www.sudzibas.lv Cityparks Sods invalīdam

Cityparks - Sods invalīdam

Mēs braucām ar bērnu ar kustības traucējumiem pie ārsta un nolikām auto invalīda vietā,aizmirstot uzlikt zīmi.City parks protams uzlika sodu.Mēģinājām pārstrīdēt,bet viņi atsaka, jo nav uzlikta zīme,tad paši vainīgi. Šajā gadījiumā uzńèmums neparāda kā atbalsta invalīdus,bet ir alkatības vadīts grib uzdzīvoties uz ģimenes.Mēs šos 30 eiro labāk ziedot

11.01.2022

Good Intentions 11.01.2022

Zīmei ir jābūt izliktai jebkurā gadījumā visu pareizi uzrakstījāt, ka kompāniju vada alkatību, tas visiem ir zināms.

J juriss1 11.01.2022

Nekādā gadijumā nemaksājiet šo sodu. Viņi strādā uz muļķiem kas uzķerās un maksā šos nelikumīgos sodus. Šai sabiedrībai ir uzlikts tiesiskais pienākums nekavējoties izbeigt komercpraksi. (stāšanās spēkā datums 2019.gada 4.janvārī) .

B Baltā ēna 11.01.2022

Hey, kautkur to var arī izlasīt ? Jautāju jo nemaksāt jau var ka pēctam nenāk inkasoo :D

J juriss1 12.01.2022

Ir pilns internets ar info. Tev arī reāli nāks pēc tam vēstules no parādu piedzinējiem jo šie ir viņu "bisnesa parteri" kur būs pielikti klāt pamat sodam 17 euro - 7eur par pirmo vēstuli un 10eur par otro. Atsūtīs vairākas šīš vēstules - un tālāk nekas nenotiks.

S Sergejs 18 17.01.2022

Ja uzņēmumam ir juridisks pienākums nekavējoties izbeigt komercpraksi. (stāšanās spēkā 2019. gada 4. janvārī) kāpēc vēl nav slēgts? Dodiet tiešu saiti, bet neatsaucieties uz internetu.

K karatists 17.01.2022

Kapēc viņam jums kautkas ir jādod? Ja nevarat atrast tās ir jūsu problēmas.

S Sergejs 18 18.01.2022

Jā, jo viņš melo un Cityparks kā viņš strādāja un strādā

K karatists 18.01.2022

ja nevari atrast tās ir tavas problēmas. Ja nesaproti kas tur notiek ar citypark un kapēc tas strādā tad tās ir arī tavas problēmas.. Turklāt ja nagļakā pārkāpi noteikumus tad maksā sodu nevis tagat meklē kā nemaksāt.

G Gunita Etjantena 02.02.2022

Kas pa sviesta ieliku logā pulksteni biju prom no 11,18- lidz 11,43 un 11,35 jau uzlika sodu kaut Dižozolu ielā2 pie Mego ir zime 1.5st kur ir taisnība

J Jānis Adijāns 12.01.2022

1) noteikumi ir jāievēro
2) ir situācijas dažādas, kad būt jāpieļauj izņēmumi
3) cerams, ka shittyparks valdes priekšsēdētājs pats kļūs par cilvēku ar īpašām vajadzībām. Patiesībā jau ir, bet viņš to neapzinās.

B Baltā ēna 17.01.2022

Tik pilns ka neko neatrodu, tiešām es labprāt uzzinātu bet neko jēdzīgu neatrod, kādas frāzes tad rakstat meklējot?