www.sudzibas.lv Ciedra Pro Atvilinājuma naudas nemaksāšana, aizejot un dīkstāves nemaksāšana

Ciedra Pro - Atvilinājuma naudas nemaksāšana, aizejot un dīkstāves nemaksāšana

Labdien, visiem priecīgus svētkus! Sūdzība ir par ciedra Pro, kas atrodas Valmiera, Valmieras pag. Valmiermuizas 1. Kas nodarbojas ar tehnikas remontu utt. Klientu manisanu un apcakaresanu. Galvena persona Guntis Lielkajis un viņa padotais aksts vilnis, kas čakarē darbiniekiem nervus un doma ka ir pasaules centrs un naba un neuzskata citus par cilvēkiem. Stāsts ir par to ka nav nekada ciena un normāla attieksme pret cilvēkiem, isak sakot nemot darba nesaka un nebrīdina ka darbs bus uz laiku, vai tiec pieņemts darba, ka kada darbinieka aizvietotājs, bet kad slimais darbinieks atkal ir darbspējīgs, tu paliec nevajadzīgs un lieks. Kad darba nav neviens neliekas par tevi ziņas, tikai tukši solījumi, ka nav darba, gaidi. Tā tas vilkas ar mēnešiem, likumus parkaj, par dikstavi un darba nespēju nodrošināt nemaksa, darba inspekcijas sodus un rīkojumus ignorē un pienākos atvilinājuma naudu nemaksāja ar mēnešiem, aizejot, kaut viss bija oficiāli, neiesaku tur iet stradat, ja neticiet painteresējieties draugiem un pazinām, kas jau ir strādājusi, neko labu nepateiks.
Tagad atkal meklē atslēdzniekus,
neiesaku tur iet stradat, bet varat pameģinat un nākamais būsiet jūs kas rakstīsiet sūdzību par Ciedru Pro
turpinājums sekos...

pro ciedra 29.06.2020

piekritu un atbalstu rakstitaju,beidzot kads uzrakstija,lai tauta zin savus varonus,pedinas.
ciedras pro bijusais darbinieks

L Latio Fox 04.07.2020

Pats atbildi uz savu sudziibu?:))))

pro ciedra 30.06.2020

stradaju,nevienam neiesaku

pro ciedra 30.06.2020

mana nauda ,tavs darbs,smiekligi...

pro ciedra 04.07.2020

atsledznieki,pagaidu darbs,par ko nesaka,rudeni,uz ziemu nav darba ari tu neesi vajadzigs,atlaidis...