www.sudzibas.lv RIMI Nesvaigi produkti

Rimi - Nesvaigi produkti

Šodien izdomājām uzcept cūkgaļas ribiņas marinādē, tās nopirkām Rimi veikalā t/c Damme. Atvērot maisiņu nekas nebija jutāms, otrādi, marināde smaržoja labi, bet uzcepot kā parasti tos cepeškrāsnī un pagaršojot, mūs sagaidīja pārsteigums. Gaļa garšoja tā kā sabojājusies, it kā tā jau kādu laiku pastāvējusi un lai to nemestu ārā Rimi darbinieki saber vairāk piparus, lai nebūtu jutāma garša un smarža sabojātai gaļai. Par šo mēs samaksājām 13 eur un ļoti žēl, ka tos nācāc izmes ārā. Vēlētos, lai Rimi veikals sekotu produktu kvalitātei.

R

N n-i-c-o-l-e 24.03.2018

Ari biju rimi damme tirgo nezin cik nostavejusos susi un ka ari vakardien ceptas bulcinas.izskats ir sausmigs!agrak visi uz maximu sudzejas bet tagad vairak uz rimi ir iemesls cilveku pietrukst un tos kas palika izdzena ka lopus un maksat negrib.ko tad citu var gaidit ar tadu attieksmi pret darbiniekiem.tapec cilveki necensas ari stradat