Reitings Apģērbs

Apavi Apģērbs Bērnu preču veikali Interneta veikali Pārdevēji Pārtikas produkti Sporta preču veikals Tirdzniecības centri Veikali Ziedi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
H&M
Reserved
Andelemandele.lv
Nursace
Denim Dream
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Vividsales.lv
Kokos veikals
Šokolāde veikals
Eclectica

Danija -

Apavi kurus nopirku pa dargu cenu izradijas galigi garam, smukas kurpites jau ir, bet pirmkart uzvelkot tas krasojas un neviens nebridinaja vai nebija nekur raxtits, ka var krasoties un tagad man zekjubikses galos kreaso melnaa krasaa un turklat ari pirksti paliek melni,ka vakaraa pilnigi ar ziepem jaberzj, drausmigi.

Pu PurlaMurka 17.06.2007
Komentāri 19 Apģērbs

Rīgas Kore -

Rigas Kore - neesmu veel sajutis neko sliktu no vinjiem strada godigi un savaa biznesaa viennozimigi labakie, kur jus tos savus negadijumus sadabujaat ??.. paskatieties pashi pie kaa veel var iet dzivokli mekleet rigaa ??? vieni manitaji davai tik 10 lati un atpakalj nekaa a Rigas Kores meitenes izvizina, parada dzivokljus skaties un tad doma kuru nemsi a maksaa peec tam baigi laba lieta !!! Man pat liekas ka kads te censshas uz vinjiem tochna te kaut ko sarunaat sliktu pavelti laikam pasham pauris tukshs vot i nekas nesanaak .

Biznesa augstskola Turība -

Esli bi mne esho raz prishlosj bi vibiratj gde polu4atj visheje obrazovanie, to ja nikogda bi ne vibrala BA "Turība". Denjgi v etom u4ebnom u4rezhdenii berutsja prosto za VSJO!!! pomimo plati za obuchenie (dnevnoe-990Ls/god, ve4ernee-880Ls/god itd...), za kazhduju peresda4u prostoj kontroljnoj-2.50Ls (na4inaja s pervogo raza peresda4i), za zachet ili ekzamen-3.20Ls... no samoe vesjoloe, s 4em ja stolknulasj-eto moja diplomnaja rabota, kotoruju proverila i podpisala rukovoditelj, za kotoruju mne...

Ta TamaraR. 13.06.2007
Komentāri 21 Apģērbs

Effect -

Effect veikaliņā (uz Dzirnavu ielas) nopirku smuku krūšturi, kas labi izskatās zem pieguļošiem apģērbiem (tāds bez vīlēm, par 6.5Ls). Bet tas tikai līdz tā pirmajai mazgāšanai. Iemērcot šo krūšturi ūdenī (temperatūrā kāda norādīta uz kopšanas pamācības), tas pārvērtās krunkainā bezveidīgā lupatā un tāds palika arī pēc izžāvēšanas. Būtu tak norādījuši, ka tas ir vienreizējais...

An Anita 13.06.2007
Komentāri 3 Apģērbs

sia NIKS -

Ne pokupajte obuvj v magazinax; '' I GO '' TC ORIGO , '' APAVU NAMS'' Marijas 8! Eta odna firma i torgujut oni kitajskoj obuvju o4enj plohogo ka4estva, a birki na obuvj lepat italjan., ispansk., i td.

Va vasjape4kin 12.06.2007

Terranova - Slikts serviss

Slikts serviss V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

Saulīte -

Saulite ?????? maxima

Ma maxnone 12.06.2007
Komentāri 0 Apģērbs

tirgus un daudzas citas vietas -

esmu absoluutu neapmierinaata ar ljoti daudzas vietaas straadajoshajaam paardeveejaam!!! lielveikalos, arii tirgu - absoluuti un demonstratiivi nerunaa ar mani latviski!!! man jau vienalga - es varu runaat un arii saprotu krieviski - bet vai tieshaam shie krievi ir tik tupi???? ka nu jau 16 gadus kopsh Latvija ir briiva no krievu juuga paardeveejas nevar iemaaciities latviski mani apkalpot?

Terranova -

Zashla s parnem v Terranovu,kotoraja v Staroj Rige.U nih bili skidki.prismotreli muzkuju majku za 3.99.Ja poshla opla4ivatj k kasse kladu 5Ls,a prodavwica s birki vibivaet 6.99.Ja ee spra6ivaju eto ewe po4emu 6.99 esli na birke napisano 3.99?A ona: ja ni4ego ne znaju u menja tak vibivaet.Mi stoim vozmuwennie,tut podhodit ewe odna prodavwica i govori pervoj

service usa -

Kak platjat sotrudnikam tak i rabotajut!!! Smešno,predlogajut montažnikam ogromnie denjgi,a v itoge oni kopejki polu4ajut.A rabotajut až do 2.30 no4i.Gde u vas sovestj,nadoelo vam vidno rabotatj.Kak na eto posmotrit komisija po trudu??? Pora vam na zasluženij otdih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na NataljaXXX 05.06.2007

Balss M -

Esli hotite vikinutj dengi, smelo idite v setj magazinov "Balss M"! Takoi derjmovoi obuvi net daze na rinke! Esli ne otlomaetsja kabluk, tak chto-nibud porvetsja, razmer na pare nikogda ne sovpadet s realnim, obichnoe delo, kogda v odnoi pare obuv raznogo razmera. A esli vi dokazete, chto vina ne vasha, to vam dadut vozmoznostj pomenjat eto dermo na drugoe, eshe dermovee.

