirms veikala apmeklējuma.Nekur nav minēts cik minūtes pēc apstasanas vajadzīga reģistracija.Iznāk ja cilvēkam lēnak parvietojoties automatiski tiek izrakstita soda kvits.

Mobilly - Atsauksmes NR.9260870

Atsauksmes NR.9260870 Labdien! Šodienn 1.oktobri novietoju a/m A.Čaka 145 Mobilly stavvietā un aktivizēju stāvēšanu plks 14:59 a/m ar v/n 2509,kaut gan manas a/m numura zīme ir JV-2506. Kad atnācu uz a/m logā esmu saņēmusi līgumsodu NR.926087. Tikai tad ievēroju ,kad esmu nosutijusi aktivizēsanu stāvvietā ar nepareizu a/m v/n . Lūgums pārskatit manu līgumsodu. Manas a/m v/n JV-2506 fors galaxy. tel:25917729 Liels paldies.

Cityparks - Nesamērīgi sodi

Nesamērīgi sodi Pēc paša pieredzes un lasot citu teikto, skaidrs, ka šī uzņēmuma mērķis ir pelnīt nevis no stāvlaukumu apsaimniekošanas, bet no sodiem. Vēlēšanās nopelnīt pati par sevi jau nav nosodāma, līdz brīdim, kad pelnīšana sāk notikt tikai un vienīgi uz neuzmanības rēķina. Nedomāju, ka kāds apzināti censtos apčakarēt šos ninzjas, kas sodu prot uzlikt minūtes laikā kopš esi pagriezis mašīnai muguru. Tāpēc pirms dodies ieprikties labāk laicīgi iepazīsties ar kārtību, kā reģistrēt stāvēšanas laiku...

Sia A Rum Jeb Sia Damira - Nemaksataji

Kokvedejs nobraukts, algu maksā parsvara visu aploksnē. Muzigas problemas ar degvielu. Auto nevelas remontet. Jabrauc tikai ar pilnam stojkam, un ari pedejo algu ja izdomasiet aiziet no firmas, jums neizmaksas. Sola zelta kalnus bet soferi mainas ka zekes. Attieksme pret darbiniekiem pilniga nulle

P.K. MOTO - Atbilde mums nava jāpasūta

Atbilde mums nava jāpasūta Loti mazs klasts prieks motoroleriem ko vajaga nekat nva uz vietas piemeram nieka lampiņas nav vai ari teksim cilindrus vienmēr vis ir japasuta citas vietas aizbrauc un noperc bet pie pkmotors nekad nka nava un remonta kvalitāte ir loti zema

Cityparks - Negodīgā kompānija

Negodīgā kompānija Здравствуйте. Сегодня 27.09.2018 я припоркавала свою машину гос. номер GF76 по адресу Purvciemā iela 35, возле магазина Beta. На лобовое стекло положила часики с временем 13:30. Дошла до магазина и увидела, что надо вводить номер машины и я вспомнила что забыла мобильный телефон в машине. Сразу же развернулась и пошла к машине. И обнаружила у себя на лобовом стекле штраф в размере €35 выбитый временем 13:31. Скажите пожалуйста как такое возможно, чтобы за 1 минуту выписывали штраф?

L-Auto - serviss

serviss Отадавал в ремонт мотоцикл. Когда брали, в грудь себя били что всё сделают быстро и в лучшем виде. За две недели даже не притронулись. Каждый раз на вопрос КОГДА? отвечали - Завтра 100% В итоге результат 0 Мот простоял 2 недели на улице с ключами в замке. В итоге: 1) Не сделал 2) Поцарапан 3) В кофре не хватает вещей На все претензии управляющий просто кладет.

Panda Taxi - Slikts serviss

Slikts serviss 21.septembri piezvaniju un pasutiju taxi uz 22.septembra vakaru lidosta. 21.septembra vakara pienak sms, ka auto bus pec 3 min, zvana ari soferis. Saku, ka dispechere bus kludijusies, ma taxi vajadzigs ritvakar. Zvanu uz panda taxi, izskaidrot situaciju un pasutit nepiecieshamo taxi, telefons blokets spele muzika...

Cityparks - Krapsana

Krapsana Cityparks just east beskaunas un zagli! kauns ka jūs esam Latvijā, lai jums tas bizness sadeg ar jūsu mājām! Par 2 min stavesanas pie veikala kur iegāju iepirkties,un vēl nepaspēju reģistrēt automašīnu jūs man liekat sodu! Wtf? Suņi jūs tādi!

Cityparks - Обман

Обман 18.09.2018 В 18:07мин я, Серегй Стариков на служебной автомашине г.н. JN5756 припарковался у магазина РИМИ, Дзелзавас 36В, вышел и пошел в магазин. У входа в магазин я увидел, как на лобовое стекло мне кладут штрафную квитанцию за парковку. За 2 минуты, я просто не успел зарегистрировать автомашину, т.к. в этом месте я был впервые за многие годы. Прилагаю скан квитанции с указанием времени 18:09. И фото с регистратора времени остановки на парковке 18:06:53. Вышел из машины в 18:08.

Automazgātuve Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu uzrakstīt sūdzību uz automazgātuvē kurā saucas "Automazgātuvē Riga" un atrodas Daugavgrīvas iela 51 , atdevu savu BMW uz ķīmisko tīrīšanu, darbinieks pateica ka būs gatava pēc 5 stundām, sanāca atbraukt pakaļ mašīnai stundu ātrāk un ieraudzīju ka tas darbinieks sēž mašīnā aizmugurēja sēdekļi , dzer alu un smēķē! Labi ka neaizbrauca pabraukt kadu apli pa rajonu! Paši domājat- braukt jums uz tadu mazgatuvi vai ne(sanāca nobildet to darbinieku) , Paldies.

Nordeka - Šofera akūtais sliktais garastāvoklis

Šofera akūtais sliktais garastāvoklis Vai šofera attieksme pret klientiem ir atkarīga no šofera garastāvokļa? Nedomāju viss. Jau daudz reižu braucot ar šo šoferi esmu sagaidījusi pretī sliktas emocijas. Šodien 15.09.18 gaidīju autobusu pieturā, pacēlu roku, šis šoferis ļoti labi mani redzēja, bet pabrauca speciāli garām, neapstājās. Autobuss izbrauca 22: 05 no rīgas sao uz bauskas ao. Citiem šoferiem apstāties nekad nesagadaja problēmas.