www.sudzibas.lv Arings SIA Krāpšana, bojājums

Arings SIA - Krāpšana, bojājums

Iestājos darbā Ogrē, Jaudas Ielā 4 Sia Arings. Iedeva veco labu dafu, pēc šefa vārdiem labs daf. Braucu reisā uz Lietuvu, Nīderlandi, atpakaļ pa Vāciju, Polija un uz mājām, 2 nedēļas reiss. Varu pateikt to ka Arvīds Krāmens netur savus vārdus. Vācija nevarēja pielaist mašīnu. Detaļas brūk nost, ka bilde redzams. Nevar uzticēties arvīdam. Nostāvēju Vācijā no paša rīta līdz vēlam vakaram uzņēmuma teritorijā ar elektrisko defektu, kurš bija itkā jauns samainīts detaļa bāzē Ogrē. Šefs sastastija laba, laba mašīna. Vilcējs ir ideāla stāvoklī. Jā, tātad Arvīds Krāmens ir melis, kuram jādod pa mizu - cilvēkam kurš neatbild par saviem vārdiem. Neiesaku iet strādāt pie tāda negodprātīga darba devēja!

V vitols 06.06.2020

Ja es būtu šefs, es negribētu lai pie manis strādā, tāds nelietis, kas neprot uz ceļa novērst defektu un vēļ čīkst!
Tālbraucējs darbs ir saistīts ar zināmām grūtībām!

Gunca96 06.06.2020

Tālbraucēja darbs saistīts ar zināmām grūtībām, ZINĀMĀM tas gan. Bet tu esi elektriķis? Tev līdzi ir visas detaļas ko nomainīt? Tu vadā līdzi pilno automobiļa rezerves detaļu servisu? Šoferis var riepu nomainīt , spuldzītes, sīkumus. Bet ja tev releja nobeidzās pa galam un ko tu uz ceļa darīsi? Releja tev kabatā? Var pa taisno vienīgais. Bet nevajag solīt, ka mašīna ideāla darbā kārtībā. Nu jā te raksta kāds darbinieks no firmas, nekas cits.

V vitols 06.06.2020

Tad tu varēji, to mašīnu tur atstāt, iekāpt autobusā un braukt mājās!

Работяга 06.06.2020

ej stradat barbora, biznesmeniem žrachku pie majam vest, par cimdiem un respiratoriem neaizmirsti!

Gunca96 06.06.2020

Nu tas labāk izklausās. Man patīk darbs uz lielajiem distancēm, tālais ceļš un aiz muguras minimums 20 tonnas. Tas ir tāda romantika darbs. Ar busu pa Rīgu tas ir kurjera darbs B kategorija. Kādreiz biju strādājis Minhenē Hermes Logistik 7 mēneši ar busu. Tāds darbs ir vairāk skriešanai. Bet jebkāds darbs satur savus plusus un mīnusus. Visur var strādāt, ja vēlme ir.

Gunca96 06.06.2020

Jā, protams pamest fūru ar kravu. Tā tikai dara bezatbildīgs cilvēks.

K Kārlis Nemiers 30.06.2020

Es tā arī nesapratu kur ir problēma. Iedeva mašīnu, saplīsa. Melis tāpēc, ka teica, ka laba mašīna? Arī jaunas mašīnas plīst. Cilvēkiem laikam darīt nav ko. Es neatbalstu braukšanu ar vecām lamatām, bet šī sūdzība ir pilnīgs sūds.

R Raimonds1982 26.04.2023

Autovadītājam ir jāstrādā atbilstoši savai kompetencei un klasifikācijai. Ja tu nezini ko tas nozīmē, tad labāk izvairies komentēt jebko.