www.sudzibas.lv Auto Spark SPA Bojājumi, kas radušies pēc pakalpojuma

Auto Spark SPA - Bojājumi, kas radušies pēc pakalpojuma

Sāksim ar to, ka šī nav sūdzība par servisa attieksmi vai arī komunikāciju ar klientu. Ar to viss lieliski. Taču attieksme pret darbu no uzņēmuma puses ir diskutabla.
Mašīnu pieteicām uz pulēšanu un salona tīrīšanu. Viss lieliski, kad apskatam - salons burvīgs. Kā jauns, bet ne jauns, protams. Problēmas sākās, kad ieraudzījām mašīnas virsbūves pulējuma sekas. Viss priekšējais bamperis pildīts ar baltiem punktiem, kas skatu nemaz neizdaiļo. Pie tam - vietās, kur iepriekš krāsots ciet pašradīts defekts, nu ir skaists balts pleķis, ar kuru priekšgalā tagad tiek braukāts. Arī citās vietās izrauta kā laka, tā krāsa, padarot mašīnas virsbūves krāsojumu dažādāku, nekā tā tika atvesta uz pulēšanu.
Jebkurā gadījumā - lai gan reklāma jums, puiši, ir lieliska un Cenas ir demokrātiskas, lūgums turpmāk atbildīgāk reaģēt uz savu veikumu, drīzāk - nedarbu. 50€ atlaide un ietekta krāsošanas darbnīca nav patīkams rezultāts, ja nu mūsu mašīnai ir plankumaina virsbūve.
Ja gribat tomēr problēmu risināt privāti, zinat, pie kā vērsties.

T