Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Laurents -

IEPĒRKOTIES veikala CARRE (atrodās Alfā un Grēcinieku 5) NESNIEDZ PATIESU informāciju par apavu kvalitāti (gribu piezimēt, ka tie apavi ražoti Ķīna-un vidēja cena ir ap 80Ls-nav lētais gals), un vēršoties veikala ar sūdzību, ka zole nodilst 4 dienu laikā, veikala pārstāvji atbild, ka tā ir NORMĀLA situācija, tā tam ir jābūt. Un pat neievērojot likumus vienalga mēģina nogrūst vainu uz pircēju.

Walking -

PROSHU soveta chto delatj! Kupils letnije tufli, posle nedeljnoj noski, sel kabluk, a ih master skazal, chto eto ja vinovata, tak kak tam nabojki snosheni. Da, konechno oni ponosheni, no ne snosheni do podoshvi. Estestvenno ja zhe ih nosila. Okazivajetsa imenno poetomu oni i seli:*( Za exspertizu oni mne govorjat, pochti s uverennostju platitj pridjotsa mne,... dumaju stoit li eto vsego etogo... da + 20 lat za ekspertizu :(

Ādas izstrādājumu serviss -

Nikogda ne obras4aites v Ādasd izstrādājumu serviss na Brīvības 99 s kozhannimi ves4ami.Sdali plas4,kontroler skazala vse budet OK,vi4istim i t.d.Vernuli v absoljutno uzhasnom sostojanii,drugogo cveta,a kozha kak budto sei4as razvalitsa,uzhasno!A napleli takogo,budto sam durak,eto vi sami ne pomnite kakogo cveta u vas polto i t.d.Zhutkie ljudi tam rabotajut, ne specialisti!BEREGITES

Gerkens -

Atveras mana dzimtaja pilsetaa Gerkens domaju jaaiziet janoperk dzinsas noperku uzvelku pastaigaju vienu dienu novelku skatos kas ar manam kaajam zilas jo zilas, domaaju izskaloshu taas dzinsas bus jau labi skaloju udens melns kaa kafija un manas melnas dzinsas parvershas par zilam tapat mana draudzene iepirka tu kurpes tikko kaa uzvilka taa papeedis nost apmainija pret citaam taam tochna taapat Nesaprotu kur tas Gerkens ieperk tos suudigos kinieshu meslus un pec tam veel uzliek tadas cenas Viens ir skaidrs NEESMU TIK BAGATS LAI PIRKTU LETAS Kinieshu MANTAS

ELKOR -

Vispār man ir prieks ka arī krievu tautība izsakās negatīvi par šo naudas atmazgāšanas midzeni. Es biju iedomājies ka tie krievu pārdevēji pret latviešu pircējiem ir īpaši vēsi un atraidoši, ir tāda sajūta, ka viņi domā, 'ka tu maita ātrāk aiztītos' vai 'ko lūri, tāpat nenopirksi' :( Acīmredzot arī pret krievu pircējiem ir līdzīga attieksme? Tas novērojams pārsvarā visos elkor veikalos.

Lex Interior -

Ui, nu šitādu midzeni. Rodas iespaids ka atkal kārtējā naudas atmazgāšana. Interjers ko aplūkot ļoti patīkams, bet tur esošo "purnu" attieksme... kautkāds vāks. It īpaši lejā, tiklīdz ar sievu iegājām, viens pavecāks purns, nu tik nikni skatījās, pilnīgi riebīgi palika. Sajūta, ka domās teiktu "Nu ko atlīdi latviešu ... , tāpat tev naudas te nekam nepietiks". Fui, pretīgi. Paskatoties uz tādiem neieinteresētiem pārdevējiem pat par brīvu tur neko neņemtu. Kaut gan bij arī mēbeles, sekcijas, ka...

Danija -

Apavi kurus nopirku pa dargu cenu izradijas galigi garam, smukas kurpites jau ir, bet pirmkart uzvelkot tas krasojas un neviens nebridinaja vai nebija nekur raxtits, ka var krasoties un tagad man zekjubikses galos kreaso melnaa krasaa un turklat ari pirksti paliek melni,ka vakaraa pilnigi ar ziepem jaberzj, drausmigi.

P PurlaMurka 17.06.2007
Komentāri 19 Apģērbs

Rīgas Kore -

Rigas Kore - neesmu veel sajutis neko sliktu no vinjiem strada godigi un savaa biznesaa viennozimigi labakie, kur jus tos savus negadijumus sadabujaat ??.. paskatieties pashi pie kaa veel var iet dzivokli mekleet rigaa ??? vieni manitaji davai tik 10 lati un atpakalj nekaa a Rigas Kores meitenes izvizina, parada dzivokljus skaties un tad doma kuru nemsi a maksaa peec tam baigi laba lieta !!! Man pat liekas ka kads te censshas uz vinjiem tochna te kaut ko sarunaat sliktu pavelti laikam pasham pauris tukshs vot i nekas nesanaak .

Biznesa augstskola Turība -

Esli bi mne esho raz prishlosj bi vibiratj gde polu4atj visheje obrazovanie, to ja nikogda bi ne vibrala BA "Turība". Denjgi v etom u4ebnom u4rezhdenii berutsja prosto za VSJO!!! pomimo plati za obuchenie (dnevnoe-990Ls/god, ve4ernee-880Ls/god itd...), za kazhduju peresda4u prostoj kontroljnoj-2.50Ls (na4inaja s pervogo raza peresda4i), za zachet ili ekzamen-3.20Ls... no samoe vesjoloe, s 4em ja stolknulasj-eto moja diplomnaja rabota, kotoruju proverila i podpisala rukovoditelj, za kotoruju mne...