Il Ilona 03.06.2007
Komentāri 2 Apģērbs

Baltkom TV -

Javlajus' abonentom Baltkom TV s 2000 goda , vse scheta oplachival reguljarno. Edinstvennij raz ne proshla oplata cherez Internet Bank, dolg za aprel'. S utra 2 ijunja sdelal oplatu za dva mesjaca, k vecheru etogo-zhe dnja obnaruzhil bezobrazno pererezannij kabel' bez kakih-libo preduprezhdenij i zvonkov. Hotja u Baltkom est' moi dannie i nomer telefona. Po pochte nikakih izveschenij o dolge ne poluchal. Vopros: eto novie otnoshenija k klientu po Euro standartam??? Ili bor'ba Baltkom "protiv" klienta??? Oleg.

Ol OlegLeonov 02.06.2007

kafeinica"L" -

Vnimanie!!! LJUDI KOGDA NAS PERESTANUT OBMANIVAT RABOTADATELI??? NIKAKIE ZAKONI NE DEJSTVUJUT!!!! ETO STRA6NAJA PRAVDA ZIZNI! ETO POLNIJ KO6MAR! RABOTAE6 CELIMI NEDELJAMI NA ISPITATELNOM SROKE,A OFICIALNO NIKTO NE XO4ET USTRAIVAT!!! KTO NAS ZASITIT? KUDA OBRASJATSA? NIKTO NE XO4ET SVJAZIVATSJA S ETIMI PODONKAMI.

Quelle -

Un kā jum patīk plaši izreklamētas akcijas un balvas, kad beigās firma Tev uzdod jautājumu- KUR JŪS RĀVĀT TADU INFO??Normāli ne?Bet kad rīkoja akciju par katalogu pasūtīšanu un e-kartītes nosūtīšanu davanu kartes no viņu katalogiem, tā redziet prasa bez maz es esmu stulba!Jauki, ne?

Il IlonaValde 01.06.2007

HANUMAN -

Indijas preču veikalā HANUMAN nopirku T-kreklu par 10Ls,kas pēc nedēļas burtiski izšķīda vienkārši to nēsājot...laikam indieši ne tikai sūdīgi strādā,bet arī ar sūdiem strādā..

Darbs Arzemees "CEF"- Kultūras apmaiņas fonds -

CEF jeb Kultuuras Apmaiņas fonds skaitās laba firma, bet ar neko no pārējām neatšķiras, pat vēl trakāk- nokāš naudu daudzreiz vairāk kā citas firmas. 300Ls tikai par darba atrašanu un ja cilvēks līgumu pārtrauc- puse jeb 150Ls tiek viņiem!!!!! INTERESANTI, PAR KO??? par slinkošanu... Man jau 4 mēnešus meklē darbu (ir ļoti labas angļu valodas zināšanas, plaša darba pieredze), un visu laiku tukši sola- atnāciet tad, tad atkal- atnāciet tad, un tā visu laiku! Tā ir ņirgāšanās par cilvēku, un man...

Danija -

gertvi magazina Danija- pishite zakaznoe pis`mo s uvedomlenmiem o poluchenii0 pretenziju k Danii, potom kserokopiruite chek, kopiju kvitancii o poluchenii zakaznogo pism`a, kratko izlagaite svoju sut` problemi i pishite v souz zashiti potrebitelei- y nih dage WWW est`. i vse, mne pomogli s Daniej etoi v svoe vremja spravitsja !!!

Al AlexsIlins 30.05.2007

Pedro Pizza -

Pedro Pizza "ra?o" la?u maizes. Ja ?o sendvi?u "atver" va??, tad rodas asoci?cijas ar padomju laika ikru maiz?t?m. Proti, lasis ir tik pat taup?ts k? ikri uz slavenaj?m pl?naj?m ikr-maiz?t?m. Nu k-?-p-?-c, k?p?c, nu k?p?c???!!!!!

TOPO Centrs -

topo-centr derzites podalse vse 4to ni pokupal 3 ves4i :player, dvd, kameru vse vernul po garanti s trudo m!! v zopu ih s ih cenami!!!!!!!!!!

Karrakums,Brvibas -

Kupila bosonowki v magazine Karrakums, 4to na Brivibas.Prosto uwas.Na sledujucij den' oni porvalis.Priwla v magazin napisala zajavlenie, gde 4etko ukazala 4to ho4u obmenjat ili vernut' den'gi.No ne tut to bilo, moi bosonowki uze otdali v remont, a posle remonta uze ni odna ekspertiza ne skazet 4ej eto brak.No vseravno ja ih otdala uze po drugoj pricine, i tak hotelos nagret' etih prodavcov.

To torirv 29.05.2007