Auto24evakuators.lv - Uzmetiens

Attieksme nenormāla, sarunā auto jau laicīgi, lai pārvestu kravu, beigās atbrauc auto, kas nevar pat kravu pacelt, šoferis stresā, jo tādu viņam īpašnieks auto iedevis un pateicis, ka visu var izdarīt.

Kontaktpersona uz zvaniem neatbild, beigās nekas netiek aizvest. Sarunātā krava netiek nogādāta, jo visiem viss vienalga. Bet cilvēki kam kravu vajadzēja nogādāt paliek bešā, jo nākošo auto var dabūt tikai pēc nedēļas, bet tas nekam neder, jo bija taču sarunāts uz konkrēto dienu.
Neseko neatvainošanās, ne kāds cits piedāvājums, tā arī palika, ka telefonu neceļ un pilnīgi noignorē.

Neiesaku šo iestādi, jo viss ko sarunā ir ar 0 garantiju, vai nu neatbrauks, vai ja pat atbrauks, tad atbrauks neatbilstoša mašina. Painteresējos, un kā izrādās, tad arī citiem līdzīga pieredze tieši ar šo uzmetēju kantori, kam nospļauties uz jūsu patērēto laiku..

R

K KP PRO 10.07.2020

Sveiki. Liela daļa privāto klientu, kas vēlas veikt dažadu kravu tranpsortēšanu, visbiežāk nenorāda pareizu pārvietojamās tehnikas u.c. svaru, kā rezultātā, ierodoties norādītajā adresē, secinam, ka ar attiecīgo transportlīdzekli nespējam nogādāt kravu. Esam saprotoši un šādos gadījumos nākam pretī - piedāvājot citas alternatīvas. Diemžēl, dažreiz arī tas nenotiek tajā pašā dienā, tomēr vienmēr esam meklējuši rezerves iespējas, jo nevaram izkontrolēt, kad klienta pieteiktā krava atbilst mūsu automašīnu celtspējai.
Ja tomēr radušās kādas neskaidrības, aicinām zvanīt uz +371 22434342!
Veiksmīgu dienu vēlot, SIA KP PRO