www.sudzibas.lv Gerkens un co Jēkabpils, Rimi Neesmu miljonāre, lai ik pēc trim mēnešiem pirktu jaunus apavus

Gerkens un co Jēkabpils, Rimi - Neesmu miljonāre, lai ik pēc trim mēnešiem pirktu jaunus apavus

Nopirku bērnam jūnija sākumā sandales pa 8 ls apmēram, tagad tās abas zolēs pārlūza pušu, siksniņas arī plīsa visu laiku un šuvām.Esmu ļoti neapmierināta, neesmu miljonāre, lai ik pēc trim mēnešiem pirktu jaunus apavus.Sandales bija brūnas

D

K Kristya. 30.08.2009

Gerkenā nekad nav bijis kvalitatīvs apģērbs. (:

P pika 30.08.2009

un ko tad par 8ls var gribēt ?

. ...... 31.08.2009

Tieši tā, ko par 8.ls.var gribēt, tagad tak tik daudz iespējas ir nopirkt ar atlaidēm bērnu kvalitatīvus apavus.

4 4u4undras 31.08.2009

Vi zhe mozhete obmenjatj ix, prinesja v magazin vmeste s 4ekom!!! I nikakix problem!!!

R Raivis 01.09.2009

Naakamreiz tad ej uz pumpalu bodi un meklee mazlietotas zandales ar labu firmas ziiimi pemeeram ecco.

A Andrejs 02.09.2009

Mēs neesam tik bagāti, lai pirktu lētas lietas.