T TamaraR. 13.06.2007
Komentāri 21 Apģērbs

Effect -

Effect veikaliņā (uz Dzirnavu ielas) nopirku smuku krūšturi, kas labi izskatās zem pieguļošiem apģērbiem (tāds bez vīlēm, par 6.5Ls). Bet tas tikai līdz tā pirmajai mazgāšanai. Iemērcot šo krūšturi ūdenī (temperatūrā kāda norādīta uz kopšanas pamācības), tas pārvērtās krunkainā bezveidīgā lupatā un tāds palika arī pēc izžāvēšanas. Būtu tak norādījuši, ka tas ir vienreizējais...

A Anita 13.06.2007
Komentāri 3 Apģērbs

sia NIKS -

Ne pokupajte obuvj v magazinax; '' I GO '' TC ORIGO , '' APAVU NAMS'' Marijas 8! Eta odna firma i torgujut oni kitajskoj obuvju o4enj plohogo ka4estva, a birki na obuvj lepat italjan., ispansk., i td.

Terranova - Slikts serviss

Slikts serviss V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

N nika@ 12.06.2007
Komentāri 132 Apģērbs

Saulīte -

Saulite ?????? maxima

M maxnone 12.06.2007
Komentāri 0 Apģērbs

tirgus un daudzas citas vietas -

esmu absoluutu neapmierinaata ar ljoti daudzas vietaas straadajoshajaam paardeveejaam!!! lielveikalos, arii tirgu - absoluuti un demonstratiivi nerunaa ar mani latviski!!! man jau vienalga - es varu runaat un arii saprotu krieviski - bet vai tieshaam shie krievi ir tik tupi???? ka nu jau 16 gadus kopsh Latvija ir briiva no krievu juuga paardeveejas nevar iemaaciities latviski mani apkalpot?

Terranova -

Zashla s parnem v Terranovu,kotoraja v Staroj Rige.U nih bili skidki.prismotreli muzkuju majku za 3.99.Ja poshla opla4ivatj k kasse kladu 5Ls,a prodavwica s birki vibivaet 6.99.Ja ee spra6ivaju eto ewe po4emu 6.99 esli na birke napisano 3.99?A ona: ja ni4ego ne znaju u menja tak vibivaet.Mi stoim vozmuwennie,tut podhodit ewe odna prodavwica i govori pervoj

service usa -

Kak platjat sotrudnikam tak i rabotajut!!! Smešno,predlogajut montažnikam ogromnie denjgi,a v itoge oni kopejki polu4ajut.A rabotajut až do 2.30 no4i.Gde u vas sovestj,nadoelo vam vidno rabotatj.Kak na eto posmotrit komisija po trudu??? Pora vam na zasluženij otdih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Balss M -

Esli hotite vikinutj dengi, smelo idite v setj magazinov "Balss M"! Takoi derjmovoi obuvi net daze na rinke! Esli ne otlomaetsja kabluk, tak chto-nibud porvetsja, razmer na pare nikogda ne sovpadet s realnim, obichnoe delo, kogda v odnoi pare obuv raznogo razmera. A esli vi dokazete, chto vina ne vasha, to vam dadut vozmoznostj pomenjat eto dermo na drugoe, eshe dermovee.

I Ilona 03.06.2007
Komentāri 2 Apģērbs

Baltkom TV -

Javlajus' abonentom Baltkom TV s 2000 goda , vse scheta oplachival reguljarno. Edinstvennij raz ne proshla oplata cherez Internet Bank, dolg za aprel'. S utra 2 ijunja sdelal oplatu za dva mesjaca, k vecheru etogo-zhe dnja obnaruzhil bezobrazno pererezannij kabel' bez kakih-libo preduprezhdenij i zvonkov. Hotja u Baltkom est' moi dannie i nomer telefona. Po pochte nikakih izveschenij o dolge ne poluchal. Vopros: eto novie otnoshenija k klientu po Euro standartam??? Ili bor'ba Baltkom "protiv" klienta??? Oleg.

kafeinica"L" -

Vnimanie!!! LJUDI KOGDA NAS PERESTANUT OBMANIVAT RABOTADATELI??? NIKAKIE ZAKONI NE DEJSTVUJUT!!!! ETO STRA6NAJA PRAVDA ZIZNI! ETO POLNIJ KO6MAR! RABOTAE6 CELIMI NEDELJAMI NA ISPITATELNOM SROKE,A OFICIALNO NIKTO NE XO4ET USTRAIVAT!!! KTO NAS ZASITIT? KUDA OBRASJATSA? NIKTO NE XO4ET SVJAZIVATSJA S ETIMI PODONKAMI.

Quelle -

Un kā jum patīk plaši izreklamētas akcijas un balvas, kad beigās firma Tev uzdod jautājumu- KUR JŪS RĀVĀT TADU INFO??Normāli ne?Bet kad rīkoja akciju par katalogu pasūtīšanu un e-kartītes nosūtīšanu davanu kartes no viņu katalogiem, tā redziet prasa bez maz es esmu stulba!Jauki, ne?