www.sudzibas.lv Ogres Policija Krāpšana,bojājums

Ogres Policija - Krāpšana,bojājums

Paldies par 30 eur kvīti šitiem. Dzīvojam malkalnes 24 prospektā atļaujas utt ir bet stāvvietu nav. Bet protams aiz mājas bērnudārza stāvvietā ir viss brīvs un tur mēs arī liekam mašīnas jau gadu. Bet šodien viņi izdomāja atbraukt un salikt visiem sodus par to ka mēs stāvam tur kaut arī citur nav kur. Es saprastu ja mēs tur kādam traucētu bet tur vietas pietiek.. un šis vel notiek koronas laikā kad tas bērnudārzs noteikti strādā. Paldies

Papildināts Puik no og 08.06.2020

Soda kvīts pielīmēta ar kkadu super līmi kuru ņihuja nevar boskrāpēt nost. Tiešām paldies. Nogāziet tās 3 nopuvušās plūmes pie mājas vismaz,lai būtu stāvvietu. Man husītis ir, palīdzēšu... Au**sti b*a

P

M mancave 09.06.2020

+ можно подать в суд из за порчи окна супер клеем. Но нужны железные доказательства. ВРемя и деньги на судебные издержки.

V vitols 09.06.2020

Sodus pie daudzīvokļu mājām, liek saņemot iedzīvotāju zvanus! Sakiet paldies saviem kaimiņiem!

Klients45566 10.06.2020

Ja pie Malkalnes 17 un 23 nav vietas?

K kijanis 10.06.2020

Par visu jamaksa. Bezmaksas stavvieta pie cilvek-skudrupuzniem nav viena no primaram cilvektiesibam.
Skaists pagalms ir bez autostavvietam.

I Iedzīvotājs_nr345 13.03.2021

Nez kāpēc parasti mums te Ogrē liekot tos sodus par stāvēšanu, tiek liktas maksimāli lielas summas. Domei naudiņa aptrūkusies?

V Vitālij 13.03.2021

O jaa -Ogres iedziivotaaji,smagi cilveeki.Baigi atskiraas no paarejaam pilseetaam,policija arii.Tas no savas pieredzes.