Alpinbus, Cabtours, Ab Connect - Komentārs

Negatīvā informācija par šīm firmām nav patiesa. Marta vidū pandēmijas dēļ, visi bija spiesti pārtraukt savu darbību un ciest zaudējumus. Visiem neapmierinātajiem ir līgumi ar Sia Cabtours. Diemžēl Sia Cabtours nespēja saņemt palīdzību pandēmijas skartajiem uzņēmumiem, un nokļuva grūtā finansiālā situācijā, tai skaitā dēl citiem sadarbības partneriem. Sia Cabtours neatteicās no parādiem un darīja visu iespējamo lai problēmu atrisinātu. Šī ārkārtas situācija ir radījusi ļoti lielus sarežģījumus daudziem cilvēkiem, uzņēmumiem, veselām nozarēm un valstīm.

D

E Edgars2020 29.05.2020

Strādāju vienā no minētajām kompānijām, konkrēti, Alpinbus, Austrijā. Nu jau trīs gadus. Piekrītu augstāk minētajam komentāram, ka izskanējusī informācija nav īsti patiesa.
Personīgā pieredze ir laba. Arī šajā grūtajā laikā. Alga tika samaksāta neskatoties uz pilnīgu biznesa apstāšanos Covid19 un sekojošo ierobežojumu dēļ. Apmaksāts arī ceļš uz Latviju. Cik zinu, arī visiem maniem kolēģiem šajā kompānijā algas tika samaksātas.
Katru sezonu kompānija apmaksāja slēpošanas pasākumus, ļāva izmantot darba auto braucot slēpot, apmaksāja degvielu. Tāpat reizi mēnesī katram darbiniekam tika apmaksāts pirts apmeklējums vai alternatīvs pasākums pēc
paša izvēles 26 eiro vērtībā.
Dzīves apstākļi bija labi un darba laiks pieņemams. Nedēļas nogalēs sanāca strādāt garas stundas, bet darba dienās darba laiks bija īss. Tāda nu ir šīs nozares specifika, bet nevar teikt, ka kopumā būtu pārstrādājies. Vidēji dienā sanāk strādāt kādas 8- 10 stundas, ar vienu, divām, dažreiz pat trīs brīvdienām nedēļā. Pirmajā gadā strādāju Francijā- tad sanāca strādāt garākas stundas, bet vienmēr bija iespēja prasīt brīvu dienu, ja jutos noguris.
Pats galvenais- ir jūtams, ka darba un sadzīves apstākļi uzlabojas katru gadu.
Ceru, ka situācija drīz normalizēsies un visas problēmas tiks atrisinātas. Lai veicas!

D Dons Pedro Rodriguez 04.07.2020

Piekrītu tam ko rakstīja Edgars, strādāju 2019 sezonu, vis tika izmaksāts iespējams ka neradiju nekādas īpašas problēmas darba devējam un pildīju savu darbu saskaņā ar līgumu un saustarpeju norunu, ka iepriekš bija minēts, dzīves apstākļi bija normāli un alga arī attiecīgi nostradatam.
Cik es zinu šogad kompānija ka daudzas citas nonāca grūtības, bet esmu pārliecināts ka viņi tiks ar visu galā.

A Andrejs 16.09.2020

Man Nauris Aleksandrovs, Valērijs Bušmanovs un Arvils Krastiņš neizmaksāja 4000€par 2020g. Febr un marta algu, komandējuma naudu un 2200€ par busa nomu. 2019.g aprīļa algu saņēmu tikkai augusta mēnesī. Visas LV kompānijas, strādājošas Francijā, izmaksāja algas saviem darbiniekiem. Mans ieteikums! Ja vēlaties strādāt ziemas sezonā alpos, tad izvairieties no šiem, iepriekš minētiem, vīriešiem ar zemu morālo atbildības sajūtu. Ir daudz citu Latvijas kompāniju, un algas visiem ir līdzīgas.

M Mārtiņš Vēzis 17.11.2020

Arī esmu pāris gadus nostrādājis saistībā ar šīm kompānijām. Ir gājis visādi, bet iekavētās naudas vienmēr ir atmaksātas, attieksme no priekšniecības ir pretimnākoša. Nekad nav liegts izmantot darba auto arī brīvajā laikā, dzīvošanas apstākļi ir bijuši no viduvējiem līdz pat ļoti labiem. Jā, pandēmijas krīze iecirta pamatīgu robu, bet uz to laiku biju nodarbināts Šveicē un pateicoties maksātajiem nodokļiem varēju saņemt pilnvērtīgu valsts pabalstu dīkstāves laikā. Liela daļa ļoti neapmierināto un apdalīto arī ir dēļ savas attieksmes pret darbu un inventāru, tiem parasti liekas ka nav saņēmuši ko bija nopelnijuši. Cits stāsts ir Francijas pusē strādājošie pagājušosezon, jo tur diemžēl pandēmijas pabalstus saņemt nebija iespējams.