Mikroautobusa vadītājs Biķeri 14.01 plkst 17.20 - Slikts servis

Piektdien 14. Janvārī, plkst. 17.20 iekāpu Bikeros pie Ikejas 314 mikroautobusā, iedevu vadītajam 2 euro, naudu viņš atteicas ņemt, pateica, ka šodien bezmāksas. Izrādās, ka tas bija joks. Kad apsēdos viņš pateica, ka jāmaksā. Uz jautājumu kā man maksāt, viņš neatbildēja un pateica kā jālasa. Es pajautāju kur? Un pateicu. Kā ir tumši. Tad viņš pavisam izslēdza gaismu mikroatobusā, pēc tam Saka bļaut uz mani.. Es izgāju no transporta ar vārdiem ka es nebraukšu, jo viņs ir galīdi slīms. Situācija bija nepatikama, jo bija tumši, stiprs vējš un mikroautobusa nebija neviena pasažiera izņemot mani.

Kāpēc vadītājs nevar mierīgi paskaidrot? Kāpēc vadītājs psiho. Es braucu uz Ķekavu un baložiem, vadītāji vienmēr laipni, bet tādu neadekvātu vadītāju es redzu pirmo reiz mūžā.
Protams, es tagad izlasīju kā ir koda biļete, protams es varēju maksāt ar karti. Bet vadītājam bija spēks ņirgāties par pasažieri, bet paskaidrot spēka un laika nebija.

I