RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Kļudas

Kļudas Daugavpilī Rimi visien APGIERBIEM 50 % atlaide. Vai tiešām tur nestrādā neviens latvietis?

E Edgars07 29.06.2014
Komentāri 7 Veikali

Rimi - nekvalitatīvi ēdieni

nekvalitatīvi ēdieni Vakar Valdemāra ielas RIMI nopirkām kupātus (jēlie). Uzcepām. It kā viss būtu OK. bet dažiem kupātiem ēdot iekšā atklājās ne tās labākās un piemērotākās sastāvdaļas - koka skaidu gabaliņi, kaulu gabaliņi kaut kādas spalvas vai melns filcs (visi šie minētie svešķermeņi izmēru ziņā bija apmēram 1 līdz 1.5cm uz 0.5cm. pietiekoši lieli svešķermeņi. Jebkurā gadījumā šī lieta atsita vēlmi uz ļoti ilgu laiku RIMI iegādāties kupātus.

I isene 10.06.2014

Rimi/mjaso - Rimi

Rimi 16.05.2014,kup[ila mjaso,po skidke ,porosila prodovca smolotj v farw,v rezuljtate,pri prigotovleniji kotlet,polucilosj bljudo,kotoroje voobwe ne imelo priznakov mjasnogo produkta!kotleti vzdulisj,izdavali atvratiteljnij aromat!na owupj bili rezinovimi!!!!!!!!!!!!v rezuljtate semja ostalasj bez uzina!ocenj obidno,cto tak obmanivajut v magazine,i priwlosj tratitj vremja i denjgi.cto eto bilo,ja tak i ne ponjala.no hocju postavitj vseh v izvestnostj,cto eto ne mjaso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vozmuweniju net predela!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rimi - Attieksme

Attieksme Labāk ejiet strādat pa minimālo algu,ne kā uz Rimi.....attieksme no priekšniecības vienkārši drausmīga,tas ir gandrīz visos Rimi veikalos,Nerunāju pa direktorem,bet kas ir zem viņām

K kate0707 27.04.2014

Rimi stirnu iela - ziepes

ziepes Rimi tolete, loti biezi nemazgaju rokas, tadel ka ziepju tur gandriz nekad nav.

Rimi - Grūtniecība

Grūtniecība Labdien!Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi strādājot Rimi veikalā būdama bērniņa gaidībās.Esmu dzirdējusi visādas šausmas,ka labāk ir aiziet no darba.Vai tā ir un kā ir?

I inese š 04.04.2014

Rimi-Spice - Veci produkti

Veci produkti Vakar (pirmdien, 10.03.14.) nopirku Spices Rimi kāpostu tīteņus. Sieva vakar viņus arī sagatavoja, ēdām vakar OK (pa nakti viņi bija ledusskapī un atlikušie ir joprojām). Šodien uzsildīju vienu pusdienās (bija tāda mazliet dīvaina smaka, taču nolēmu piekāst- kas es - kāda preilene vai). Pēc pusstundas sākās drausmīgas vēdersāpes, kuras vēl joprojām turpinās komplektā ar kosmisku caureju, rakstu šo, pa vidu periodiski apmeklējot tualeti. Neko citu šodien ēdis neesmu. Rimi pārstāvji, kuri grib šos tīteņus nogaršot (kamēr vēl neesmu izmetis ārā), ir laipni aicināti zvanīt man 29 484 484.

U UldisL 11.03.2014

Rimi - apkalpošana

apkalpošana Labdien! A.Dombrovska ielas RIMI veikala vadībai vajadzētu organizēt savu darbu tā,lai pārdevēji gaidītu pircējus,bet nevis otrādi.Šajā veikalā itin bieži,īpaši vakaros,līdz pat min.10 gaļas un desu nodaļā pircēji stāv un gaida pārdevēju.

Rimi - atras kases

atras kases Зачем нужны эти быстрые кассы??? Если в кассы стоят покупатели с полными телегами товара и их обслуживают!!!Смысл? Чтобы купить один товар приходится по пол часа стоять в очереди

G go go go 27.01.2014

Rimi - Broileru krūiņas fileja

Broileru krūiņas fileja 15.01.2014 Nopirku Broileru krūiņas filejas uz 2kg atnesu maajaas gribeeju noskalot pirms gatavoshanas a vinjas visas ar zaljaam uudenszzaaleem pilnas un uudens arii zalji bruuns palika kad saaku mazgaat vinjas vispaar saaka izshkjiist rokaas, paris reizes saspiezot rokaa fileju vinja parveertaas par farshu, pirmo reizi ko taadu redzu!!! shitaas es pat sunim nedotu eest! Kaads veel ir nopircis sho pashu partiju? Ko ar vinjaam dariit taalaak? [slēpt]@mail.lv

L linda.v 15.01.2014

RIMI Dole - akcija Milka un Jacobs

akcija Milka un Jacobs Сегодня в магазине Рими-Доле по акции "Pērc "Milka" vai "Jacobs" 4 Ls vērtībā un saņem dāvanā gaismojošu rotājumu!" купили 500 гр кофе Jacobs (2.99 ls) и большую шоколадку Milka (1.55 ls) .но на кассе кассир нам игрушку не дала.аргументируя тем что у них эти игрушки давно закончились. Моя дочь (6 лет) инвалид по зрению была очень расстроена.

S svetlaja70 28.12.2013

Rimi - Pārdevēja

Pārdevēja В Рими В Тц Алфа очень не культурные продавцы! Сегодня нам снова нагрубила одна из них по имени Вивита! Будьте внимательней в подборе персонала! Очень не приятно , когда всё время грубят и ходят чем то не довольные!

