Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Eksāmeni Csdd - Slikts serviss

Kad būs kārtība CSDD Daugavpilī? Izej visas obligātās braukšanas reizes autoskolā, bet eksāmens csdd tikai pēc mēneša, jo tur rindas. Pa šo mēnesi, ja nebraukt, iemaņas iesācējam būs atkal tuvu nullei, bet braukt vari tikai maksājot instruktoram. Vai csdd segs šos izdevumus? Pat ja tiksi uz eksāmenu un nenoliksi (inspektoru attieksmes dēļ vairākums gadījumu) , atkal csdd rindu dēļ mēnesi gaidīsi. Tā csdd Daugavpilī nevis pakalpojumus sniedz, bet naudu pelņa. Par tehniskajām apskatēm šeit...

Park & Fly Rigas lidosta - Slikts serviss

Cienījamie park&fly! Vai jūs Ludzu turpmāk varētu nodrošināt to, lai klientiem pirms agrā rīta lidojuma ierodoties jūsu stāvvieta, nebūtu 15 minūtes ar zvanīšanu, mašīnas skaņas signālu un intensīvu bungošanu pa ēkas stiklotajām sienām jāmēģina no komatoza miega izcelt jūsu jēgu padzērušo dežurantu, minūtes 5 jānoskatās kā viņš mēģina aiztaisīt biksupriekšu un jānoklausās, ka vispār neviens netiks laists iekša, ja klientu paustā neapmierinātība turpināsies. Man pievienojās kāds kungs, kur...

Auto Rings SIA - Automāts nelasa skaidru naudu

20.10.2019 ap 18: 15 izdomāju izmazgāt mašīnu Ādažu Automazgātuvē. Apmaksu gribēju veikt skaidrā, automātā ieliku 5 eiro banknoti, iemetu 2 eiro, 1 eiro un 0.50 eirocentu monētas, bet automāts to pat neredzēja. Pie tam, uz sāniem pēc tam pamanīju, ka bija izvietota uzlīme, ka automāts pieņem tikai 1 un 2 eiro monētas. Nu labi, miers ar tiem 50 centiem. Bet tik un tā, automāts nenolasīja nevienu monētu. Izdomāju maksāt ar karti, jo skaidrā vairs nebija monētas. Automāts no maniem 8.50 eiro...

Auto win numura pārbaude Carvertical. - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana.

Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšana. Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai...

Tukuma Auto - Vairāk nekā 20 cilvēki gaida autobusu un izrādās, ka autobuss aizbraucis jau prom

Šodien 7;50 cilvēki gaida autobusu un izrādās, ka autobuss sen jau aizbraucis prom pampāļi-saldus vairāk nekā 20 cilvēku gaida autobusu un autobuss aizbraucis.

Z13 Car Wash - Sabojāts auto krāsojums

Sabojāts auto krāsojums 26.10.2019 aizvedu mazgāt auto ar rokām un iztīrīt, bet nu mašina tika mazgata tikai ar augstspiediena pistolēm! Roku darbu īsti tur neredzēju! Rezultātā ir sabojāts auto krāsojums, norauta krāsa no auto bufera! Darbinieks mēģināja man ieskaidrot ka tāds defekts jau bija, bet tik cik es kopju šo auto zinu katru švīku! Kad instagrama ieliku postu lai cilvēki uz šo "moiku" nebrauc tad man atbildēja, ka tā ir krāsotāja vaina! Iesaku pameklēt citas vietas kur kopt savu auto ja jums nav laiks pašiem!

STENO BOATS / KASPARS BIRZE - Krāpšana

Nekādā gadījumā nesadarbojaties ar šo uzņēmumu. Tā vadītājs Kaspars Birze ir krāpnieks, izkrāpj naudu. Paņem avansu par laivas izgatavošanu bet laivu neizgatavo, ilgstoši skan solījumi, beigās nav iespējams atgūt iemaksāto avansu. Never cooperate with this company. Its manager Kaspars Birze, is a cheatr and steal money/. Take the advance for the boat but do not make the boat, long term promises are made, in the end it is impossible to recover the paid advance.

