Mārtiņš Miķelsons - Krāpšanas shēma

Brīdinājums visiem, kuri tirgo savas automašīnas! Neuzķerieties uz rūpīgi plānotas krāpšanas shēmas, kuru īsteno Mārtiņš Miķelsons no Valmieras (patreiz gan atrodas Nīderlandē) . Noskatījis auto (manā gadījumā 11 gadus vecs audi) , viņš vairākkārt sazinās un izrāda lielu interesi šo automašīnu iegādāties, bet naudas īsti nesanākot - pietrūkstot 500 eur un, ja tos atlaidīšot, tad uzreiz esot gatavs pirkt (saziņa notiek gan no Nīderlandes numura, gan no lv numura) . Tiklīdz piekrītat darījumam un atlaižat tos 500 eur, tā tiek atsūtīts eksperts, kurš novērtē auto (jo pats esot Nīderlandē) . Atbrauc meitene (megija fričela) , kura atzīst auto par ļoti labu, smuku utt. , pēc tam ir zvans no Mārtiņa Miķelsona, kurš apstiprina, ka pirkšot auto, bet nauda esot mazliet jāpagaida, jo vispirms tā esot jāpārsūta uz tās Megijas kontu un tikai pēc tam viņa pārsūtīšot tālāk. Uz jautājumu kādēļ nevar uzreiz pārsūtīt uz mūsu kontu, atbilde seko "tā vajagot".
Tālāk viss notiek kā iepriekš teikts - nauda no Megijas konta ienāk un it kā viss ir labi, bet seko piebilde, ka pašu automašīnu vajadzēšot pārrakstīt uz vēl trešo personu - zintis kāposts. Arī uz šo jautājumu sekoja atbilde - "tā vajagot".
Lielākais cirks sākas nākamajā dienā - iegādātais auto uzreiz tiek aizvests uz audi centru, kur tiek veikta pilnā diagnostika un 11 gadus vecam auto, protams, atrod kur piesieties, lai gan skate ir izieta un viss ir kārtībā, bet audi centrs ir audi centrs - savs vārds ir jāattaisno! Tiek sastādīta tāme ar visiem materiāliem un darbiem, kuri veicami tieši tur un nekur citur, lai auto būtu kā jauns - lieki piebilst, ka tāme, protams, ar četriem cipariem rakstāma. No tā brīža sākas naudas izspiešana (šīs tāmes apmērā) visos iespējamos veidos - līdz pat draudēšanai.
Finālā viņš ir ieguvis auto ar 500 eur atlaidi (vismaz manā gadījumā) , plus cer izspiest uz milzīgo audi centra tāmi. Beigās, protams, pārdod auto un nopērk nākamo - viss var sākties no gala.
Kā izrādās, tad mārtiņš miķelsons ar šādām (un līdzīgām) naudas izspiešanas shēmām darbojas jau sen, tāpēc arī šobrīd uz latviju pats nebrauc, bet organizē visu no Nīderlandes.
Esiet piesardzīgi!

V

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes