www.sudzibas.lv Wizzair Atcelti lidojumi

AtrisinātaWizzair - Atcelti lidojumi

Jau 2. Reizi atceļ lidojumu no Londonas uz Rīgu. Es nezinu, ko man darīt. Sākumā atcēla no 18. Jūniju uz 14. Un pēc tam pārcēla uz 20. Jūniju. Tik grūti ir palaist gaisā to sūdvagonu biežāk kā reizi mēnesī.
Es jau izplānoju atvadu ballīti, bet šovakar mana sirds saplīsa daudz sīkās lauskās. Kā man vispār tad jums ticēt? Kur ir mans samaļots? Kur tas ir?

Papildināts Vagons Komā 09.06.2020

Es atvainojos, lidmašīnas ir skaistas un tīras. Kā arī stjuartes aidīgas. Atvainojos par sūdvagonu, bet sirds man sāp

Papildināts Vagons Komā 09.06.2020

Stjuartes ir smaidīgas. Es rakstu uz mobilā

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vagons Komā 09.09.2020

Lai izdodas atkopties, kad šis murgs bus beidzies. Priekš tā, kas vińi ir, normāla kompānija, nav ne vainas.

N Noboby 09.06.2020

Tev ir problēmas ar narkotikām ka tadas emocionālas svārstības vai kas? Savu atvadu ballīti ar lēto ali var noorganizēt katru dienu kamēr gaidi lidmašīnu

Vagons Komā 09.06.2020

Bet es gribu arī sagaidīt