Nordeka - Šofera nekrietnā uzvedība

Šofera nekrietnā uzvedība Es pl 11: 20 19 oktobrī braucu ar nordekas autobusu maršrutā Rīga-Dobele-Saldus jau pie Rīgas šoferis bļāva kāpiet kuram ir biļete un tad pie olaines stacijas pieturas uzbļāva man ka es ķipa kautko lauzu un teica ka es nevaru nosēdēt rāmus un to protams teica skaļā rīklē un tad atvēra durvis un sieviete saka: lūdzu pērnava šoferis bļauj kāda pērnava man sarakstā nav pērnava un tad pateica sieviete pērnavas iela in uz vietu aizgāja raudādama un tad pie Jelgavas bļava mammai ar bērnu kpc otr...

Cityparks - Modernais reketierisms

Modernais reketierisms Jūs pelnat naudu uz cilvēkiem kuri savas steigas un aizmāršības dēļ veikalos aizmirst reģistrēt auto. Kā var 10 minūtes izmaksāt 25 eiro? Ir cilvēki latvijā, kuri dienā šādu naudu nenopelna! Bezkauņas.. Es ceru, ka ptac jums uzliks sodu vel 50 000 eiro

"Kalngale Auto", SIA, Riepu serviss, Mazā Kalna 17 - Slikts serviss

Ļoti lieli pohujisti strādā šajā uzņēmumā! Tiko zvanot uz šo nummuru 67 325 316, pie tam pieklājīgi apvaicājos:" Vai ir iespēja pārbortēt riepas uz 20:00" Atbildēja man:" Nē ir rinda" Ne uzredzēšanos, neko, vnk nometa klausuli! Kā var strādāt tādi puhujisti, kas negrib neko darīt! Neiesaku nevienam šo kantori!

Veģu Auto - Krāpšana, nekvalitatīvas detaļas

Krāpšana, nekvalitatīvas detaļas Sveiki. Auto nojuka uz Mūkusalas ielas. Meklēdams labāku servisu un tuvāk mājām, atradu tādu "Veģu Auto". Labi tuvāk mājām vedīs tur. Noliku auto 1dien. Gaidu zvanu, nezvana.Saprotu ka pašam jāzvana uzzvanu 5dien. Pasaka ka kārba pa galam un sajūga disks, jāmaina. Labi štrunts, lai sataisa, bet jāmaksā būs 700 euro un var tālāk braukt. Aizeju pēc auto, samaksāju. Nobraucu 300km saprotu, ka patēriņš audzis no 5,5litri uz 10 litri un mašīnai jauda pazudusi.Sāka degt check engine lampiņa. Aizdzenu...

Aleksandrs Peļņa - Обман.машенничиство

Обман.машенничиство Добрый день. Хочу предупредить о мошенничестве. Взял на прокат машину, договор составлен на имя Aleksandrs Pelna. Попросили перечислить аванс на имя компании ab inteligents. Банковский счёт в литве. Залог и оплата за машину наличными при получении машины. Залог 250 евро, по договору через 14 дней возвращается на банковский счёт. Залог не возвращяют!

Graham Dawson Plant Services Ltd. - Krāpšana

Graham Dawson Plant Services Ltd. ir tas pats krāpnieks, kas Platt King Davies. Lūdzu, skatiet sīkāk aprakstu šeit pat sūdzībās. Īsumā - ir dažādas mājas lapas, kuras it kā tirgo traktortehniku. Mēs veicām apmaksu par mini ekskavatoru, bet tā arī to nesaņēmām. Ir iesniegums policijā. Ir vairāki cietušie no Latvijas un Lietuvas. Esiet modri!

