www.sudzibas.lv Walking T/C Domina slikta kvalitāte apaviem!!!!

Walking T/C Domina - slikta kvalitāte apaviem!!!!

Apavu veikalā Walking T/C DOMINA 21.07.2009.g. nopirku vieglus apavus ..uzvilku tikai vienu reizi uz darbu, . Atnācot mājas es ieraudzīju ka vienai no zabākam sānu apdare ir saplīsusies!! Apskatot otro botu ieradzīju ka otrai arī notiek tas pats!!!. 28.07. aizgaju atpakaļ uz veikalu ar suzdzību atgriezt man naudu par tādiem slikitem apaviem...Jo tas ir murgs, kurpes uzvilk tikai vienu reizi un viņi uzreiz saplisa!!!kas tas ir par kvalitāte!!! ..Pēc 10 dienam man atnaca ierakstīta vēstule, ar atteikumu. ka tas nav ražošanas defekts, bet mehaniska iedarbība!!! Es uzskatu ka tas ir ražošamas defekts..ja būtu laba kvalitāte, tad nekur ne būtu saplīsusi!!! Iešu uz ekspertīzi!!
MAn padoms NeKAD nepiksiet sūdu apavus veikala WALIKNG!!!

E

A angina 12.08.2009

nezinu...es personigi nopirku sev forsas šļūcenes un nesaju jau no maija mēneša, viss kartiba...apmierina...kautgan cena bija ne ipasi liela...14.95.vel garantiju uz 2 gadiem iedeva

L Līga 14.08.2009

Pilnībā piekrītu! Es arī saskāros ar zemu kvalitāti un pārdevēju nelabvēlīgu attieksmi. Labāk tad nopirkt dārgākus apavus, nevis nepārtraukti pirkt jaunus. Tiešām neiesaku Walking t/c Domina.

A akmenis 30.08.2009

man ari sanaca papratums ar so veikala darbiniecem. prieks izlaiduma noskatijos sev kurpes. uzlaikoju vienu, gaju jautat otru kurpi, atbildeja, ka plaukta, panemu atlikuso izmeru otrai kajai, bet tur nav siksninas, ar ko vinu aiztaisit ciet. gaju prasit, siksninu, man atbildeja, lai eju pa zali meklet. nu tad mans pacietibas mers bija pilns, saku blaustities, kurpes ta maksa jau 35ls un man vel jaiet siksnina pa veikalu meklet. pardevejai sarkans gimis un ka izradijas noliktava vel bija tadas pasas kurpes un vajadziga izmera. draugs no soka izmuka ara no veikala. tani laika vel bija akcija perc vienas un otras par brivu. panemu vasarai cibinas. bet pec nedelas, jau vienai zole nodrupa. labi, ka vinas nepirku, bet dabuju tapat, savadak butu loti dusmiga.

S solca 05.09.2009

es šajā veikalā nopirku zandeles, kurām pēc 2nedēļām salūza zole. Kvalitāte neatbilst cenai.

N nepilsonis 05.09.2009

Купила себе туфли на рынке, третий год мне служат - выхожу в них в гости. и никто не хамил.

K kristīne 19.09.2009

es nevaru saprast, kā cilvēkiem notiek tik daudz kas slikts...domina parasti ir tieši tā vieta, kur pērku apavus, līdz ar to bieži arī walking - līdz šim nu nekas tamlīdzīgs noticis nav. atliek tikai brīnīties :)

D Dana 24.09.2009

Ja nu ir kāds veikals, kur patiesi vari droši iepirkties ar pārliecibu, ka savus izvēlētos apvus varēsi no mainī pret citiem, vai dabūt atpakaļ naudu, tad tas ir WALKING.
Bez tam arī cenas atlaižu laikā ir ar atlaidēm, nevis smieklīgiem - 5 LVL, kā daudzos citos veikalos.
Protams, savas lakādas kurpes, kuras sabojāju pati, es nenesu atpakaļ uz veikalu, jo pašai ir galviņa uz pleciem uz saprotu, ko var un ko nevar atļauties dārīt ar lakādas apaviem.

Tā, ka ir vērts padomāt par saviem apavu nēsāšnas paradumiem un tad brēkt.

Walking pirkt ziemas zābaki atlaižu laikā par 15 LVL man jau 4 ziemu kalpos. ABC KING pirkti pa 50 LVL izturēja tikai vienu ziemu. Kurpniekam pat nebija ko labot, kaut gan man ir vislabākais kurpnieks Rīgā.

C cilvēks 24.09.2009

Man vislabākais kurpnieks Rīgā :D:D ahahahahaaaaaaaaaa :D riktīgi nosmējos !:) Kur Tu to izlasīsji, uz sētas, jeb piedalījies konkursā- Labākais kurpnieks Rīgā?! :)))))

A Aina 24.09.2009

dana straadaa walking...zoss

A agnese 15.10.2009

Nu šajā vaikalā jau uzreiz var redzēt, ka apavi ir sūūūūdi, līme spiežas pa visiem caurumiem un smird pēc dermantīna...nekad tur pat neieeju, vai ieejam ar vīru, lai pazviegtu par skaaaistajiem un lēētajiem modeļiem

š šeherezade 15.10.2009

Jā, man arī riebjas tā naftalīna smaka, kas virmo Walking veikalos un kāda paziņa no Walking pārdevējām teica, ka apavi tiek sapūderēti ar naftalīnu, lai kodes neēdot...:D:D:D Es gan nemaz nezināju, ka kodēm arī dermantīns smeķē :D

N neklients 15.10.2009

skopais maksā divreiz!

A Asja 23.10.2009

njaa...par sho veikalu arii neko labu nevaru pateikt...varbuut reti kurais apavu paaris ir ir kaut cik pienjemamaa kvalitaatee, tomeer vairums sapliist peec paaris dienaam vai nedeeljam...esmu iepirkusies tur vairaakas reizes, vienkaarshi nepaiet pat nedeelja kad kaadi bojaajumi radushies...pat tirguu nopirktie apavi man tureejushies vairaakus gadus, nekaa tajaa veikalaa...nesen izdomaaju, jaanoriskee tresho reizi (triis lietas labas lietas) un sapratu...vairs nekad tur neiepirkshos!!!smuki jau izskataas, bet nu...

~ ~~~~ 20.05.2011

Pirku rudens zābakus, nēsāju jau trešo gadu !
Pirku kurpes nesāju jau pusgadu bez problēmām !
Un arī pārdevējas vienmēr laipnas !
Vai ziniet, Jūsu stāsts izklausās pec pasakas, jo nekad ražotajs pec divu dienu lietošanas neuzrakstīs mehaniskais bojājums!
Kad zoobārsts Jums ieliek blombu zobā, seko norādījums 3 gadu garantija un zobs ir jākop katru dienu un jāseko savai mutes higiēnai !!!
Daudz kas atkarīgs no paša cilvēka !!!