www.sudzibas.lv Piegade 69 Nemaksā solītajā laika algas, melo par darba apjomu, izcili nekompetenta menedžere.

Piegade 69 - Nemaksā solītajā laika algas, melo par darba apjomu, izcili nekompetenta menedžere.

Ja kādam no jums uznāk velme sevi ienīst, pazemot un padarīt nožēlojamu, ejiet stradat šinī uzņēmumā.
Algas maksa daļas, solot ka abas daļas būs noteikta datuma, bet labi ja pirmo dalu saņemsiet noteiktajā datuma. Var nākties pagaidīt vismaz 2 nedēļas minimums, ja paveiksies.
Menedžere, Inga, it tik "spilgts" tēls ka ar uguni otru tādu neatrādīsi, jau pēc paris mēnešiem gribas nošauties izdzirdot viņas balsi. Nemaz nerunājot ka viņa ir nekompetentāka par nekompetentāko politiķi.
Lielāka dala autoparka ir grauzti, daļai nav ne tehniskas skates, vienam pat nebija reģistrācijas Latvija.
Vadītājs ir lecīgs dzekins kurs nekad neko nedara ka solījis.
Isi sakot, turieties pa gabalu, gan ka darbinieki iespējamie, gan ka klienti.

E eksperts1 24.01.2022

Līgums ir? Uz darba inspekciju jāiet.

J juriss1 24.01.2022

"Ja kādam no jums uznāk velme sevi ienīst, pazemot un padarīt nožēlojamu". Kur ir īsti problēma un kapēc tas ir jādara? Tev ir jāsaprot , ka bez šī darba eksistē vēl tūkstošiem citu līdz ar to nekad neesmu sapratis cilvēkus kas cieš uzbraucienus , lecīgus priekšniekus utt. Nesaprotu cilvēkus kas pie pirmā priekšnieka izleciena uzreiz nenoliek visu pa faktiem un nepasaka , ka šādi ar mani neies cauri un ja vēlreiz kas līdzīgs atkārtosies labākajā gadijumā pasūtīšu na..uj. Un ja atkārtojās reāli arī pasūtīt. Par algu , tev taču līgumā ir norādīts algas datums ja tajā nemaksā tad arī dari ko iesaka iepriekšējā komentārā. Es uzskatu ka

J juriss1 24.01.2022

Es uzskatu ka priekš kam jāļauj sevi pazemot to nedrīkst darīt nekādos apstākļos.

M mihaelvoss 25.01.2022

esmu jau prom , nebiju tur ilgi.
Shito es dalos lai citi neteretu laiku tur.