Autoskola Autoprieks - Ļoti patika biroja personāls un pasniedzēja

Ļoti patika biroja personāls un pasniedzēja Man šī autoskola ļoti patika, jo neskatoties uz to, ka pati nebiju izlasījusi līguma noteikumus, birojā meitenes bija ļoti pretimnākošas. Patika arī tas, ka tiesības varēju nolikt ātri un par zemākām izmaksām, jo citās autoskolās ir mazliet dārgāk. Paldies Inesei Preisai, kura ar savu ilggadējo pieredzi spēj iemācīt ceļu satiksmes noteikumus ta, lai pilnīgi visi saprastu. :D ;)

PAMATS EM SIA - PENSIONARU KRAPSANA

SA GADA 11. OKTOBRI TIKA NO SIS FIRMAS IZSAUKTS EVAKUATORS UZ IMANTU ZENTENES IELU 43,JO BIJA APSTAJUSIES MASINA.KURU VAJADZEJA EVAKUET UZ NICAS IELU 10. TURPAT IMANTA.PA SO PAKALPOJUMU NO PENSONARA PAPRASIJA 60EUR ,KAS IR LOTI LIELA CENA.UZZINOT CITU EVAKUATORU CENAS IR UZ PUSI LETAKAS. IESAKU SO FIRMAS PAKALPOJUMU NEIZMAMTOT ,JA NEGRIBAT PALIKT BEZ BIKSEM.

Cityparks - Nekorekta soda kvīts

Nekorekta soda kvīts Š. Ģ.03.10.2010 ap 16.30 atstāju savu mašīnu šajā stāvvietā cp37 Anniņmuižas bulvārī 90, jo skrēju pie ģimenes ārsta uz medicīnas centru elite pēc receptes. Stāvvieta pie medicīnas centra bija aizņemta. Kad atgriezos pēc 20 min. Atradu uz mašīnas loga soda kvīti. Vai tas ir normāli? Noteikumi, kuri aprakstīti jūsu informācijā nav korekti un cilvēku tiesību aizskaroši. Škiet, ka apakšā slēpjas negodīgs bizness, kas Latvijas likumdošanā ir aizliegta prakse. Lūdzu sniegt man atbildi Latvijas likumdošanā paredzētajā laikā.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Оставил машину в рабочий день на 5-7 минут возле rimi около 14.00. Есть фото чека из магазина - время совпадает со временем на штрафной квитанции. Т. Е. Пока я делал покупки (никаких тележек - просто корм для кота и молоко) и платил на кассе, работник cityparks выписывал мне штраф. Закончили мы с ним, судя по всему, одновременно. Даже столкнулись на парковке. Просто я подумал, что это владелец припаркованной по соседству машины - кулек с квитанцией под "дворником" я заметил не сразу...

Protuning.lv - Зарплаты в конвертах

Зарплаты в конвертах Шарашкина контора, зарплата в конвертах, зарплата маленькая, гнилой начальник Коля + делают копии велорикш фирмы Glow Taxi что у нас в старой Риге НЕЛЕГАЛЬНО!

Cityparks - Faktiski krāpšana

Faktiski krāpšana Labdien. Nepaguvu piereģistrēt automašīnu "bezmaksas" autostāvvietā. Faktiski netiku līdz reģistrācijai, kad jau bija uzlikts tā saucamais "līgumsods". Turpmāk netaisos vairāk iepirkties veikalos un tirdzniecības vietās, kuras "apsaimnieko" minētie reketieri. Iesaku arī citiem darīt tāpat.

Kaspars Birze / Steno laivas - Krāpšanas lielā apmērā

Krāpšanas lielā apmērā Kaspars Birze ir rafinēts krāpnieks kurš iejiet cilvēku uzticībā un tad viņus uzmet. Nekādā gadījumā nepasūtiet pie viņa laivas. Jūsu iemaksātais avanss tiks iztērēts personīgajām vajadzībām, alkoholam, narkotikām un azartspēlēm. Nekādā gadījumā nepārdodiet viņam preces vai pakalpojumus. Viņš ir parādā visiem latvijas piegādātājiem un pie jums viņš vērsīsies tikai tāpēc ka esam pēdējais kam vel nav parādā. Kopējā summa ko viņš visiem ir parādā ir lielāka par 100 000 eur