Rimi Latvija. Papīra dvieļi SERLA - NEgodīgs eiro ieviesējs

NEgodīgs eiro ieviesējs Interesants fakts - papīra dvieļi SERLA (4 ruļļi) vēl novembra mēnesī maksāja LVL 1.76. Sestdien pamanīju, ka pēkšņi tā cena ir LVL 2.49. It kā nav nekāda pamatojuma, lai cena tik strauji kāptu augšā - degvielas cena nav kāpusi, elektrība un gāze arī... Ja nu vienīgi šis pasākums saucas "laicīga cenas pacelšana pirms eiro, lai pēc jaunā gada īpaši nekristu acīs"... Var jau protams pacelt par 10 vai 20 santīmiem, bet šis cenas kāpums ir stipri pārspīlēts. SKUMĪGI p.s. žēl ka man nav bildes "atrodi 1 atšīrību"

P piccola 16.12.2013

Rimi - Apkalposana

Apkalposana Ieperkoties Bauskas rimi, vienmer ieperkos infocentra, jo tur nekad nav lielas rindas. Vienmer man gadas iepirkties pie Ilzes Lazdinas un ne tikai man, esmu jau no pazinam dzirdejusi vairakas sudzibas par sliktu apkalposanu. Ta ari ir, nekad nav apmierinata, nesasveicinas, naudas atlikumu parasti nomet un vienmer ir aiznemta ar kadu runajoties. Ari pamaniju ka izmanto mobilo telefonu, kas diezvai ir atlauts. Ir sanacis ari ta ka ieperkos dazreiz pa vakariem, un tad vinai ir liela plapasana ar...

M mincene54 14.12.2013

Магазин "РИМИ" - испорченная колбаса

испорченная колбаса 11 декабря 2013 года в магазине "РИМИ" на ул. Дзирциема по акции продавали колбасную нарезку - по краям нормальная колбаса, а внутри протухшая и вонючая. Испорченной колбасы примерно треть от общего веса

D Disa 12.12.2013

Rimi - APKALPOŠANA

APKALPOŠANA Ļoti „liels paldies” lielveikala "Stirnas" Rīgā ,Stirnu ielā karsto ēdienu nodaļas darboniem,nevis darbiniecem. Lietas būtība tāda:07.12.2013.g. 09:03 gribēju paņemt siltas brokastis.Pircēju pie letes,kā ari veikalā mazāk par personālu,biju vienīgais pie siltajiem.Tantuks kaut ko krāmēja uzmanības nulle-aizgāja.Tad nopratu ka droši vien- INSTRUKCIJA nepaņēmu čekiņu.Labi izsitu numuriņš 11.Kastītē uz letes jau mētājās 10 numurs,kaut agšā dega 09,GAIDU……blakus pie salātiem rosās,viss notiek un...

Rimi - apkalpošana

apkalpošana Sveiki. Esmu vīlusies par Rimi apkalpošanu, šodien 21.30 biju iegājusi Rimi veikalā, lai iegādātos alkoholisko dzērienu, bet nonākot pie kases, tur ir izveidojusies tāda rinda un viena kase strādā, un , protams, kad es biju izstāvējusi rindu un mani beidzot apkalpo, man pasaka, ka ir pulkstens 22.00 un vairāk alkoholu nepārdot. Esmu šokā par to, ka pārdevēja un apsargs redzot šādu rindu nepasauca pārdevēju, kas atvērtu vēl vienu kasi , lai neveidotos rindas un abas puses būtu apmierinātas.Labi, ka pārējiem klientiem nepateica, ir pl. 22.00 un mūsu darba laiks ir beidzies.

L l.elina 03.12.2013
Komentāri 6 Veikali

Rimi - Produkts neatbilst tā nosaukumam

Produkts neatbilst tā nosaukumam Labdien, 2013.gada 18.novembrī veikalā Rimi (Rīgā, Kurzemes prosp.1a, tirdzniecības centrā Damme), iegādājos kūpinātu cūkas šķiņķi. Vēlāk apskatot pirkumu rūpīgāk, manu uzmanību piesaistīja tā garais sastāva apraksts. Iepazīstoties ar to tuvāk, biju ārkārtīgi pārsteigts. Izrādās, ka cūkas šķiņķis sastāv arī no liellopu gaļas, sojas un vēl daudzām citām vielām. 19.novembrī devos uz to pašu veikalu Rimi, lai noskaidrotu šo, manuprāt, pārpratumu. Vērsos pie pārdevējas-kasieres Ingas, kas teica...

R Rimis 20.11.2013

Rimi - Gaļas kvalitāte

Gaļas kvalitāte Na proshloj nedele kupila v Rezekne v RIMI sheinij karbonad. Ja bila prosto v uzhase kogda nachala gotovitj sup i zharkoje. Zapah stojal takoj chto nahoditsja v pomeshenii bilo nevinosimo!!! Eto ne peredatj!!! Mjaso ne bilo protuhshim i zpah nachal videljatsja toljko posle termicheskoj obrabotki!! Chem kormili eto zhivotnoje? Chem shpricevali ili obrabativali??? Razve eto mozhno prodavatj ljudjam??? Dlja menja znak RIMI vsegda bil garantom kachestva i visokogo urovja obsluzhivanija!!! Esli pro...

I igi 16.11.2013
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Kulinārija

Kulinārija Bistro kulinārijā tiek tirgori nostāvējušies produkti. Produkti tiek vispirms tirgoti no vitrīnes, pēc tam tie tiek pārvietoti uz bistro. Tas nozīmē ka jebkurš ēdiens ir vismaz 3-4 stundas vecs. Piena izstrādājumi bieži gadās ieskābuši. Rūpējieties pa savu veselību

I Ince7777 15.11.2013