AtrisinātaSveicesauto.lv (Siguldā) - Krāpšana, bojājumi

Kārtējie slikto automašīnu tirgoņi. Pie viņiem visi auto ir nedaudz dārgāki kā vidēji tirgū pārējēs automašīnas. Nopirku volvo xc 90. Pēc tirgoņa vārdiem ideāls auto ar patiesu mazu noskrējienu, nekrāsots, nesists, viss darbojas, es protams akli viņam noticēju. Kad auto bija nopirkts izrādījās, ka auto ir daudz dažādi defekti, pirmais, nobraukums bija nepatiess, auto bija pabijis avārijā un viena puse krāsota, nedarbojās spoguļu pielocīšana, caura bija logu šķidruma tvertne, automātiskā ātrumkārba pēc neilga laika sāka slikti strādāt, parādījās gaudojoša skaņa no kārbas. Neiesaku šo kantori, jo viņi mānās, un auto viņiem nav tie labākie, es pie viņiem esmu nopircis auto ar problēmām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta BN2021 29.12.2021

Auto pārdevējs bija atsaucīgs un pretīmnākošš. Kopīgi sastādījām defektu aktu, un auto pārdevējs par saviem līdzekļiem novērsa sīkos bojājumus. Auto pārdevējs veica tehnisko apskati csdd, un izrādījās, ka auto ir lieliskā tehniskā kārtībā. Atvainojos auto pārdevējam par savu neapmierinātību.

B

G Gulbenietis 24.12.2021

XC90 nav vecs pežo. Nopērc pa kapeikām krāsas biezuma mērītāju un skaties uzmanīgi. Plusā, noņem, kur var, blīvju gumijas un ražotāja štancētos punktus salīdzini durvīm, bagāžniekam. Vienreiz bagāžniekam pat faras ņēmu nost un tur zem vienas bija ok, bet otrai bija ****. Ja perekups pats nenoņem vai tev neļauj, tad, lai iet nafig.

Good Intentions 24.12.2021

Vairāk tici tirgoņiem un neko nepārbaudi.

P Pīkstulis 24.12.2021

Nekad nepērciet plačos. Pērciet pie dilleriem, tur ir daudz lietotu auto, kas atdoti kā pirmā iemaksa vai no privātperonām. Biju nopircis no plača 2 gadu laikā ieguldīju 2x auto vērtības un auto vienalga lūza. Nopirku no privātperonas gadu braukāju. Vienīgās izmaksas, eļļu maiņas, jaunās riepas un viens dačiks.